Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować


Surfer

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez tam jest temperatura 11 stopni to jak ma cos zamrozic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest takie zjawisko jak w kanałach wentylacyjnych z klimatyzacją. Po pewnym czasie zbierają się bakterie i grzyby i trzeba czyścić.

Z tym że schowek nie do końca jest wentylowany bo powietrze wpływa a wypływa tylko nieszczelnościami i cała wilgoć z powietrza zostaje w schowku. Dochodzi do tego jeszcze różnica temperatur w schowku ( niska) i na zewnątrz schowka w kabinie (wyższa) i już sie będzie wykraplało.

Jest takie ryzyko niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy to testowac jak sie nie uda to bedzie trzeba poszukac specjalnych plastikow do tego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że raz na jakiś czas wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką z jakimś detergentem i zostawiśc otwarty do wysuszenia/przewietrzenia.

Tym bardziej że nie zawsze sie na klimie jeździ a przeważnie parkuje w słońcu gdzie samochód sie nagrzewa no i osusza (przy otwartym schowku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt bedzie trzeba tak robic ale jest jeszcze tam jest pokretlo kotrym sie odcina doplyw powietrza z klimy i jak nie masz nic w schowku to po co ma go chlodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o racja zapomniałem zaworek :thumbup:

Szkoda że nie można puścić klimy na sam schowek.

:mysli: chociaż nie wiem ku czemu miałoby to służyć :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko...

Czy nie zamarznie zmieniarka CD?? :mysli::blink:

p.s

u mnie pierwszy grzybek się pojawił :sick3:

No co ty kurde w zimie ci zamarza ? A zresztą tam nie zrobi sie temperatura minusowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młotkiem ja operowalem bo oniak stwierdzil ze jest za delikatny do takiej roboty i moze "zejsc" :D

jak wspominalem mlotek nie jest potrzebny :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas ! fajnie to wygląda - 3 rezaczy :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 08:30 _________________________________________________Uwaga panowie, mam ważny komunikat:

Ja tu widzę fakturę z ASO z częściami, które użyliście do budowy lodówy (no... schładzacza...)

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas ! fajnie to wygląda - 3 rezaczy :decayed:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 08:30 _________________________________________________Uwaga panowie, mam ważny komunikat:

Ja tu widzę fakturę z ASO z częściami, które użyliście do budowy lodówy (no... schładzacza...)

:gwizdanie:

Tzn. rozumiem, że chciałbyś zobaczyć? Oniak zamawiał i płacił. Niech zeskanuje i wklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przy sobie tych faktur ale musisz kupić dwie części są takie same do B6 i do B7 nr części to :8E1816311 i 8E0820701 , rura kosztuje 24 zł a dysza 70 coś. Ogólnie 90 pare zł.Dostałem wszystko w 4 dni robocze :) Jak znajde to zrobie scana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalej raz opału to ci zostanie na dysze hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: fakt ja to teraz na gazie przez miesiac bede jezdzil zeby odrobic :thumbup:

ale fakt kawalek plastiku a tyle kasy no ale ciezko byloby cos dorobic no chyba ze zwykla nakretka ale wtedy nie ma regulacji :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh lać opał żeby zaoszczędzić na kawałek plastiku to zbrodnia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...