Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pomalowalbys w koncu te progi, bo patrzec se nie da! disgust

to samo miałem pisac

reszta :kox:

Opublikowano

felgi rewelacja :good:

Opublikowano

elegancko wyglądają :good: wpadaj na spot bo chce na żywo obejrzeć :slina:

Opublikowano
  • Autor

Opony to 255/35 Continental :), nic nie obciera... chociaż auto nie było jeszcze mocno załadowane.

A progi... to będzie prawdopodobnie 2gi mod, bo następnym musi być wymiana tarcz z tyłu. Będą 288mm :)

Opublikowano

ładne stalówki z paru metrów :cool1:

Opublikowano

felgi fajnie prezentują na fotkach mimo krajobrazu cmentarza :>

Opublikowano

ładne stalówki z paru metrów :cool1:

Aju :facepalm:

Opublikowano

no co :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

komplet zacisków z 3.0TDI na tył czeka na malowanie i montaż.

Zastanawiam się nad czarnym i srebrnym kolorem. Myślicie, że będzie wyglądało dobrze?[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 13:36_________________________________________________Wstaje sobie rano... i widzę... całe autko porysowane. Pewnie od klucza, bo rysy dość wąskie... 3h na posterunku policji i teraz jazda do PZU... zobaczyć co jest warte ich AC :angry:

porysowane praktycznie wszystkie elementy. Na szczęście nie są to aż tak grube rysy... ale na pewno nie ma co polerować - tylko malować.

Ogólnie jakaś masakra. Na komisariacie powiedzieli mi, żeby nie wszczynać postępowania karnego, tylko wziąć poświadczenie o zgłoszeniu szkody. Bo i tak nikt winny się nie znajdzie...

Opublikowano

Rzadko to mowie, ale... POLSKA :thumbdown:

Opublikowano

Sasiedzi Cie nie lubia? :S Kur.. zazdrosne kutasy...

Opublikowano
  • Autor

jeśli już to dwulicowe zazdrosne kutasy. Bo niby wszyscy są OK. Sprawa zgłoszona... teraz czekam na telefon w sprawie umówienia oględzin fury...

Opublikowano

Mam to samo . A moj ojciec od paru lat i przez 3 auta to sie ciagnie. Najgorsze jest to,ze nie ma jak komu winy udowodnic. U mnie jeszcze jakis perfidny slaczek kutasy zrobili :disgust:

Opublikowano

ja pier**le :wallbash: lipa :confused4:

Opublikowano

ale kur..wa naród :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja tak przy B5 miałem- co pare dni po nocy na parkingu pod blokiem miałem nogą ryse (maska i klapa )

żeby tylko PZU sie wykazało

Opublikowano

Fele rewela

Opublikowano

Ech,teraaz to naprawde doceniam swoj garaz..chociaz i tak jakis idiota ostatnio na parkingu pocisnal mi zderzak ztylu i uciekl,do malowania :/ Wspolczuje bardzo,dobrze ze AC bylo..

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek lub wtorek autko jedzie do zakładu lakierniczego... wraz z sporą listą modów :)

- Fotele kubełkowe + lędźwie + podudzie + grzanie + schowki.

- tarcze, zaciski 288mm na tył.

- lotka na klapę S4

- progi w kolor, listwy drzwiowe w grafitowy mat + część zderzaka tylnego.

- prawdopodobnie zmiana barwy auta na phantom black.

chociaż i czarny mat przeszedł mi przez myśl...[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 19:37_________________________________________________http://tycoon.nazwa.pl/splendidgarage/upload/s4b.jpg

i tak mniej więcej widać jak to by się prezentowało w macie...

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/98/13/47/1498134729

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.