Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne szyby elektryczne od A do Z


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,orientuje się ktoś czy wiązka 4 el. szyb od a6 c5 podejdzie do a4 b5 ?

a6 lift a a4 przedlift

wiem że wiązki od el. foteli pasują

Edytowane przez piocio83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że pójdę na skróty i na razie nie przeczytam całości. Ile was wyniósł ten mod? Ile pieniążków trzeba przygotować na wiązki, boczki itd. Uśrednijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki 50, wiazka 0 bo sam wyciagnalem ale dałem koledze 50, bo z jego fury(inaczej 150,-), ramki stare 0zl, wyciecie bolcow od korb 15 bo kupiłem piłkę :decayed: , pospawanie blend glosnikow do boczkow chyba 30, koncowki oczkowe 3zl, taśma 5zl, silniczki po 15 chyba

chyba wszystko. oczywiście koszt całości był wyższy bo kupiłem zestaw ktory nie pasował w wiekszosci (wyzej posty) z ramkami itd ale jeśli bym robił sobie drugi raz to koszt byłby niski. wiazka 0, silniczki 30, boczki sedan 50, blendy stare 0, spawanie 30, oczkowe 4zl. czyli jakieś 110zl o ile nie zapomniałem o czymś.

wyciaganie samemu wiązki baaaardzo pomaga i polecam. polozenie tego potem to kwestia paru godzin jeśli nie wyciągamy foteli. nie pasujaca wiązka się mi obecnie przydaje jako źródło kabli samochodowych, konektorkow i wtyczek. wiazka uk pasuje, tylko w moim przypadku musialem przedluzyc kable do pasażera przedniego o jakieś 30 cm. inaczej mi otwieralo okna z "komfortu" po "przekątnej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupiłem ramki z szybami i elektryką na tył A4B5 Avant lift 1999r. do tego wiązki , jak sprawdzić na sucho przed montażem czy działają podnośniki nie chciał bym wstawić i jezdzić z uchylonymi szybami bo podnośniki np. uszkodzone a szybę mam opuszczoną do połowy i muszę domknąć przed montażem bo nie wiem czy zdążę ogarnąć od razu instalację. Pozdrawiam

20170629_122408 [50%].jpg

20170629_122353 [50%].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzysiek Krzysztof napisał:

Witam , kupiłem ramki z szybami i elektryką na tył A4B5 Avant lift 1999r. do tego wiązki , jak sprawdzić na sucho przed montażem czy działają podnośniki nie chciał bym wstawić i jezdzić z uchylonymi szybami bo podnośniki np. uszkodzone a szybę mam opuszczoną do połowy i muszę domknąć przed montażem bo nie wiem czy zdążę ogarnąć od razu instalację. Pozdrawiam

 

podłacz silnik pod wiazke przednich drzwi np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego sposobu ? nie chcę rozbierać drzwi przednich bo mam mało czasu i w każdej chwili mogę mieć wyjazd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Nie ma innego sposobu ? nie chcę rozbierać drzwi przednich bo mam mało czasu i w każdej chwili mogę mieć wyjazd 

to jest okolo 4 srubek. jak sie bedziesz spieszył, to nie musisz tego skręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mophk napisał:

to jest okolo 4 srubek. jak sie bedziesz spieszył, to nie musisz tego skręcać.

OK , do dzieła :-) dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc mophk tzn podpowiedż zdjąłem w drugim audi tylną tapicerke i podłączyłem wszystko działa , podnośniki i wiązki założyłem tylko potrzebuję wiązki z przednich wyłączników do słupków - tylnych drzwi może coś , gdzieś widziałeś ? Pozdrawiam i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

tylko potrzebuję wiązki z przednich wyłączników do słupków - tylnych drzwi może coś , gdzieś widziałeś ? Pozdrawiam i dzięki

nie rozumiem co dokładnie potrzebujesz? jak masz komplet to masz wszystko co trzeba. mam znajomego, jak się z nim dogadasz co do ceny to moge podjechać wyciąc ci co tam potrzebujesz bo ma kupe b5 na graty ale nie ma czasu na takie pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co na zdjęciu , wiązka do drzwi tylnych lewych i prawych z przełączników do gumy w drzwiach a to co idzie dalej od słupka jest obcięte a chyba dalej to muszę podłaczyć do przednich drzwi do przełączników ?

20170630_230002 [40].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Dokładnie to co na zdjęciu , wiązka do drzwi tylnych lewych i prawych z przełączników do gumy w drzwiach a to co idzie dalej od słupka jest obcięte a chyba dalej to muszę podłaczyć do przednich drzwi do przełączników ?

 

pociętym wiazkom mowimy nie. kup jedna w całości i tyle serio. polozysz to wtedy w 30min a nie tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Tylko muszę znalezć całe , szukam na olx i allegro ale nie ma :-( 

ile chcesz dać za kompletna wiazke? moge zagadać do kumpla czy ma jakas liftowa i pojade wyciac jesli cena będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpowie ktoś jakie kable zamienić w Zielonej kostce  by wiązka z polifta działała w przedlifcie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która niebieska kostka w nogach kierowcy to ta odpowiadająca za szyby? 

Edytowane przez Sobuzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę odgrzeje temat.

Przerabiam szyby tył na elektryczne. Dostałem Ori wiązkę z tylnymi ramkami. Jestem na etapie rozłożenia instalacji i pospinania wszystkiego (bez montażu) żeby sprawdzić czy działa.

I teraz efekt: przednie szyby działają, tylne nie. Zostały mi dwa kable czerwono czarne spięte w jeden punkt. Wyglądają na zasilanie tylnych drzwi ale nie wiem gdzie mam to podłączyć...

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że te kable są pod nogami kierowcy i idą z całej wiązki szyb. Dwa podobne czerwono zielone (od przednich drzwi) podłączyłem w miejsce starej instalacji i przód śmiga. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...