Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biorę udział w konkursie foto... prośba o głos...


Rekomendowane odpowiedzi

... jeśli tylko spodoba Wam się moja praca konkursowa proszę o głos. Będę niezmiernie wdzięczny. Dla wygranych jest szansa na wystawę w Multikinie a to byłaby nie lada promocja. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za ewentualne głosy.

Link do zdjęcia: http://www.plejada.pl/5,152612,lukasz-chyrek,konkurs_majka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egipt, wioska beduinów na wschodniej Saharze, jakieś 20-25 kilometrów wgłąb pustyni od Hurghady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glosy beda resetowane i beda sie liczyc tylko te od dnia dzisiejszego. Dali d...y z tym konkursem na poczatku, ludzie wyslali pierwzego dnia sporo zdjec, potem na ponad tydzien siadly im serwery i w sumie cala polska glosowala przez ok 2 tygodnie tylko na jakies 50 zdjec...

Pozniej ponaprawiali to wszystko i puscili konkurs od dzisiaj ponownie... a glosy maja resetowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-wsze miejsce bo na focie jest ten kolo z Feel chyba :polew:

Głos oddany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było 119 zanim kliknąłem :hi:

Oddałem głos bo masz dobre zdjęcie, ale formuła konkursu jest do ....(kto ma więcej znajomych na NK,....)

Poczytajcie komentarze pod zdjęciem z pierwszego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosik poszedł. Słuchaj mam pytanie w jakis sposób udało Ci się namówić tą małą dame do zdjęcia. Często się zastanawiam. Cyknąłęś jej tak bez pozwolenia ? Czy jakos dales znak aby podeszla. Zwlaszcza ze takie foty ciezkie sa ze wzgledow kulturowych. Czasami moze sie to zle skonczyc heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosik poszedł. Słuchaj mam pytanie w jakis sposób udało Ci się namówić tą małą dame do zdjęcia. Często się zastanawiam. Cyknąłęś jej tak bez pozwolenia ? Czy jakos dales znak aby podeszla. Zwlaszcza ze takie foty ciezkie sa ze wzgledow kulturowych. Czasami moze sie to zle skonczyc heh

Powiem tak... W Egipcie za dolara załatwisz wszystko :) W tym przypadku byłem akurat w niby sklepie w wiosce beduinskiej. Ta mała stała tam po prostu i chyba była córką właścicielki sklepu. Znajomi kupowali różne świecidełka, wisiorki itp a ja skupiłem się na niej. Zapewne gdyby było to w innym miejscu musiałbym odpalić "modelce" dolara ale tu jakos mi sie udalo za free. Generalnie tamtejsi tubylcy widza, że im robisz zdjęcia to od razu do Ciebie lecą aby wyciągnąć przynajmniej dolara albo wcisnąć Ci jakiś bubel do kupienia. Ponadto ja zawsze robię zdjęcia z partyzanta, staram się złapać naturalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa. Mam nadzieje ze jak sie kiedys wybiore w takie fajne miejsce to uda mi sie pocykac takie fotki. Najfajniejsza jest wlasnie naturalnosc w tym wszystkim, uchwycenie kultury miejsca w jakim sie przebywa.

Pozdrowienia i powodzenia w konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddałem :good:

fotka fajna, lecz ciut sielankowa,

mogłeś na łyżeczkę nabrać ketchupu, machnąć ketchupem w dziecko i... pstryk

i podpis: ...tuż po zamachu! :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...