Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam ten najtanszy (podobno dziala dobrze), a softy ze trzy rozne + ten co byl na plycie z kablem i na zadnym nie chce sie kabel zainstalowac, przy instalacji albo nie znajduje sterownikow po wskazaniu lokalizaji, albo znajduje i robi bluescreena. Vista bez SP1 (na moim modelu hp nie chce sie SP zainstalowac i nikt nie wie czemu :wallbash:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten najtanszy ale przez viste ogolnie ciezko bylo z programem i kablem i nic nie dzialalo a na drugim kompie na xp bylo ok ale komp nie mój a kabel bez sensu bylo trzymac ;d

to co panowie wpada ktoś bo nie wiem o ktorej jak by co sie umawiac itp :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ja troche wczesniej napweno zaczne , chyba ze bedzie padało to wtedy przełozymy dłubanie na piątek :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza jak widac;p taka pogoda i nic sie nie dzieje eh.. co z spotem jutro robimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie na razie odpadam niestety muszę walczyć z napisaniem i obroną magisterki :confused4: ale po wszystkim myślę że będzie można ostro ruszyć do działania ze spotami jakimiś wypadami nad morze albo jeziorko. Może wypali plan z wypadem na quady i paintball fajnie by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby nie wyszlo tak ze bedziesz ostro ruszał z spotami a nikt nie przyjedzie :tongue4: kurde obudzcie sie z zimowego snu i zróbmy spota jak ten spontan ostatni;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto jedzie na zlot ogólnopolski do Jarosławca?? Ja teraz jadę bankowo bo nie jest tak daleko jak do bukowiny :confused4:

Tu macie wszystkie info http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html

Dawać chłopaki Jedziemy razem żeby godnie zachodniopomorskie reprezentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty nam słabo wychodza bo malo aut wpada a ty chcesz tam sie prezetowac;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wysłałem PW że jadę :naughty: jak nikt inny nie jedzie będę musiał jechać sam :confused4: ale mam nadzieje że ktoś jeszcze się od nas wybierze. Jak ktoś chętny niech się szybko wpisuje bo miejsc coraz mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się migusiem konsultuj jak coś to Ci pomogę w negocjacjach :decayed: i jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się stało panowie i panie :) moja audica już odpadnie na większości spotach :) teraz będę przyjeżdżał na swojej czarnej strzale :) tak więc teraz i jednoślady będą na spotach :)

aha to takie buty na sezon letni jednośladem a zimą audi niech dupe grzeje... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...