Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audi A4 | 1.9 TDI | 1998 rok | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze raz witam serdecznie forumowiczów ;-)

Oto moja :audi::

A4 kombi

Model 98

Prod 28.08.1998

Kolor niebieski ming perlisty

1.9 tdi AFN 110KM

5 manual EEN

Rynek Europa Srodkowa

Abs

Hak zdejmowany

Brak oznaczen modelu na klapie

Zdejmowana scianka z siatki

Reg wys fotela kierowcy

3 zaglowki tyl

Centralny zamek zdalny

Uchwyt na napoje

Elektryczne szyby

4xPP

Alu dodatki wew.

Podlokiet.

El lusterka

Immo

Reg wys swiatel

Dod swiatlo stop

8 glosnikow

Radio chorus

Climatronic

Wskaznik temp zew

Instalacja pod telefon

Kupiona 7.03.2010 roku ;-)

6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG

Na chwilę obecną wygląda tak jak zakupiłem ;) No może tylko radio wymieniłem ;)

Plany są, ale o tym niebawem.

12.03.2010 - Wymiana płynów oraz innych dupereli, które należy wymienić od razu po zakupie:

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG

16.04.2010 - Czyszczenie turbo oraz wywalenie katalizatora:

small_10.jpg small_13.jpg

small_11.jpg small_14.jpg

Polecam: www.tlumiki-gruchot.pl

small_15.jpg small_16.jpg small_17.jpg small_18.jpg

small_19.jpg small_20.jpg small_21.jpg small_22.jpg

small_23.jpg small_24.jpg small_25.jpg

small_26.jpg small_27.jpg small_28.jpg small_29.jpg

small_30.jpg small_31.jpg small_32.jpg small_33.jpg

small_34.jpg small_35.jpg small_36.jpg small_37.jpg

Opublikowano

ładna furka,

a to nestle to gdzie zalejesz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nestea jest jako płyn dla właściciela :-)

Opublikowano

4 x elektryka :kox::good:

Opublikowano

relingów brak ;/ avant bez relingow to jak laska bez biustu

autko ladne i zadbane i witamy na forum :hi:

Opublikowano
avant bez relingow to jak laska bez biustu

:polew: będzie musiał dorezać bo tak faktycznie trochę condomiasto

Opublikowano
  • Autor

Można je jakoś dokupić?

Drogie są?

Jakiś link może?

Dziękuję za sugestie ;-)

Opublikowano

nawet jest na forum instrukcja krok po kroku jak je założyć

Opublikowano

ładny będzie jak dostanie relingi :good:

kołpak - wolałbym bez :tongue4:

białe dymione migacze na błotniki bym widział :good:

Opublikowano

jak już będziesz szukał relingów to zakładaj chromowane, będzie pięknie

Opublikowano
  • Autor

nawet jest na forum instrukcja krok po kroku jak je założyć

Wiem widziałem, na razie odpada ;-)

Co do migaczy dobra rada!! Będę musiał skołować...

Na razie muszę kupić nowe ślizgi, bo po wymianie rozrządu błotnik przedni wygląda jakby auto było bite!

Dziękuje bardzo za rady powoli powoli będę modernizował ;-)

Opublikowano

popraw zderzak :) może poprostu jest źle założony przez mechanika :bicz3:

Opublikowano

spokojnie autko nie wyglada zle faja sztuka troszke pracy i bedzie idelanie :)

Opublikowano

autko jest OK po małych zmianach będzie super

Opublikowano
  • Autor

Dziś zrobione drobne rzeczy, które mnie denerwowały mianowicie:

- wymiana żarówek tylnego "trzeciego" stopu (4 nie świeciły)

- wymiana żarówek podświetlania tablicy rejestracyjnej

- naprawa zatkanego spryskiwacza w tylnej wycieraczce

Dodatkowo:

- opłacony podatek w urzędzie skarbowym

- przerejestrowanie auta

- małe mycie ;-)

- założone oponki letnie na alufelgach (dostałem przy zakupie)

- montaż nowych tablic rejestracyjnych

I jako ciekawostka, nie świeciło mi prawe światło z tyłu przeciwmgielne.

Długo nie myśląc patrze na żarówki, a tam jednej brak :-)

Szybko na stacje po żarówkę i powrót do domu :D

I co się okazało??

Fabrycznie otwór zaślepiony heh :P

Opublikowano

Fabrycznie otwór zaślepiony heh :P

też tak miałem, można wyciąć :decayed: :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bo w polsce jak i na swiecie autka wychodzily z 1 swiatlem przeciwmgielnym :) od strony osi jezdni.

Wszystki wymysly z 2ma przeciwmgielnymi to wlasna robota.

Furacz fajny - kolor fajniutki - taki jak moj

Relingow nie ma jak moj - wg mnie jesli nie wozisz nic na dacu to nie potrzeba zakladac autko jest oryginalniejsze :P

Pozdrawiam i udanych modow :-)

Opublikowano

Fajna fura, witam kolege z wioski :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.