Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne szyby elektryczne od A do Z


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Tu są najgorsze schody , jest jeszcze jeden temat na temat elektrycznych szyb, chyba autorstwa kowi87 , tam jest wyjaśnione jak je zdjąć , bo ciężko mi z telefonu wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zajęło więcej bo rozwiercalem nity i nitowalem podnośniki pod swoje ramki, tak jakbym zmieniał cale ramy to poszło by 2 razy szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie przekreciles zapłon jak fotel był odpiety, musisz ja zgasić vagiem

A z prądem to jeden huk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz temat w dziale diagnostyka jaki vag com , musisz poczytać bo z 7 są problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wejść bezpośrednio w airbag a jak nie to inny zainstaluj np vcds 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj vcds lite moze być wersja nawet 1.0 i na 100 % bedzie działać,vag com wywala się przy windowsie 7 64 bitowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz licznik pol fis może ?

---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------

Ale nie odpala wogole czy dusi się jakby paliwa brak , skanowales vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniona wiązka może pewnie napewno nawet dlatego ważne jest aby sprawdzić działanie przed złożeniem całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się

zmieniony masz prawy przód z prawym tyłem , Piotrek tak podał i ja go poprawiałem, chyba Ci umklo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na wstępie chciałem podziękować koledze "bediks" za udzielenie pomocy

ja dzisiaj ponownie wyjąłem wszystko i poprawiałem wiązkę i było pomylone miejscami musiałem zamienić kostkę zaznaczoną na czerwono z kostką zaznaczoną na pomarańczowo i po tym wszystko działa jak należy czyli przód działa z automatu do dołu i góry tył tylko do dołu i z kluczyka jak otwieram lub zamykam szyby to wszystkie się podnoszą a nie tylko dwie oraz przełącznik w tylnych drzwich nie działał i po zmianie kostek zaczął działać więc wszystko jest teraz ok. jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A guzik sprawny ? Przełóż z innego panelu i zobacz czy działa,łatwo się wyjmują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest opisane w kolkach jest dobrze , czy chodzi Ci teraz wszystko opróczz tego guzika tzn czy z kluczyka czy pilota otwierają się naraz wszystkie szyby i zamykają w zależności czy trzymasz w zamku długo w lewo lub prawo, bo jeśli Ci to działa tzn ze gdzieś jest wiązka uszkodzona ale wydaje mi się ze gdzieś na drodze guzik siłownik a nie od samego początku czyli żółtej kostki , pociągnij kable od guzika nowe do kostki do silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to weź wiązkę z lewych drzwi ta co idzie krotka od guzika do siłownika i włóż ja do prawych drzwi i zobacz co się stanie wtedy czy zadziała

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Musisz zeskanować central lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też było podobnie że jeden guziczek w boczku nie działał a z panelu kierowcy chodziło i jak się okazało zamiana kostek na prawidłowe miejsca pomogła w moim przypadku zdejmij ten boczek który nie działa i podłącz go z drugiej strony i zobaczysz czy tam ruszy jeżeli nie to będziesz pewien że coś z przełacznikiem a jeśli tak to wiązka jest zapewne uszkodzona jeśli masz już dobrze ogarnietą miejscami. ja w drzwiach panelu kierowcy mam podłączone czarny przód lewy, brązowy prawy przód, czerwony tył lewy i zółty prawy tył tak mam podłaczone kostki w panelu i z kluczyka wszystkie się otwierają i zamykają bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...