Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam autko przedlift. Zamontowanym kierownicę z polifta. Czy muszę wymienić manetkę kierunków. Czy komplet manetek od polifta wejdzie p&p do przedlift?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie musisz zmieniać manetek. Taśma poliftowa po wyłamaniu chyba 2 zatrzasków normalnie daje się zamontować na manetkach. W poliftowych manetkach jest inna kostka od części wycieraczek + mała 3 pinowa kostka od kierunkowskazów. Bez lutowania się nie obejdzie.

Opublikowano

Przepraszam ale słownik w telefonie trochę poprzestawiał słowa. Kierownicę już wymieniłem dawno. Problem mam z manetkę kierunków ponieważ nie zawsze odbija. Chcę wymienić wszystkie manetki na polift. Szkoda że nie obejdzie się bez lutowania. Rozumiem jednak że to jedyny problem i nie muszę ciągnąć dodatkowych kabli?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak, to jedyny problem.


wtyczki też musisz mieć od manetek poliftowych

Opublikowano

I tak będę kupował podsufitke i szyberdach polift więc dokupienie manetek z kablami to nie problem

Dzięki za informację.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie kierownica z s4 b5 przedlift podchodzi bez przeróbek ?

Opublikowano

Trójramienna z przedlifta powinna mieć mały wieloklin czyli p&p

Opublikowano

Panowie kierownica z s4 b5 przedlift podchodzi bez przeróbek ?

podchodzi, jak cos to bede mial na dniach taka na sprzedaz bo wrzucam do siebie splaszczona z tts ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

poluję na coś w rozsądnej, czyli niskiej cenie, ale wiela cenisz ???

Opublikowano

Panowie jak ustawić taśmę w pozycji "0" przed montażem żeby jej nie zerwać kręcąc kierownicą ?

Opublikowano
W dniu 28.01.2016 o 17:43, Trzesio napisał:

poluję na coś w rozsądnej, czyli niskiej cenie, ale wiela cenisz ???

jutro Ci przesle zdjecia na pw z cena zeby tu nie smiecic ;)

no u mnie juz kiermana siedzi na miejscu

image.png

Edytowane przez Radekst

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

własnie jestem po zabiegu montażu kiery z S4 do przedlifta. czas operacji 40minut

użyte materiały:
kiera z S4

taśma z a6 C5 pół lift

obudowa kolumny z A4 b5 polift

redukcja frezu z golfa II

4 spinki zaciskowe do kabli

Opublikowano

poluję na coś w rozsądnej, czyli niskiej cenie, ale wiela cenisz ???

jutro Ci przesle zdjecia na pw z cena zeby tu nie smiecic ;)

no u mnie juz kiermana siedzi na miejscu

mms_img837704488_jpg.jpg

Fajna kierka. Dużo Ci wyszło za kompletną?

Opublikowano

sporo ;)

IMG_20160131_145226_Kopia.jpg

Opublikowano

kolego a co to masz za fotele? możesz pokazać :kox:

Opublikowano

półskóra

cmuztn99.jpg

Opublikowano

ładne :naughty: twoje jakoś lepie w aucie wyglądają

Opublikowano

sporo ;)

IMG_20160131_145226_Kopia.jpg

Do tego konsola lift 2din i min. rns d lub rns e i wtedy kompozycja idealna
Opublikowano

panowie mam problem.nie nacieszyłem się długo kierą z Ski bo wczoraj spaliła się tama kierownicy. pomyślałem ok może coś z taśmą nie tak wiec szybko kupiłem nowa taśmę tym razem mała okragłą. szybki montaż i po 10km jazdy znów smród i dym z kierownicy i zwarty klakson.po rozebraniu okazało się ze jedna ścieżka się topi.najprawdopodobniej ścieżka jest od masy klaksonu którą mam wpiętą w kabel w manetce wycieraczek. dziś miernikiem sprawdzałem i masa na tym kablu jest i jest dobra wiec pytanie dlaczego taśma się topi?? wykluczam uszkodzenie tasmy. obie były z pewnego źródła

przed chwila sprawdziłem wszystkie połączenia. przejścia są,masa jest + z klaksonu tez jest.zastanawia mnie tylko jedna rzecz.dlaczego jak wezmę kontrolkę lub żaróweczkę i dam jeden koniec do + od klaksonu a drugi do masy to czasami odezwie się klakson??tak powinno być?? rozumiem ze będzie trąbić jak zewrę + i - ale czy w przypadku kontrolki tez tak jest??jedno jest pewne ze to klakson robi cały bałagan.

Edytowane przez dawid018

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.