Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oby się sprawował :thumbup1:

Dobrze ze Tomek go nie dostanie na dłużej bo pewnie by go popsuł :D

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 176 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Juz dzisiaj ogarniety, filtry oleje plyny.

znalazłem jeden spory wyciek oleju i gra

jutro zimowe opony i rejestracja.

w tygodniu poleci jeszcze rozrzad

Opublikowano

Byłeś w zs i nawet na bajer nie przyjechałem ale u dzika pewnie byłeś :D

Opublikowano

Trzeba bylo go schaltowac i nagrac jak sie tlumaczy ;-)

Opublikowano

nie, nie byłem u Dzik-usa, nie miałem kiedy

temat ogarnialismy na raty dlatego troche to trwało

ogolnie to przesiedziałem ok 3 godzin pod Realem na Struga

Opublikowano

Po drugiej stronie dobry szaszlyk w mercurym cza było zjeść

Opublikowano

Szaszłyk był :wink:

Autko zarejestrowane, ubezpieczone i obute w zimowki.

Teraz szukam alumków do letnich łopun.

Opublikowano

Tankuje ktoś na Auchan ?

Jakie wrażenia ?

Zastanawiam czy nie przerzucić się z orlenu na marketową ON.

Z tego co czytałem opinii tyle co ludzi. Jedni narzekają że robią 100 km mniej na zbiorniku, wtrysk i pompy im siadają.

Ktoś kto tam niby pracował, napisał że biorą paliwo tam gdzie wszyscy.Tyle że po czyszczeniu zbiorników itp.

Zaś Inny sobie zachwalają i same pozytywy. Wiadomo jak cię boli głowa to na forum napiszą że już po tobie.

Jak widać kolejki są duże http://www.wykop.pl/link/2024400/modlitwa-w-auchan/

Ja mogę dodać tyle od siebie że na jednej ze znanych stacji przy Kolumba i nie jest to ta przy myjni ze słonikiem,już drugi raz się załatwiłem.

Smród z auta niesamowity. Na początku myślałem że coś nawaliło. Czuć taką jakby dyktę gryzącą w oczy. Po do tankowaniu w innym mieście problem natychmiastowo znikł i z rury nic nie było czuć. Ostatnio się zapomniałem i znowu tam zatankowałem. Efekt, fryta tura jak ja cie nie mogę.


Na samym dole jest parę opinii.

http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/uwaga-na-chrzczone-paliwa-wyniki-kontroli-inspekcji-handlowej-w-woj/km23e

Opublikowano

Na pewnej stacji na gdańskiej "markowej " w ciagu ostatniego roku 2 razy nie zmieścili sie w normach

Ja tankuje na marketowach ale wiadomo na benzynie inaczej i nigdy nie było problemów

Dopiero teraz przeczytałem ten artykuł na koncu. Wlasnie o shell mi chodzilo no patrz pan

Opublikowano

ja tankuje na carfour na struga tyle że PB i LPG i nie narzekam

Opublikowano

Szwagier tankował swoją Toyotę 1,4 w dieslu, i już mu się odechciało oszczędności....

Ja osobiście tankuję na Orlenie... :)

Opublikowano

Tylko Auchan, reszta stacji ładuje Cię po prostu w kakao podnosząc sztucznie ceny.

Btw. Paliwa właśnie zaczęły drożeć, także tankujcie swoje niunie do pełna bo niedługo disel przekroczy ostro 5 zł

Opublikowano

Ja tankowałem 2x na auchanie -brak jakich kolwiek spostrzeżeń jak na innych stacjach-orlen,lotos,bp.

Mój teść tylko na orlenach tankuje i kilka razy tankował na auchanie i tak samo-żadnych innych wrażeń/dziwnych zachowań.

Zastanówmy sie nad kilku godzinną promocją na auchanie za nim się zatankuje...suszenie zbiorników przed dostawą.

Opublikowano

suszenie zbiorników przed dostawą
musza suszyc w przypadku dizla - obecnie w naszym paliwie jest tak duzo bioestrow ze po miesiacu wylegaja sie kultury bakterii ...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolegów z zach-pom.

Czy jest gdzieś u nas możliwość regeneracji odbłyśników lamp przednich?

Opublikowano

Podpytywałem się znajomych i raczej w grę wchodzi tylko wysyłka

Poznań, Wrocław trzeba w necie poszukać lub podpytać na głównym

Opublikowano

Dzik robił w swojej 211tce-ale wysyłał lumpy.zapytaj sie go gdzie to robił.

Opublikowano

w Koszalinie ...

Opublikowano

Pany, gdzie w Szczecinie jest autoryzowany serwis telefonów Sony ,który naprawi telefon na gwarancji...??

Opublikowano

Na niepodległości między KFC a McDonald kiedyś był autoryzowany Sony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.