Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.


RS

Rekomendowane odpowiedzi

He i co panowie która ta osłona???? od b6 jest tańsza o 20zł :gwizdanie:Ale nie wiem czy będzie pasować...Kto ma taką założoną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ja również zdecydowałem się na mod podszybia w związku z tym mogę przekazać aktualne informację co do ceny.

Osłony zakupiłem w ASO Zasada w Wawie.

Osłona podszybia (nr na fotce) - cena 69,59zl brutto (bez rabatu):

pod1r.jpg

Klapka na akku (nr na fotce) - cena 28,52zl bruto (bez rabatu):

pod2.jpg

Jedno zdjęcie zapożyczyłem od Kolegi Tygrys'a - zaznaczyłem osłonę filtra kabinowego którą oczywiście trzeba zdemontować przed założeniem pełnego podszybia (ta osłona na filtr kabinowe mała nie będzie już potrzebna):

pod0.jpg

Tak wygląda finalnie - niektórzy piszą ze lewa strona (kierowcy) nie pasuje do obudowy ECU, w moim konkretnie przypadku (BWE, rocznik 2006, rynek EU dokładnie PL) nie było żadnych problemów, pasuje idealnie do puszki:

pod3.jpg

pod4.jpg

pod5.jpg

Może komuś się przyda aktualne info. Mod na prawdę po taniości a wygląda fajnie, poza tym przekonali mnie koledzy którzy piszą że jesienią nie trzeba będzie wyciągać gnijących liści z podszybia :chytry:

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dostępne z dnia na dzień Tak a propo wyjaśniło się jeśli chodzi o osłonę na zbiorniczki sprysku i wpom. do b7 pasuje tylko z koń F !! Na tą czekałem tydzień..Ale pasuje... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! podepne sie do tematu

mozecie mi powiedziec czym sie roznia te nakladki: 8E1 819 447 A01C ; 8E1 819 447 01C ktora bedzie dobra do mojej A4 2004??

a pokrywka na aku ma taki nr: 8E1 819 422 A01C bedzie dobra?

Witam ta nakładka 8E1 819 447 A01C to jest ta mała nakładka na filtr kabinowy która nie będzie Ci potrzebna jak kupisz tą dużą 8E1 819 447 01C a nr nakładki na aku się zgadza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po przeczytaniu wątku rozumiem że te osłony tj. na podszybie i akumulator do B7 należy zamawiać od B6 czy tak ?. Ja mam wersje angielską więc numery tych części pewnie będą inne do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj osłony na podszybie.Jedna duża na podszybie i jedna mała na akumulator.Z jednej strony jest jednak nie pełna zostaje otwarte miejsce nad osłoną ECU.Czy tak ma być :mysli:. Na tych zdjęciach u kolegi wyżej widać jakby miał dodatkową osłoną na ECU.Jeżeli to jest oryginalna osłona to u mnie to tak ładnie nie wygląda.Może dlatego że mój to TDI a ten na fotkach to Benzynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wszystko zalezy od obudowy ECU. Niestety dorezanie obudowy to juz wiekszy koszt i tym samym nieoplacalne. Ja tez tak mam. To i tak lepiej wyglada jak przed tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda :good: . Próbuje dociąć coś z tej obudowy co mi została . Do wiadomości dla Emigrantów w UK. podam numery tych obudów A8E2 819 447 01 C

koszt 12.33 mała pokrywa na akumulator nr. A8E2 819 422 A0 1C koszt 5.05 funa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocowane taka sruba (tez do kupienia w ASO):

e75a8c54299c1f58med.jpg

fd7055eec51c3d78med.jpg

Chciałem telefonicznie zamówić/domówić tą śrubę do kompletu bo zapomniałem to zrobić jak byłem osobiście w ASO ale z gościem w ASO się nie dogadam! On nie widzi żadnej śruby itd... :disgust: Możecie mi powiedzieć czy ta śruba jest konieczna? Jeśli tak to może ktoś ma nr tej ferelnej śrubeczki? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła śruba m6x45 na klucz 10 a ma nr N0103459 :wink4:

Do tego jest jeszcze tulejka,podkładka,wkładka dystansowa i coś jeszcze Mam numery jak coś...Ale najważniejsza jest ta gumka (wkładka dystansowa) 078129734A w którą wsuwa się ta osłona Najlepsze byłoby z oryginału resztę to śrubka m6 i kilka podkładek dasz sobie rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła śruba m6x45 na klucz 10 a ma nr N0103459 :wink4:

Do tego jest jeszcze tulejka,podkładka,wkładka dystansowa i coś jeszcze

Myślałem, że to jakaś "special śrubeczka. :wink4: Ale jak tak wygląda sprawa to można olać ASO... Ty to zamawiałeś? Czy instalowałeś na innej/zastępczej śrubie? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_oslon_komory_silnika-t115048.0.html

polecam ten wątek tam podałem wszystkie numery części potrzebnych do mocowania tych plastików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj dokładnie wątek sikszak-a i zadecydujesz ja tylko zamówiłem tylko tą wkładkę dystansową "gumkę" reszta nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wszystko zalezy od obudowy ECU. Niestety dorezanie obudowy to juz wiekszy koszt i tym samym nieoplacalne. Ja tez tak mam. To i tak lepiej wyglada jak przed tym.

Jestem już po montażu :wink4: ale tak jak w Twoim przypadku obudowa ECU mi nie leży. :disgust: Tutaj u kolegi wygląda to idealnie. :kox:

Tak wygląda finalnie - niektórzy piszą ze lewa strona (kierowcy) nie pasuje do obudowy ECU, w moim konkretnie przypadku (BWE, rocznik 2006, rynek EU dokładnie PL) nie było żadnych problemów, pasuje idealnie do puszki:

pod3.jpg

pod5.jpg

Czy ktoś wie co znajdować się przy inncy oznaczeniach silnikach w tamtym miejscu aby to wyglądało tak jak u kolegi wyżej? :mysli:Tygrys piszesz coś, że to większy koszt... Jak to niby miało by wyglądać? :hi:

jezuwrc ty masz BLB i jak u Ciebie z osłoną ECU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BLB po założeniu pełnej osłony obudowa ECU jest odsłonięta, ja sobie dorezałem kawałek na ECU z małej osłony po filtrze pyłkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BLB po założeniu pełnej osłony obudowa ECU jest odsłonięta, ja sobie dorezałem kawałek na ECU z małej osłony po filtrze pyłkowym.

Może też coś wyrezam? :ad: Możesz wrzucić fotkę jak Tobie to wyszło? :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...