Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT


Gość jastrzab174

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jastrzab174

Witam wszystkich. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4. Chciałbym się Wam nią pochwalić :)

Więc zaczynamy:

-Model: A4 AVANT

-Rok: 1997

-Silnik: 1.9 TDI AFN-110KM, i skrzynia manualna 5-cio biegowa

-Kolor: czarna perła

-Nadwozie: AVANT-kombi

Wyposażenie:

-4 elektryczne szyby

-4 poduszki powietrzne

-elektryczne lusterka

-oryginalne radio AUDI CONCERT I + zmieniarka

-głośniki 4 z przodu, 2 z tyłu i woofer w bagażniku

-podgrzewane fotele

-pełen FIS

-odpinany, oryginalny hak

-narazie jeden podłokietnik

-klimatyzacja typu CLIMATRONIC

-pokrowiec na narty

-siatka bagażnika

-klamki i lusterka w kolorze nadwozia

lg24J.jpg

lg4zS.jpg

BwaKr.jpg

TzZnA.jpg

BwkJ0.jpg

Bwnd9.jpg

BwuHA.jpg

BwOEJ.jpg

BxVuJ.jpg

lhlor.jpg

T7cni.jpg

T8FFA.jpg

Mój poprzedni sprzęcik: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=519061#post519061

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że to 1999 (produkcja 1998)?

Pytam, bo licznik i znaczki Audi na błotnikach wychodziły bodajże do końca 1997, czyli I liftu (II lift to '99 oczywiście).

Zresztą kierownica też stara. Chyba coś tutaj było rzeźbione :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na bank pierwsza połowa produkcji '97 :) Skąd się wzięło '99 to nie mam pojęcia. Rzeźby to raczej nie ma, rocznik kolega pomylił :wink4: Tylko radio pochodzi z auta '98-..., a reszta typowo ...-'97.

Ładne auto, koniecznie jakieś alu, minimum 16'' :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakis 96-97 rok :gwizdanie: albo miał dobrego dzwona :gwizdanie: wskazówka znaczek audi na błotniku pod kierunkowskazem :naughty:

po 1 lifcie zniknął :gwizdanie: wiec cos masz nie tak z modelem rocznikowo

97' 100% plastikowa rura od kolektora do IC jeszcze na złączce gumowej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne ale tak jak wyzej audi to rok 97, 98, nie mlodsze hahaha :) no chyba ze po dzownie jakims i zezbione bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakis 96-97 rok :gwizdanie: wskazówka znaczek audi na błotniku pod kierunkowskazem :naughty:

po 1 lifcie zniknął :gwizdanie:

To nie tylko ten znaczek :) Całe wnętrze to tylko i wyłącznie '97. Kierownica, zegary + wyskalowanie na zegarach, gałka zmiany biegów, manetka od wycieraczek, psikacz na tylką szubę w guziku a nie jak po lifcie popychany, fotele, materiał wykończeniowy foteli, itd.

Chyba że to ten model "VIP" (naklejka) ma jakieś znaczenie :naughty::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet konsola srodkowa przed liftem http://www.postimage.org/image.php?v=gxT8FFA widac na tej fotce moze wlasciciel chcial nam zablysnac ze ma wersje 99 szkoda bo nie ma co klamac i sa starsze furki wiec rocznik nie ma takiego znaczenia a po co sie oszukwiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mniejsza o rocznik, moze kolega jeszcze nie w temacie aż tak, moze jakies plany, mody na przyszłosć :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, poprostu sprawdzał naszą spostrzegawczość :decayed:

I jak zwykle stanęliśmy na wysokości zadania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kolego jeśli masz wątpliwości co do rocznika, to wrzuć VIN to ci szybko je wszystkie rozwiejemy

opisz jak twoje wrażenia po przesiadce z paska

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jastrzab174
chcial nam zablysnac ze ma wersje 99 szkoda bo nie ma co klamac

nie chciałem zabłysnąć.. poprzedni właściciel tak powiedział i w dowodzie tak jest ale skoro piszecie to co piszecie, będę musiał ściągnąć ETKE i sprawdzić co i jak. [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 20:49_________________________________________________co do przesiadki z passka: jestem bardzo zadowolony. badz co badz zmiana nie byla planowana, ale wypadki chodza po ludziach :) . tak jak pisalem jestem zadowolonyz samochodu, ciesze sie ze nie mam juz automata. audi, nie wiem czy przez to, ze w manualu, czy przez to, ze jest lzejsza, lepiej sie zbiera. no i tu jest klima(przemieszczanie sie w gorace dni juz nie bedzie taka udreka). no i audi jest chyba troche ladniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie sprawdź, żeby tylko to nie był żaden wałek

P.S. dodatkowo po pierwszym lifcie tylna kanapa miała 3 zagłówki :wink4:

ogólnie fpytkę 4x el szyby, grzane pupy, fis :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jastrzab174

w planach jest niewiele rzeczy, a mianowicie:

-swiatla przednie z soczewka(czarne)http://img.bazarek.pl/23149/4654/248864/101020310249c937e96f87a.jpg

-jakies aluski na lato

-przedni podlokietnik

-moze przyciemnienie szyb

a juz wczesniej zostaly wymienione boczne kierunki z pomaranczowych na lekko dymione i czesciowo wymienione oswietlenie kabiny ze zwyklych zarowek na biale diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastrzab174 bardzo dobre plany :good: Tylko te lampy przednie... te ringi to tak bardziej do bmw a nie do Audi :wink4: Przemyśl ori soczewki Valeo lub zamiennik depo, i może w nich pomalować wkłady na czarno :) jakie alu planujesz?

A co do rocznika, to popatrz na rocznik na szybach i wszystko będzie jasne :) Ale założę się że są '97 :) Może auto wyjechalo na drogi w '99 roku? :mysli: W sensie że zostało zarejestrowane dopiero w '99. Stąd ta sprzeczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz montował te lampy to nie podłączaj tych ringów, nie wygląda to najlepiej w audi :thumbdown:

albo kup czarne depo, info szukaj w temacie Moskala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz montował te lampy to nie podłączaj tych ringów, nie wygląda to najlepiej w audi :thumbdown:

albo kup czarne depo, info szukaj w temacie Moskala

albo przemaluj polifotwe depo/valeo/tyc info szukaj niedlugo w temacie mrogla :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jastrzab174

bylem dzis u kolegi, ktory ma ETKE i niestety mieliscie racje z tym rokiem. okazalo sie ze to marzec '97. zly jestem na siebie ze nie sprawdzilem tego przed kupnem :angry: ale trudno.

a ze w dowodzie mam 99 to myslicie ze byl walniety czy raczej ktos poprostu pokombinowal i go odmlodzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos pokombinowal mi sie wydaje albo zle wpisali przy kupnie walnieta raczej nie zawsze mozesz ja na vagu sprawidzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...