Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować


Surfer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na waszym miejscu kupił zestaw do B6/B7 i tylko przedłużył rurke czarnym peschlem instalacyjnym ( twarda czarna rura karbowana sprzedawana w hurtowniach elektrycznych o wszelakiej średnicy ) i wszystko wygląda jak ori , a koszt 100 zł ... no bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo sprayem pomalowac na czarno (matem), malowaem kiedyś plastyki sprayem czarnym matowym i efekt super i trwaly :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepcje v2.0 juz mam tylko musze podjechac do praktikera i zobaczyc jedna rzecz ale jesli znajde to czego szukam to nie bedzie nic odstawalo w schowku a wylot bedzie zupelnie plaski w kolosze chrom lub jakis srebrny to tyle moze jutro pojade i poszukam[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 03:02 _________________________________________________i nawet nie bedzie zadnego klejenia w schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę cztery rodzaje schowków:

  • normalny
  • z klimatyzacją
  • z cd changerem
  • z klimką i cd-changerem

każdy ma osobną numerację.... :disgust:

Moglibyście podać symbol wariantu z cd-changerem i klimatyzacją? Plizz

--------------------------

rurka - 8E1 816 311

dysza - 8E0 820 701

środek schowka - 8E1 857 035 (D, G, N - kod koloru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN 8E1 857 035 ale są trzy z literkami na końcu D, G, N - wszystkie 3 pod lodówkę i CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent jest extra

Pati czekamy na foto relacje z B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam mały problem o ile u chłopaków cały zestaw do chłodzenia białej damy to plug&play o tyle u mnie nie do końca. Byłem dziś w ASO i zamówiłem rurkę oraz zaworek. To pikuś. Zaraz później z ciekawości zdemontowałem w 3 milisekundy schowek aby go całego sobie obejrzeć. No w moim schowku co widać na zdjęciach dziury ani miejsca na dziurę za bardzo nie widać. Schowek nie ma przegródki na CD zmieniarkę i zastanawiam się czy będę musiał po prostu ostro wiercić tam otwór pod tą rurę.

Mój schowek sięga dość głęboko (w porównaniu z tymi co mają zmieniarkę) i nie wiem czy mam rypać dziurę z tyłu czy z boku??

Macie może wiedzę jaka jest średnica tego otworu, będę musiał chyba jakieś narzędzie do tego kupić :kwasny:

Aha, schowek z półką na zmieniarkę to bagatela 700PLN, bo to jest jeden wspólny element razem z klapką :wallbash:

Może ktoś z was ma taki schowek do spylenia?

Tom

t20080804.jpg

t20080804%28002%29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażając nikogo to dla mnie ta rura w b5 to straszna fuszera... Nie lepiej by było założyć choćby czarną elastyczną rurkę + "zaworek", który wygląda jak to zamknięcie puszek z przyprawami do grilla? (sorry, nie pamietam nazwy i zast.) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kolega odgrzał tego 2 letniego kotleta to napisze , że po tym okresie nie mam żadnych grzybów w schowku i wszystko super działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo rocznego, wypraszam sobie! :tongue4::kox: Ale faktycznie, sorry, nie zauważyłem, że stary temat... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo rocznego, wypraszam sobie! :tongue4::kox: Ale faktycznie, sorry, nie zauważyłem, że stary temat... :naughty:

dobrze,że odświeżyłeś ten temat,bo inaczej pewnie bym na niego nie trafił,a tak już mam zaplanowane rezanie lodówki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy jest ktoś w stanie zamówić w ASO te dwie części mówię tutaj o (dysza + rurka )???

u mnie a ASO powiedzieli że nie można zamówić tych części osobno tylko cały komplet ze schowkiem inaczej się nie da :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjecie albo rysunek z czym rura chłodząca schowek ma się łączyć ? Pacjent a4 B7

 

Edit: potrzebne zdjęcia znalazłem tutaj https://www.audizine.com/forum/showthread.php/223252-B6-A4-AC-glove-box-mod

Edytowane przez RafGolonka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...