Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba bym szedl w macik:) Piekny

Opublikowano
  • Autor

też mi się podoba :) ale mat ma swoje minusy :) korci, ale boje się [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 20:34_________________________________________________dostałem wycenę za szkodę... 5,600zł trochę mało mi się wydaje... Ale jutro oddaje do warsztatu na naprawę bezgotówkową... nie powinno być źle

Opublikowano

No to daj w mat ale żeby dobrze to ktoś zrobił , będzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

auto u lakiernika czas naprawy około 1,5tyg... a koszt, sporo przerósł wycenę PZU, ale bezgotówkową będą musieli pokryć :rolleyes:

auto idzie w kolor phantom black :) czyli perła. Mat jest fajny, ale jeśli już na to się decydować to w formie folii, bo zawsze można ściągnąć.

- Fotele kubełkowe + lędźwie + podudzie + grzanie + schowki.

- tarcze, zaciski 288mm na tył. + malowanie srebrny + czarny.

- lotka na klapę S4

- progi w kolor, listwy drzwiowe w grafitowy mat + część zderzaka tylnego.

- antena rekinek w kolorze nadwozia.

Opublikowano

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

Opublikowano

Gik gdzie dałeś do Lakiernika???

Opublikowano
  • Autor

przed Policami, jest lakiernik "Lesław"

całkiem dobrze im robota wychodzi :wink4:

Opublikowano

Przed Policami z której strony :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmm od strony głębokiego :)

Autko odebrane dziś. I jestem bardzo zadowolony z efektów ;) zdjęcia niebawem :hi:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia będą później.

Jak zamontuje jeszcze hamulce...

320mm od 3.0TDI na przód i tył 288mm. Mam je już w bagażniku.

+ nowy znaczek audi na tylna klapę. Aktualnie mam bez... i jakby czegoś brakowało :confused4:

póki co można zobaczyć na mieście :wink4: a rzuca się w oczy.

Opublikowano

siemka jaka wartosc takich hebli moze byc na pw . tez cos podobnego chce wstawic do siebie i tak ogólnie mnie interesuje ile by za robocizne wzeli i taki zestaw .pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hamulce na aucie :) Wygląda lepiej. Chociaż przy 19" i tak wydaja się małe :cool1:. Przynajmniej teraz z tyłu widać, że mam jakiś hamulec :decayed:.

Opublikowano

kiedy foty jakies? my z forum mamy slaba wyobraznie musimy zobaczyc :decayed:

Opublikowano

widzialem na miescie fajnie wyglada, tez wkladam niedługo taki zestaw

Opublikowano
  • Autor

Maj 2011r //

dscf0194l.th.jpg

dscf0192x.th.jpg

dscf0198r.th.jpg

Opublikowano

elegancko :good:

Opublikowano

witam,bardzo gustownie zrobiony avancik :good:

Opublikowano

Maj 2011r //

dscf0194l.th.jpg

dscf0192x.th.jpg

dscf0198r.th.jpg

nie da rady głebiej schowac tych rur wydechowych ??? :mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.