Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Assistance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dane wysłane :a4fan:

Opublikowano

dane poszły :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Opublikowano

Fajna sprawa.Ciekawe czy ktokolwiek poprosi o pomoc babę :lol::a4fan:

Opublikowano

majster wyslalem dane :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

Niezły pomysł ja już wysłałem !!! :lol::a4fan:

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 17-03-2007, 10:34 ]

kolega jeszcze nie zapoznal sie z regulaminem a juz wyslal dane do Asistance mimo iz dostal juz upomnienie.nastepnym razem bedzie kosz i ostrzezenie

Opublikowano
  • Autor

Ok zrobiłem kolejną aktualizacje.Jeżeli ktoś wysłał dane , a nie dostał odemnie informacji z przyjęciem do A4 Assistance to proszę pisać :wink:

Opublikowano

dane wysłane :biggrin:

Opublikowano

Ja wysłałem i nie dostałem :D:))

Opublikowano

ja tez juz 3 razy wysylalem na meila dane i lipa nic nie dostalem i na liscie mnie nadal nie ma :exclaim:

Opublikowano
  • Autor
ja tez juz 3 razy wysylalem na meila dane i lipa nic nie dostalem i na liscie mnie nadal nie ma :exclaim:

Jakbyś napisał normalny temat wiadomości to byłoby mi łatwiej zgadnąć że to zgłoszenie do Assisatnce.A Twój temat brzmi : "Powiadomienie o Odpowiedzi - Spoty Krakowskie i GWA".Ja codziennie dostaje kilkadziesiąt maili i jak robie aktualizacje to lece po tematach , a nie zaglądam do każdego maila.

Opublikowano

no fakt tu masz racje ale to tylko tego ostatniego tak odeslalem poprzednie mialy tamat pozdro wazne ze doszlo :arrowr:

Opublikowano

A ja mam pytanie. Bo bardzo tez chcialbym pomoc ale ja dopiero co sie zarejstrowalem i niemwiem czy moge?? Bo w regulaminie jest 3 miesiace :lol:

Opublikowano
Bo w regulaminie jest 3 miesiace

3 miesiace do zostania klubowiczem, nie do zapisania sie do assistance

Opublikowano

A gzdie te liste mozna znalezc??

Opublikowano
  • Autor
A gzdie te liste mozna znalezc??

Jak zrobie kolejną aktualizacje to ukaże się ona Twoim oczom

Opublikowano

qżwa a ja tu jestem czy nie ? hugo chcesz łamanie ? :rotfl:

Opublikowano
  • Autor
qżwa a ja tu jestem czy nie ? hugo chcesz łamanie ? :rotfl:

Cycku , a wysłałeś mi dane :question: Jak tak to wyślij jeszcze raz to zrobie ponowną weryfikacje i może tym razem się zalapiesz :rotfl:I nie fikaj bo zadzwonie po "Białego" :lol:

Opublikowano

hehe biały już jest pod kontrolą..od kiedy Oniak poszedł z nim na kolacje SAM na SAM :eek:

a dane moje znasz więc hamuj bajere :a4fan:

Opublikowano

Pomysł przedni dane poszły czekam na liste! A tak na marginesie zdarzyło sie komuś skorzystać z takiej pomocy? Zazwyczaj każdy entuzjazm kończy sie w fazie projektu mam nadzieje że to dziala

Opublikowano

O właśnie - ciekawy jestem czy ktos juz skorzystał ??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.