Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 Dyno Day

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiec tak. Auto juz odebrane i mam wrazenie ze jest lepiej niz przed wypadkiem zrobione:D jezdzi prosto i nawet skreca:D

Cała naprawe wyceniono na 18 tys zl :D:D

W sobote bede mial sesje foto profi i potem wrzuce fotki jak wyglada po naprawie:D

Ps. moze ktos widzial w dobrej cenie 19 do Rs-a??:D

Opublikowano

A co poszlo wg wyceny??

Opublikowano

Wiec tak. Auto juz odebrane i mam wrazenie ze jest lepiej niz przed wypadkiem zrobione:D jezdzi prosto i nawet skreca:D

Cała naprawe wyceniono na 18 tys zl :D:D

W sobote bede mial sesje foto profi i potem wrzuce fotki jak wyglada po naprawie:D

Ps. moze ktos widzial w dobrej cenie 19 do Rs-a??:D

Ja mysle, ze moglbym sprzedac swoje ORI RS6 w idealnym stanie z NOWYMI oponami Toyo Proxes1 ale cena mysle ze min. 4 tys.

Ps. Piekne auto.

Moze kiedys tez sie wkoncu na takie odwaze :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A co poszlo wg wyceny??

Klapa tył , zderzak tył, podłuznica prawa, podloga bagaznika, pas tylny, blenda bagaznika, kupa jakis dziwnych plastików, i jakies tam duperele w stylu zamka itp....

Opublikowano

się zbiera, ceny w aso zabijają a to jeszcze RS

mam wrazenie ze jest lepiej niz przed wypadkiem zrobione:D

to się cieszyć bo najczęściej człowiek gdzieś znajdzie jakąś niedoróbkę i się później musi wkurzać :)

Opublikowano
  • Autor

się zbiera, ceny w aso zabijają a to jeszcze RS

mam wrazenie ze jest lepiej niz przed wypadkiem zrobione:D

to się cieszyć bo najczęściej człowiek gdzieś znajdzie jakąś niedoróbkę i się później musi wkurzać :)

Wiesz co co do cen to nie jest tak zle w ASO

np. zderzak kompletny a absorberami itp gotowy do pomalowania i załozenia 2800zł:D klapa 1800zł z porownaniu do np: EVO X gdzie sam spojler na tylna klape kosztuje 19 000!!! wiem ze jest to nowy model auta itp ale cena jest kosmiczna:d[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 23:59_________________________________________________

Wiec tak. Auto juz odebrane i mam wrazenie ze jest lepiej niz przed wypadkiem zrobione:D jezdzi prosto i nawet skreca:D

Cała naprawe wyceniono na 18 tys zl :D:D

W sobote bede mial sesje foto profi i potem wrzuce fotki jak wyglada po naprawie:D

Ps. moze ktos widzial w dobrej cenie 19 do Rs-a??:D

Ja mysle, ze moglbym sprzedac swoje ORI RS6 w idealnym stanie z NOWYMI oponami Toyo Proxes1 ale cena mysle ze min. 4 tys.

Ps. Piekne auto.

Moze kiedys tez sie wkoncu na takie odwaze :tongue4:

Daj jakies foto tych felg....

Opublikowano

za lans EVO trzeba placic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

za lans EVO trzeba placic :gwizdanie:

Wiadomo .... ale i tak wole starsze samochody:p

Opublikowano

Jedno foto z wczorajszych zdjęć. Więcej wkrótce

13400717.jpg

Opublikowano

ta po prawej nie ma antenki :decayed:

Opublikowano

Daje rade :good:

Opublikowano
:decayed: fajne zdjęcie
Opublikowano

Ok, niech będzie ;)

51757788.jpg

51742080.jpg

17505604.jpg

PS. Mam nadzieje że Rafał się na mnie nie obrazi :)

Opublikowano

Fotki i auto pierwsza klasa :good::naughty:

Dawaj odrazu na allegro ją :polew:

Opublikowano

czego te dzisiejsze programy do obrobki zdjec nie potrafia :gwizdanie:

zdjecia :kox:

Opublikowano
z porownaniu do np: EVO X gdzie sam spojler na tylna klape kosztuje 19 000!!!

gdzie ? to chyba jakis kolejny urban legend

Auto sliczne tylko te fele odbieraja mu nieco charakteru.

Opublikowano

bo to taki cichociemny opierdalacz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.