Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drogi jak ser szwajcarski...


Gość Ryjek A4

Rekomendowane odpowiedzi

Może by spróbować takie coś wyrezać :mysli: Ciekawe jak by wyglądały nasze A4-czki na takich gąsienicach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co nażekać :wink4: Zbliża się Euro a Tusk obiecał nam nowe równe drogi plus autostrady :wink4:

Wiecie gdzie w Polsce jest najwięcej autostrad ??? - w planach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zachodniopomorskim drogi jak w całym kraju dziura na dziurze, słyszałem w TV, że "łatania" wymaga 70 % dróg w kraju!

Teraz są takie lotne ekipy, które wożą ten swój "niby" asfalt w foliowych workach, ładują to w dziurę pełną wody i butami udeptują, widziałem to na wlasne oczy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizji ostatnio wypowiadali sie drogowcy że w tym momencie łatanie dziur to syzyfowa praca, że czekają na wczesną wiosne :gwizdanie:

U mnie w małej miescinie wyjechali juz drogoqwcy w poniedziałek zasypali żużlem ze smołą dziury i dzisiaj (piatek) już ich praca jest znikoma, dziury wróciły ponownie :wallbash:

W ogóle takie łatanie to jest masakra na drodze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąc temu mój kolega w nocy koło 20:30 jechał przez Ruczaj w Krakowie swoim Oplem Corsą... jedzie jedzie, akurat z naprzeciwka coś jechało. Nie zauważył dziury i d*p... Zjechał na bok... Lewą stroną uderzył. Felga skrzywiona, przebita opona i coś tam w zawieszeniu mu się stało. Przyjechała policja, porobili zdjęcia. No i dostał z 400zł. I 2 dni później dziura została załatana :polew::shocked::blink:.

W Libii to nawet na największym zadupiu drogi są takie jak na Autobahnie :decayed::kox::naughty:. Można zapierdzielać ile fabryka dała, a po drogach się płynie :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...