Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

no no ... felgi kozak ale wolalbym cos srebrno czarnego

wydaje mi sie ze jak wloze cale czarne to efekt duzej felgi zniknie a auto i tak juz bedzie za czarne

ps. jezdzilem s3 ( 1 strona jest na jednym zdjeciu ) na oponach 225/35R19 i wg mnie i tak tam jest za duzo komfortu na seryjnym zawiasie

wiec raczej profil opony jesli chodzi o komfort mi nie robi roznicy .... bardziej boje sie zeby przez ten profil nie uszkodzic felgi lub opony na naszych drogach...

i caly czas mam dylemat czy brac 18" na oponie 225/40R18 czy 19" na oponie 225/35R19

boje sie troche ze jak kupie 18" to po jakims czasie znowu mi sie beda wydawac za male .... i bede musial kupic 19"

ale i tak narazie jestem bardziej za 18" .... ale tylko ze wzgledu na nasze drogi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 wpełni wystarczą :wink4:

A nie myślałeś aby wziąć sprawe w swoje rece..znaleźć wzór felgi i wrzucić w odpowiedni kolor ? :wink4:

0053jz5.jpg

0053jz5.3a8aba633b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman.... ja za leniwy jestem chyba ... bo chce kupic gotowca

ale nie powiem te w stylu porsche skrecane na rancie prezentuja sie swinsko :kox::good:

nie pogardzilbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;p juz niedlugo audiczka bedzie miala nowe oczka i bedzie co regulowac :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 10:41_________________________________________________aaa a4 ... chetnie obejrze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ;p juz niedlugo audiczka bedzie miala nowe oczka i bedzie co regulowac :kox:

Co że jakie ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co że jakie ? :przebiegly:

Sonary :decayed::naughty: Panie Nowak dzieje się coś poza tym z autkiem? Bo coś cisza :gwizdanie: Nie wiecie może czy pojawiło się coś nowego z lamp na tył? Czy nadal bida :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhaah taaa... sonary :polew:

no niedlugo wymieniam caly zawias ( wszystkie wachacze, amory, sprezyny, gumy itd... )

pozatym koncze powoli car audio

i zmieniam felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias FK :naughty: :naughty: Na ile "mm" zamierzasz powiesić Audika ? :kox:

Twój temat z felami to tak jak i u mnie było ..cieżka decyzja :decayed: Ja zrobiłem źle ..o cal za małe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah a widzisz mowilem ci wtedy w tym temacie zebys bral 18" teraz ja nie chce zrobic bledu ktory zrobilem wczesniej kupujac 17" i boje sie ze jak kupie 18" to za sezon znowu bede chcial ten jeden cal wiecej i wkoncu i tak bedzie 19"

caly czas mam rebusa 18" czy 19"

no wlasnie z tym zawiasem to sie zastanawiam

nie bedzie ektramalnej gleby takiej jaka mi sie marzyla czyli ok -80mm

bedzie albo tak jak jest teraz czyli -60/-50

lub bedzie -30 ....

wszystko zalezy od tego co mi sie ulozy w glowie

prawdopodobnie jesli bedzie felga 19" to zawias bedzie -30mm ( bo juz rzeczywiscie mam dosc zwalaniania na kazdej dziurce z tym zawiasem co mam teraz )

no i ostatnio po glowie chodzi mi troche zestaw: satynowe lusterka/ori chrom relingi i ori ramki wokol szyb

do tego grill rs4

no i felgi....

i te felgi wlasnie nie wiem czy brac pod katem tego co wymienilem 2 linijki wyzej czy robic dalej wszystko na black

ogolnie mam mega rebusa teraz z tym autem i tymi modami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

Widzisz ..źle zrobiłem ze nie posłuchałem ..myślałem ze 17 styknie ..ale wizualnie jakoś mało :decayed:

Co do słuszności rozmiaru 18 ..to powiem tak w pełani styknie ..widziałem B5 na 19 i wyglądało troszeczkę śmiesznie..duża koła ..mała buda :tongue4:

Co do zestawu chromowego .. wersja "full black" wyglądała by fajnie ..inaczej ..ale jakoś tak za bardzo monochromatycznie .. Chrom z czarnym to natomiast nieco oklepany patent .. ale piękny i elegancki :cool1:

Myślałeś w innych kategoriach ..np. lusterka carbon , maska ? :wink4: Tego jeszcze nie było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś w innych kategoriach ..np. lusterka carbon , maska ? :wink4: Tego jeszcze nie było :naughty:

I tu się z raggusiem zgadzam :good: Nie psuj tego totalnego blacka :no: Twoje autko w wersji black wygląda super :good: I wg mnie powinieneś nadal trzymać się tego w kolejnych modach :wink4: Ramka w grillu od RSa koniecznie na czarno :naughty: I felgi też na czarno, koniecznie :kox: Powiem krótko czarnuch zawsze był, jest i musi być czarny :black::sarcastic:

Co do felg, jeśli totalnie zależy Ci na robieniu awantury na ulicy to bierz 19'', 18'' to chyba już oklepany rozmiar :decayed: (i kto to mówi - ten co na 16'' jeździ :embarrassed::decayed: ) :tongue4: A i lampki na d.upkę też musisz jakieś czarne wymodzić :mysli: Takie jak roba fajne, ale podobno to zwykły lift pomazany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...