Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam auta, w poniedzialek bede mial, ale mozemy sie spotkac :)

patrz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak już spamujemy to ja też sie pochwale ;)

fusse , do jakie V miałeś gaz w podłoge? bo chce porównać z moim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies do 120, jak wbilem 4 bieg. a potem nie wiedzialem, czy gazowac jeszcze czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak jak myslalem, mam swoje filmy powyzej 100 to fusse jest minimalnie szybszy a keżor zdecydowanie szybszy. mocy sie nie da oszukac powyzej 100km.h :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor co Ty masz teraz za setup pod maską? :)

OT :facepalm:

:decayed: T AWX 1,3bar , FMIC , kolektor ssący AWX , brak EGR , brak kata , sztywny dolot, tjuningowane końcówki wydechu :evil: [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________aha Krzych , fajne auto :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolo 170 kucy? wykres masz?

ps. spoko mi OT nie wadzi :decayed:

Z czego 170?? Do 153 koni to max maxow.Jak zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakieś 150-155 ;) i jakieś 360Nm. szału nie ma ;) ale do przemieszczania sie po mieście wsam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakieś 150-155 ;) i jakieś 360Nm. szału nie ma ;) ale do przemieszczania sie po mieście wsam raz

seryjne sprzeglo??Poza fmiciem taki sam mam setup.Jaki masz przelot?Ori a nie licznika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie:

Musze nagrac film swojego.Ale na 17 kolach idzie tak samo jak kezora powyzej 100.A do 100 nie sprawdzalem nigdy.

Ale tak patrzac jeszcze raz na filmik kezora od 100-150 moj idzie mniej wiecej tak samo.Ale powyzej 150 duzo lepiej.

Pod wiatr jechales?Czy kola 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło 225/45/17 przy 160kph miałem mocniejszy łuk , a że trzymałem tel jedną ręką to wolałem nie przesadzać :P później jeszcze docisnąłem troszke , a potem było czerwone hehe , bo to na trasie z Mikołowa nagrywałem :kox:

sprzęgło seryjne , przynajmniej ja przez 5 lat nic z nim nie robiłem:) przebieg raczej oryginalny był jak kupowałem i teraz mam 320000, pierwszy program robiłem przy 200000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem za szybki jest jak na te 144km, albo wideo z górki nagrywane :przebiegly: , bo jak wiadomo jest róznica wtedy spora, bo naprawde odpycha sie jak by miał te 170kucy, to przy tych 170 to z 7s by miał :blink: cos tu jest przekombinowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz tak temat poplynal to moja byla zabawka :), tam to byly emocje :>:

naciskałeś sprzęgło ? :tongue4:

miałem przygode z CRXkiedyś :P wyjeżdżam dumny po pierwszym programie na ulice , wracam do domu , i na bramkach w krakowie spotkałem CRX :D no to sobie myśle podpuszcze go :P jak sie okazało nie musiałem , a nawet jakbym chciał to by mi sie nie udało , bo jak ruszyłem to już był z 20m przedemną :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...