Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koniec z Automapą PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie zainstalowałem na moim palmtopie MIO najnowsze mapy IGO 2007. W zestawie jest Polska ( kod mapy 070321 ) Pierwsze co zrobiłem to wywaliłem Automapę. Po prostu rewelacja, w końcu coś lepszego w każdym calu.

Opublikowano

mój znajomu korzysta z obu (legalne oprogramowanie, więc AM 4 miał już daawno) i również mu się podoba IGO.

Opublikowano

No to możę wypiszcie zalety w porównaniu do AM

Opublikowano

IGO nie ma takiego pokrycia jak AM i wkurza bo za pozno informuje o zjazdach ... A jezeli chodzi o europe to juz wogole nie ma co porownywac z TomTom'em. Za to jest bardzo przydatne jak jedziesz na balkany ...

Opublikowano
  • Autor

IGO nie ma takiego pokrycia jak AM

Nowe mapy IGO są nie gorsze a jazda z IGO to jak dzień i noc w stosunku do Automapy która jest w obsłudze koszmarna. Co kto woli. Automapa przestała być jedyną dobrą i skuteczną nawigacją PL, tyle :cool:

Opublikowano

Byc moze - ja nie uzywam (juz) ani jednego ani drugiego - dla mnie przydatny jest TomTom. Z IGO korzystam jedynie jak jak jade na Balkany... po polsce nie musze jej uzywac bo wiem gdzie jade :)

Opublikowano

posiadam AM XXl i dla mnie jest oki. jak na polskie warunki :grin: ze zjazdami jest git. chyba zależy od wersji. podobno lepszej od XXL nie ma :grin: sugestie mile widziane co do nowych map

Opublikowano

a masz jakiegoś linka do I-GO 2007, ja mam 2006 ale Polska jest tam słabo :(

Opublikowano
a jazda z IGO to jak dzień i noc w stosunku do Automapy która jest w obsłudze koszmarna

Konkrety kolego konkrety

Opublikowano
  • Autor

a masz jakiegoś linka do I-GO 2007, ja mam 2006 ale Polska jest tam słabo :(

http://forum.dvhk.pl/showthread.php?t=137220[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 17:40 _________________________________________________

Konkrety

zainstaluj nowe mapy PL IGO to będziesz miał konkret, z mojego gadania niewiele się dowiesz

Opublikowano

Ja korzystam z navigo 2 fajny programik i bardzo czytelny i niedrogi polecam

Opublikowano

Ja korzystam z navigo 2 fajny programik i bardzo czytelny i niedrogi polecam

to prawda, fajny i tani, ale że Igo jest lepsze od AM to odważne stwierdzenie. Myślę, że na AutoMapę i Navigo nie ma bata póki co..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.