Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja rączek drzwi


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

rączki drzwi przednich strona kierowcy 8E1867171 u Gajosa 71 zeta strona pasażera 8E1867162B 47 zeta :cool1:

z tego co ogladalem w ETCE to nie potrzeba RĄCZEK, tylko ich wypelnienie. spojrz na zdjecia w pierwszym poscie . rączka to zapewne ten element ktory jest z miekkiego tworzywa. a tu chodzi o odnowienie tego elementu ktory ma przyciski w sobie.

tak chodzi o tą samą częśc czyli jak to nazwałeś wypełnienie uchwytu :wink4: numery które podałem dotyczą odnowionych elementów które są tematem wątku cena zostaje bez zmain 71 i 47 zł za przód

:mysli: hmm.. nie mam przed soba ETKI teraz , ale jak to sie ma do tych numerow ktore ja podalem?

i tam cena byla taka jak Bieniek mowi..

sprawdze wieczorem..

AHA, a po VIN nie sprawdze niestety. ale na bank ktos Ci to sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO ten numer który podałeś 8E0868393A jest numerem uchwytu do tylnego boczka ale cena bez zmian u Gajosa pokazuje mi 47 zeta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

netto 38.80 brutto 47.30 do tego minus rabat nie wychodzi tak źle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej B6 wymieniłem komplet nakładek na rączki drzwi przednich - kupiłem w ASO Lublin, cena niecałe 100zł za kpl. Co do jakości: nie ma na nich żadnej gumy, tworzywo wysokiej jakości. Nawet specjalnie od spodu zarysowałem /ciężko... twarde/ i widać, że całość wykonana z jednokolorowej masy. Wcześniej wymieniłem włącznik świateł na nowy - j.w. Nowe elementy z ASO są robione w nowej technologii nawet do starszych roczników - producent uwzględnia widocznie uwagi klientów z eksploatacji. No, chyba, że ktoś ma pecha i wcisną mu w ASO coś z bardzo, bardzo starych zapasów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z pół roku temu załatwiłem sobie rączkę drzwi kierowcy z Inglostadt za 10 eur :decayed: nówka sztefka nieśmigana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za ten przełącznik świateł w ASO ile teraz trzeba dac ? bo u mnie tezprzydaloby sie wymienic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za ten przełącznik świateł w ASO ile teraz trzeba dac ? bo u mnie tezprzydaloby sie wymienic ;]

350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poco kupować nowe lub malować wystarczy zedrzeć tą powłoke gumową i już bedzie ok i to nie żadnym papierem sie meczyc rysować wystarczy wrzucić do miski z gorącą wodą i po paru minutach samo schodzi można zmyć to zwykła gąbką jak tak u siebie robiłem a a4 b6 passacie b5 b5 fl golfie IV vw t4 schodzi bezproblemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowe, wiec jak ktoś chce moge stare odsprzedać w dobrej cenie razem ze sterowaniem 4 szyb :)

Nowe mam już około rok i na razie nie widać,zeby schodziło, może poprawili trochę jakość tych elementów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...