Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak coś dla Ciebie,

http://moto.allegro.pl/item541884304_audi_a4_s4_tuning.html

tylko troche przytyrany... :confused4:

Dobra cena ...tylko kompletnie do malowania na czarno by sie nadawał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak coś dla Ciebie,

http://moto.allegro.pl/item541884304_audi_a4_s4_tuning.html

tylko troche przytyrany... :confused4:

Dobra cena ...tylko kompletnie do malowania na czarno by sie nadawał .

no ja mam z czarna ramką, a szukam wlasnie tego Ori kolorku, ale chyba zostawie go w czerni, a Nowakowi na czarno by kozacko pasował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=541884304 <-- kupiony[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:09_________________________________________________znaczek OOOO tez juz kupiony na ten grill :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy jak zobaczylem to aukcje to ci powiem ze zdjecia dobrze nie obejrzalem i juz kliknalem kup teraz ;)

a teraz widze ze on lekko porysowany ... ale to co ;p cos sie wyreza z niego napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy jak zobaczylem to aukcje to ci powiem ze zdjecia dobrze nie obejrzalem i juz kliknalem kup teraz ;)

a teraz widze ze on lekko porysowany ... ale to co ;p cos sie wyreza z niego napewno

a myslałem ze Ci ktoś podkupił bo inny login miałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ... zawsze mam ten login na allegro

a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sE S4 a mi ten RS4 :P Bo ten ci nia pasuje ;):naughty:

zaryzykuje i zostawie z rs4 hehe :gwizdanie:

nie nie ... zawsze mam ten login na allegro

a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla :naughty:

jaka sprawe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sE S4 a mi ten RS4 :P Bo ten ci nia pasuje ;):naughty:

zaryzykuje i zostawie z rs4 hehe :gwizdanie:

nie nie ... zawsze mam ten login na allegro

a shibby, czy coś takiego, mam do Ciebie jeszcze sprawe co do tego grilla :naughty:

jaka sprawe ?

juz od dawna szukam kodu lakieruz ramki, a ty bedziesz miał tam ori, jakbys mial chwile czasu zeby podjechac do mieszalni farb, i zeby Ci dobrali ten kolor, to byłbym wdzieczny, chyba ze chcesz sie wymienic ramkami :gwizdanie:, bo ja mam czarna przy grillu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, jak już wrzucisz grill, proszę zrób fotę - ciekawy jestem jak to będzie wyglądało...

Polift z tyłu to naprawdę najlepsze co mogło spotkać tylne lampy w B5, mimo że przedliftowe są lekko przyciemnione i niby bardziej pasujące do czerni... wyglądają naprawdę dobrze.

w peesie zdjęcie tutaj i foty z mojej A4 przedstawiają te same budynki... co może nikogo nie dziwić ale zawsze myślałem że akurat takie są tylko u mnie. Te foty są z ZG, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystkie fotki sa z zielonej gory :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 22:45_________________________________________________pol godziny temu nowa zdobycz 100zl 4pkt

75km/h w na 50km/h

+ pasy ( ale za to nie wpisali )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb

topor mi dzis mowil ze wczoraj byl podobno zadbany grill z rs4 za 300zl na allegro

moze jeszcze jest ...[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 21:15_________________________________________________chyba nie ma ... bo wlasnie poszukalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie bulwersujesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...