Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

A jak kolego nazwiesz gościa który próbuje Ci na siłe przez 20 min wciskać ze do zmiany uszczelki pod nastawnikiem pompy VP37 potrzeba demontować pompe i co z tym idzie przy okazji rozrząd....?????

Widocznie nie miałeś stycznosci z takimi "mechanikami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo jest mechanik i jest mechanik.

Raz w życiu byłem u mechanika i to tylko dlatego, że to znajomy i wiem, że robi porządnie no i nie nadążałem dolewać płynu hamulcowego bo wywaliło tłoczek, więc musiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie was czytam i sobie myślę, że skoro sami mechanicy na forum i elektrycy, to kto pracuje w warsztatach samochodowych i dlaczego?

Ot mentalność Polaka - gdzie dwóch się spotka tam trzy zdania, co drugi to lepszy od lekarza a co trzeci to najlepszy spec od aut. Tylko szkoda, że rzekomi spece od aut zakładają warsztaty w których strzygą mniejszych "fachowców" być może od medycyny czy pogody :grin::facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w poniedziałek (27.04) w Szczecinie w biały dzień jakiś s..wiel zaj..ał mi nawigację rns-e. Jakby ktoś coś wiedział, słyszał, proszę o info.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz kolego na nadodrzańska vw wójcik 50 zł biora

ja tam przestawiałem pozniej juz to sam robie

zobaczysz jakie to proste i sam pozniej zrobisz

Byłem i powiedzieli mi że taka usługa to 150zł.

Trochę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno taki małe pytanko jak rozgrzeje mi się auto to delikatne wibracje czuć przez całe auto jak zimne to tego nie czuć (oczywiście jak stoję bo jak się poruszam to tych wibracji nie czuć), co to może być? Może ktoś miał coś wie ?

Dodam jeszcze że obroty nie falują na obrotomierzu.

Help me chcę to zrobić bo staję się to uciążliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będą te wibracje to niech ktos z tyłu noge oprze o rurkę wydechową (dalikatnie nawet naprzec ale nie do przesady ) jesli wibra zniknie to do sprawdzenia wieszaki układu wydechowego i złącze elastyczne układu wydechowego - harmonijka / siatka...

moga tez byc podzuszki pod silnikiem padnięte

jak zwiekszysz obroty silnika na b.j na 1000/1100obr to czuc cos pod tyłkiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak zwiększe obroty to wogóle nic nie czuć ładnie pracuje już mi takie rzeczy opowiadali że nie wiem co mam z tym zrobić

- pompowtryskiwacz

-wałek rozrządu

jak kupywałem te auto to na przegladzie gośc mówił ze poducha się konczy ale nie wiem jak to ocenił skoro nie cieknie z niej olej i wygląda ok troche pordzewiała

a tak pytanie z innej beczki ktoś jest w stargardzie w szczecinie aby podłączyc pod dobrego VAG-a i zrobić cały silnik podzespoły logi itp. itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak zwiększe obroty to wogóle nic nie czuć ładnie pracuje już mi takie rzeczy opowiadali że nie wiem co mam z tym zrobić

- pompowtryskiwacz

-wałek rozrządu

jak kupywałem te auto to na przegladzie gośc mówił ze poducha się konczy ale nie wiem jak to ocenił skoro nie cieknie z niej olej i wygląda ok troche pordzewiała

a tak pytanie z innej beczki ktoś jest w stargardzie w szczecinie aby podłączyc pod dobrego VAG-a i zrobić cały silnik podzespoły logi itp. itd.?

jak kiedys miałem b5 to tak miałem i wiinne temu było własnie złącze elastyczne na wydechu.

na diagnostyke komputerową silnika podjedź do nas tzn do Jacka-Leo - diesel inside - krzekowo szeroka 56 (podwórko AutoMedica) mechanicznie jeszcze wszystkiego nie jestesmy w stanie sprawdzic bo na obecna chwile mamy problem z postawieniem podnosnika takze pod spód auta nie zajrzymy niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na diagnostyke komputerową silnika podjedź do nas tzn do Jacka-Leo - diesel inside - krzekowo szeroka 56 (podwórko AutoMedica) mechanicznie jeszcze wszystkiego nie jestesmy w stanie sprawdzic bo na obecna chwile mamy problem z postawieniem podnosnika takze pod spód auta nie zajrzymy niestety...

Ale te logi z VAGa to robicie w gratisie dla przyjaciół z forum, tak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozkopali lotnisko w Bagiczu. Coś czuję, że za rok już nie będzie- bądź co bądź- znanej już majówki połączonej ze zlotem motomaniaków. Ostatnio tam byłem może z 3 lata temu. Wczoraj odbyłem podróż, od tak i to co zobaczyłem, przeraziło mnie: jakieś dźwigi, zburzone bunkry, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Przeszkadza im zawsze, że chłopaki z CEBE drifftują, "Majówka" też przeszkadzała, i myślę, że Aeroklub wykupił większą działkę lub robią lodowisko dla samolotów do maks 20-tu osób.

Edytowane przez Pavetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego zakładu gdzie zamontuja mi dobry autoalarm w VW Passat b6. Jaki alarm polecacie i do kogo jechać w Szczecinie

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasinskiego drugi zakład za tapicerem

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szuma w szczecinie fachowca który dorobi, zaprogramuje mi kluczyk do volvo s40 z 2009r.

do VW audi to nie problem ale dovolvow ktos sie orientuje gdzie mozna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...