Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.


RS

Rekomendowane odpowiedzi

w Auto Vivie mieli dla mnie na miejscu, od tak zapytałem i mają. Mówili że często się zdarza ktoś z klubów Audi kto to chce.

zależy gdzie, ja musiałem czekać jeden dzionek ale warto było :naughty: :naughty: autko pod maską wygląda zupełnie inaczej :good: :good: :good:

Generalnie czeka się w ASO na części jeden dzień. :good:

Chyba, że importer nie ma takich części w magazynie - wtedy leci z DE (czas oczekiwania max. do dwóch tygodni - zwykle po kilku dniach już jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje szybkiej pomocy, dziś kolega jedzie do ASO to by mi zamówił te plastiki, z tym że w 1 poście Tygrysa są numery :

8E1 819 417 B (duzy plastik na podszybie) a poźniej w kolejnych widze że jest 447 koncówka ?

no i 8E1 819 422 na aku.

Niestety w pracy mi sie nie wyświetlają zdjęcia które kolega wkleił na 2 czy 3 stronie. Może mi ktoś pomóc w miare szybko ? Mam 1.9 TDI 2004r i chodzi mi tylko o samo podszybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ta roznica bierze sie z tego ze ja nie wiedzialem w jakich modelach sa te oslony, wiec sie wzorowalem na RS4 B7 bo wiedzialem ze w nim na pewno jest- z tego ta roznica moze.

Wez na wszelki wypadek koncowki 447 i 422- badz co badz to numery z polskiego rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, dzięki Tygrys.

Czyli to będzie to :

8E1 819 447 01C

8E1 819 422 01C

(plastiki zakrywające podszybie)

Jeszcze bym prosił czy to jest to samo co wkleił kolega @mach na stronie ? Mam poblokowane fotki i nic nie widze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jego fotkami sie sugerowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tygrys jeszcze raz, ale u nas w ASO w Sosnowcu sie troche pozmieniało.

Nie da sie już nic zamówić przez tel. a to sie wiąże z koniecznością jazdy do ASO dwa razy a nie każdy ma do ASO po drodze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już to zostało tutaj napisane, ale właśnie sprawdzałem i jak ktoś ma oryginalne webasto, to nie trzeba dokupywać nowego zbiornika wyrównawczego, bo on jest już przygotowany. Jedyne co trzeba to dokupić czarny kołek (nie wiem jaki nr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym mowa na stronie 7 :)

No to ja dodam, że numer kołka to:

WHT 000 355 (śruba reg z kulistym wytoczeniem), dziwne, że w ETCE jest napisane, że to M6, muszę to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przeczytałem dzisiaj cały wątek i postanowiłęm przejechać się do swojego ASO . No i zamówiłem trzy części o nr katalogowych i cenach: 8E181944701C - 66,57zł ; 8E1819422A01C - 27,28zł ; 8E0103927F - 98,14zł , myślę że ceny były przystępne nie mieli od ręki ale na środę już będzie. Koleś był zdziwiony jak zamawiałem bo powiedział , że seryjnie one nie występują w tych samochodach co już wiedziałem z tego wątku. Oby tylko pasowały i nie było problemu przy montaż bo jak powiedział zwrotów nie przyjmują ( ale jak zaszłaby taka potrzeba to na tym forum znalazłby się ktoś kto by kupił :tongue4: ) . Zawahałem się i nie zamówiłem osłony przy filtrze paliwa , co prawda na kartce zapisałem sobie dwa nr 8E0103928C01C i 8E0103928B gdyż facet pokazał mi a one niczym na zdjęciach nie różniły się od siebie, wiem że jeden z nich ma wycięcię/ wyprofilowanie na przewody od filtra? tylko nie mogłem przypomnieć sobie które to było ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO to kozaki są jaki im sie numer poda :polew:

Zwrotów nie ma, tel. sie nie da zamowic... co to wogóle jest...

Równiez dołaczam do grona szczesliwców z zabudowanym podszybiem :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98326.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka zrobię małe OT

Wczoraj kupowałem w ASO podszybie i numer do b6 był trochę inny niż tu na forum (w ETC-e też był taki jak ja kupiłem).

Podszybie pasuje plug&play i oto aktualny numer: 8E1 819 447, zamknięcie na aku pozostaje bez zmian. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona filtra powietrza i paliwa dla B7 3,0 TDI - przerabiał ktoś zakup???

ale cool temacik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...