Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie można kupić on-line oryginalne podzespoły ?

Allegro.pl, Amazon.de ?

Ile dzisiaj trzeba dać za taki zestaw?

Czy ktoś montował zamienniki i jest zadowolony ?

Opublikowano

sprawdzalem w aso koszt nowego ramienia i zaslepki z q5 w okolicach 150zl

Opublikowano

Dziękuję. Czyli za komplet trzeba będzie liczyć z 200 zł.

On Line tego chyba nigdzie nie kupię?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Opublikowano

Możesz szukać po nr oem ale w aso masz pewność że kupujesz oryginał

Wysłane z Tapatalka

Opublikowano

Online na getem.pl

Opublikowano

Online na getem.pl

Dzięki, na tej stronie komplet wychodzi jakieś 190 zł z przesyłką.

Masz może doświadczenie z nimi, ile trzeba czekać na przesyłkę i czy faktycznie to oryginalne części?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Opublikowano

Online na getem.pl

Dzięki, na tej stronie komplet wychodzi jakieś 190 zł z przesyłką.

Masz może doświadczenie z nimi, ile trzeba czekać na przesyłkę i czy faktycznie to oryginalne części?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Oryginały. Czeka się niestety długo bo biorą bezpośrednio z magazynów w Kassel

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A ile mnie więcej, tydzień, czy dłużej?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Opublikowano

Nie wiem co widzicie w tych wycierczkach od Q5 to, ze niby lepiej zbiera watpliwa kwestia jak nowa to czy aero czy szkieletowa to kazda dobrze dziala, a po paru miesiacach to szkieletowa chociaz nie trzeszczy jeszcze pozostaje aspekt wizualny, ktory ori b6 mi bardziej odpowiada ale to kwestia gustu a o nich sie nie dyskutuje ;-)

Edytowane przez Gość

Opublikowano

Podzielam twoje zdanie odnośnie trwałości po prostu jest taka sama w obu przypadkach. Nowa wycieraczka zawsze działa lepiej niż stara.

O co chodzi z tym trzeszczeniem ?

Opublikowano

A ile mnie więcej, tydzień, czy dłużej?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

W getem ostatnio na zamówienia czekałem około miesiąca i taki jest realny czas u nich. Zdarzało się że przychodziło coś po 2 tygodniach ale ostatnio raczej około miesiąca.

Opublikowano

halasuje jak powraca przy mniejszym deszczu jest to irytujace przy zwyklych wycieraczkachch tego nie zauwazylem

Opublikowano

Tzn podskakuje na szybie ? Przynajmniej moja tak robi. Mam nowe pióro muszę je zmienić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie wiem dlaczego ale u mnie ori ramie od b6 wycieraczka jakas boschowska i drugi rok bez mazow z tylu... szczescie chyba mam ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zakupilem caly komplet wycieraczki w ASO. Problem mam taki, ze dysza psiuka wszedzie tylko nie na szybe. Ani kropli nie zostaje na szybie :/ Czy to wina dyszy? Znalazlem nr dyszy do tej wycieraczki z q5. Zalatwi to sprawe?

 

nr : 8K9955985A

Opublikowano

Dyszę możesz regulować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Dyszę możesz regulować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



W jaki sposob?
Opublikowano

pewnie igłą w dziurce ;)

Opublikowano
pewnie igłą w dziurce [emoji6]



To jest sposob czy patent? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano



To jest sposob czy patent? [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No innego sposobu raczej nie ma. Długa igła w dyszę (są dwie) i ustawiasz kierunek "psikania"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.