Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy bede w następnym tygodniu na jedna lub dwie nocki w Swinoujsciu , pytanko do miejscowych , macie moze jakies godne polecenia lokum do noclegu dla dwoch osob w Świnoujsciu lub okolicach ? Mysle ze Miedzyzdroje tez beda ok . Z gory dzieki za jakies polecenia . A i nie szukam 5* hotelu , tylko jakies mile zaciszne w dobrej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to powiedz gdzie podjechac z materiałem :) pogadać o tych rzeczach które będę potrzebował, co byś za to chciał itp :)

podam Ci adres do wysyłki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz gdzie podjechac z materiałem :) pogadać o tych rzeczach które będę potrzebował, co byś za to chciał itp :)

podam Ci adres do wysyłki :grin:

kurde myslalem ze jestes ze szczecina bo szukam kogoś stąd..zebym mógł skoczyc cos dotoczyc jak mi sie wymiar nie zgodzi eh..

a przy okazji szukam paru rzeczy.. najlepiej w cenie złomu icon_e_biggrin.gif jakieś amorki z spręzynami obojętnie od czego , zwrotnice od poloneza, tarcze hamulcowe od poloneza starego typu, zaciski od tico, felgi od fiata 126p... jak by ktoś miał na zbyciu.. icon_e_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w garażu sprężyny sportowe przednie po golfie 3 benzyna -2 szt - H&R bodajże(juz nie pamietam - kolor zołty). i chyba 2ie(musialbym sprawdzic)tylne tylko ze seria obcieta (nie przeze mnie)

szroci mi w garazu moge sprzedac co by było na paczke pieluch dla córeczki - szkoda było wyrzucić bo moze sie komu przyda. jesli chcesz to zabieraj...

chyba ze szukasz całych kompletnych kolumn macphersona - to nie pomoge. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam raczej całych amorów typu http://nokautimg2.pl/p-92-98-9298a3efbe2dd224bc0e341390b57e81500x500/amortyzator-tylny-wzmacniany-ford-explorer.jpg a potem dopiero będe potrzebował spręzyny zeby amory przedłuzyc ale muszą być tej samej średnicy więc po spręzyny odezwę się jak już amory ogarne i sprawdzimy czy podejdą czy nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty tam robisz za cudaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zobaczymy co z tego wyjdzie, jakąś zabawke na bezdroża bym chciał zmontowac :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temy zrobiłem wszedołaza na skróconym przeze mnie podwoziu VW T2, silnik 2.0benz na LPG

zamontowane rury na konstrukcji, 2 osobowy, jak znajde foty to wrzuce na forum

zapier...dalało to ponad 120 km/h po asfalcie, w terenie tez niezle dawało sobie rade

chociaz brakowało czasami przedniego napedu, albo nawet samej blokady na tylnej osi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje połączyć kilka rur i wsadzić jakiś silnik od motoru ale chetnie zobacze co tam wymodziłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslałem... ale jakby co to mam tylko sprezyny na przód i tylne amortyzatory monroe...- kiedys je wymieniłem z dobrych na nowe bo myslałem ze puka lewy a okazało sie ze cybant łaczacy tłumiki tłukł na nierównosciach o belke zawieszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wszyscy jeszcze bardIej zaczna sprzedawac i cena jeszcze bardziej spadnie chociaz ten opis ze zaleta auta jest lepsze zawieszenie zapomniał dodac ze nie na polskie drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba powoli pomyśleć :D o kolejnym :D moze koszalin :D przesiadłbym sie na cos szybszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś morze w okolicach Gryfina kabel do VAG-a? W sobotę mam wyjazd a posiałem gdzieś swój. Muszę błędy z silnika wykasować, kontrolka mi się pali po gazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to forum padło... czemu nic sie nie dzieje u nas !!??

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...