Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 B5 Dyno Day


Racer RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Błotniki tył nie załamały się? Podloga w kuferku jak? :kwasny::wallbash: Jak bez hamowania jebł to musiało boleć :kwasny: Astra pewnie skasowana? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na upartego mozna zarobic na takim nieszczesciu .. . .poczytaj watek .. odszkodowania kolizje itp .. .. mozna wyjsc smialo na plus .. ..

wiem wiem .. niesmak zawsze zostanie .. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotniki tył nie załamały się? Podloga w kuferku jak? :kwasny::wallbash: Jak bez hamowania jebł to musiało boleć :kwasny: Astra pewnie skasowana? :decayed:

Blotniki cale, podloga bagaznik złamana ale nieznacznie podłużnica prawa zgieta klapa zderzak itp generalnie chlopaki na blacharni ogarneli temat i auto moze w tym tygodniu wyjedzie[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:17_________________________________________________

A nie mówiłem by zerkać w lusterka.No ładnie cie załatwił kolego :wallbash:

No wlasnie nie spojrzalem:d ale i tak jak bym to zrobił to nie było gdzie uciekac:d a powiedzmi czy juz ten turbo timer ogarnał twoj elektryk??:D Jak dzwoniłem do ciebie to nastepnego dnia mi sie autko popsuło i zapomniałem o tej waznej sprawie:D:D[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 00:20_________________________________________________

szkoda takiego auta ;(

No szkoda ale mam nadzieje ze bedzie ok:d. Widzialem auto przed malowaniem jak je spasowali to wszystko było ok:d Bedzie jezdził prosto ....... chyba:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ale mam nadzieje ze bedzie ok:d. Widzialem auto przed malowaniem jak je spasowali to wszystko było ok:d Bedzie jezdził prosto ....... chyba:P:P

Prosto to raczej na bank ale z niekoniecznie kształtną d.upą skierowaną ku dołowi albo ku górze :naughty::decayed: Nie no jeśli blacharze solidni jak większość w naszym kraju to autko jak z salonu będzie :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już siebi widzę jak wyciągam z samochodu gościa który mnie tak od tyłu dojechał.

auto się zrobi ale przykro sie robi- dobrze że tylko te 50jechał, zawsze mogło być gorzej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze to tyl, a nie przod. kierowce Astry ladnie szarpnie ta naprawa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze to tyl, a nie przod. kierowce Astry ladnie szarpnie ta naprawa :>

dlaczgo? pojdzie z OC i nie bardzo poczuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składki mu polecą .. !!

ale 10% chyba. to nie jest duzo w porownaniu z kosztami naprawy RSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Przecież ona niczym się nie różni o takiej ze zwykłej A4 za 300-400 zł :polew: Malować i tak trzeba a emblemat łatwo przekleić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Przecież ona niczym się nie różni o takiej ze zwykłej A4 za 300-400 zł :polew: Malować i tak trzeba a emblemat łatwo przekleić :decayed:

a nie jest szersza ze wzgledu na nadkola? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szersza chyba nie jest, ale ma np. ten daszek, którego zwykła klapa od A4 nie ma.

A to fakt tylko różnica w ori daszku :good: No i zamek z elektromagnesem :wink4: Ale to jest w niektórych poliftowych A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro klapa do RSa jest za 800zl :gwizdanie:

Przecież ona niczym się nie różni o takiej ze zwykłej A4 za 300-400 zł :polew: Malować i tak trzeba a emblemat łatwo przekleić :decayed:

a nie jest szersza ze wzgledu na nadkola? :mysli:

nie jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...