Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.


RS

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem osłonę zbiorniczków 8E0 103 927 F (fabrycznie dla 4.2 BNS RS4) z końcówką F i coś mi nie pasuje... wadzi o dolot i przewody elektryczne przy zbiorniczku wyrównawczym zawadzają.....

kurde jaki tam powinien być numer???

przerabiał ktoś ten temat dla 3,0 TDI BKN??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem osłone 8E0 103 927 F i tak samo jak u ciebie zawadza osłona, na górze o wiązke na dole o dolot powietrza

Myślę że w naszych silnikach niema sensu wymieniać zbiorniczka wyrównawczego z dodatkowym uchwytem bo jest on dokładnie w tym miejscu co wiązka elektryczna. Ja planuje wyciąć uchwyt z osłony tak aby zrobić miejsce na te wiązke.

Dodatkowo kupiłem osłone 8e0 103 928 B osłaniającą węże klimy i też bez rezania dremelkiem się nie obejdzie, filtr paliwa i jego przewody wszystko utrudniają :wallbash: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowanie od spodu zeszlifowałem, wszędzie tam gdzie zawadza szlifuje... przy puszcze klapy dolotu tej aluminiowej też przyciąłem i chyba jeszcze muszę to dotnąć.... więcej roboty niż to warte... geralnie urlopik i przerwałem dopasowywanie... na razie mam tylko .. 927 F .. grubo się zastanawiam nad tą drugą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,0 benzyna ma z końcówką F (zapis na pierwszej stronie).... czyli taką jak mam zakupioną (zapis na 10 stronie)... albo ja czegoś nie kaman albo kolego mgtan czytaj co piszemy - właściele 3,0 TDI (BKN).... z końcówką F nie za bardzo pasują do naszych diesli... trza dużo szlifować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy widze że są różne opinie co do tego czy osłona pasuje czy trzeba coś dorabiać -docinać...ja posiadam audi a4 b7 2005r 2.0 tdi 140 KM i chciałbym założyc te dodatkowe osłony.Czy osłona podszybia od audi b6 bedzie pasowała do mojej b7 ...? jesli jest mozliwosc to prosze o numer lub prosze o numer innej pasującej ,interesuja mnie także osłony zbiorniczka płynu wspomagania i osłona na przewody od klimy,jesli ktos z kolegów ma wszystkie te osłony i posiada numery to prosze o podanie ich.Mój numer vin WAUZZZ8E45A507368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja założyłem podszybie - chociaż na 15 stopniowym mrozie było ciężko i bałem się o plastiki. Na szczęście obyło się bez problemow i w b7 pasuje idealnie od b6. Części kupione w serwisie w Lublinie u Danelczyka za niecałe 110 pln (mieli w magazynie). patrząc na ubrany silniczek nie zważałem na zmarznięte palce :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja założyłem podszybie - chociaż na 15 stopniowym mrozie było ciężko i bałem się o plastiki. Na szczęście obyło się bez problemow i w b7 pasuje idealnie od b6. Części kupione w serwisie w Lublinie u Danelczyka za niecałe 110 pln (mieli w magazynie). patrząc na ubrany silniczek nie zważałem na zmarznięte palce :))

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odebrałem dziś klamoty z ASO i... bajka efekt-lala zabudowana plastikami ;)

Co prawda jeszcze jeden plastik powinien być założony (przy filtrze paliwa) ale podarowałem sobie ten zabieg.

Jeśli jest ktoś zainteresowany tym plastikiem odsprzedam go po niższej cenie niż w ASO!!! Oczywiście plastik-obudowa przy filtrze nówka funkiel!!!

A oto fotki:

1)lala moja

http://img33.imageshack.us/img33/3650/audivu.jpg

2) tu plastik-obudowa o nr 8E0 103 928 B

http://img862.imageshack.us/img862/8756/obudowau.jpg

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odebrałem dziś klamoty z ASO i... bajka efekt-lala zabudowana plastikami ;)

Co prawda jeszcze jeden plastik powinien być założony (przy filtrze paliwa) ale podarowałem sobie ten zabieg.

Jeśli jest ktoś zainteresowany tym plastikiem odsprzedam go po niższej cenie niż w ASO!!! Oczywiście plastik-obudowa przy filtrze nówka funkiel!!!

A oto fotki:

1)lala moja

http://img33.imageshack.us/img33/3650/audivu.jpg

2) tu plastik-obudowa o nr 8E0 103 928 B

http://img862.imageshack.us/img862/8756/obudowau.jpg

POZDRO

Jeżeli plastik jest jeszcze aktualny to jestem zainteresowany.

Napisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam 2 plastiki do b6 na handelek, bo do b7 pasują jak pięść do nosa,ale sam sobie takie zamówiłem i muszę zamówić do b7 albo chętnie wymienię.Moje do b6 1,9 tdi będą idealne.Osłona mała przy filtrze 8e0103928C i duża na zbiorniczki 8e0103927C.Jak coś to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam 2 plastiki do b6 na handelek, bo do b7 pasują jak pięść do nosa,ale sam sobie takie zamówiłem i muszę zamówić do b7 albo chętnie wymienię.Moje do b6 1,9 tdi będą idealne.Osłona mała przy filtrze 8e0103928C i duża na zbiorniczki 8e0103927C.Jak coś to pisać.

Jaka Cena za obie sztuki albo za obudowę większą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

Lista części dla B7 silnik 2.0 TDI:

8E1 819 447 01C osłona podszybia

8E1 819 422 01C osłona akumulatora

8E0 103 928 C osłona przy dukcie powietrza

8E0 103 109 śruba motylkowa

8E0 103 927 F osłona na zbiornik spryskiwaczy

Mocowanie pas przedni

8E0 899 803,

N 909 766 01,

8E0 103 541,

078 129 669,

078 129 734 A,

N 105 538 01

Mocowanie przy zbiorniczku z płynem do spryskiwaczy:

4D0 959 477,

078 129 734 A,

078 129 669,

N 011 695 4,

N 010 349 5

8L0 805 596 A Mocowanie na zbiorniczek wyrównawczy

8E1 907 613D Klapa górna obudowy komputera (przycięta z wysokości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...