Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem dzisiaj i jest pieknie :naughty:

Opublikowano

Ja zmieniłem na dwa dni i znowu mam zimowe ale zobaczymy po weekendzie :)

Opublikowano

Myślę, że rzeczywiście pośpiech to niezwykle zły doradca. Ja też spokojnie poczekam, tyle że kusi.

Ale u nas z łataniem dróg to nie za bardzo. Coś robią, ale w tej chwili, to tylko dziurę na dziurze widać, aż trzeba uważać żeby plomby nie powypadały... :decayed:

Opublikowano

Dziś zakładałem gwinta i za jednym zamachem letnie laczki :kox:

Narazie tył a jutro jadę z przodem:

0e4bd7eb29e2f840med.jpg

Zimy już nie będzie :tongue4:

Opublikowano

Dziś zakładałem gwinta i za jednym zamachem letnie laczki :kox:

Narazie tył a jutro jadę z przodem:

0e4bd7eb29e2f840med.jpg

Zimy już nie będzie :tongue4:

To sam mówiłem tydzień temu :gwizdanie: co za felgi 16 "?

Opublikowano

17" troszke za dużo opuszczone i przez to tak wygląda.

Opublikowano

Strasznie małe wyglądają ;(

Opublikowano

Ja na Święta Wielkanocne zmieniam choćby waliło śniegiem :wink4: , w dodatku 10 kwietnia wesele siostry, więc pasuje na gustownych 17 pod kościół zajechać :decayed:

Po cichu mam nadzieje, że pogoda dopisze i za tydzień może 2 (do końca marca) będę już na letnich śmigał!!!

Jeszcze zmiana gum mnie czeka, bo stare łyse :gwizdanie:

Opublikowano

Strasznie małe wyglądają ;(

tu to wygląda lepiej:

1d48c00c9e82b028med.jpg

fotki kiepstie bo telefonem robione :wink4:

Opublikowano

kto z nas nie ma ochoty wrzucenia letniego felunku :)

Ja bo smigam na tym samym lato/zima :decayed:
Opublikowano

A u mnie już od kilku tygodni letni felunek :kox:

Opublikowano

Strasznie małe wyglądają ;(

tu to wygląda lepiej:

1d48c00c9e82b028med.jpg

fotki kiepstie bo telefonem robione :wink4:

Sorry, ale nie wygląda... straszne te fele ale jeśli Tobie się podobają to :wink4:

Opublikowano

Jutro zakładam jeszcze raz a jak spadnie chociaż centymetr śniegu do czekam do czerwca :wallbash:

Opublikowano

Czekam co najmniej do przyszłego tygodnia. Tydzień mnie nie zbawi. W końcu sporo wytrzymaliśmy na zimowych, to co te parę dni znaczy :rolleyes:

Opublikowano

Czekam co najmniej do przyszłego tygodnia. Tydzień mnie nie zbawi. W końcu sporo wytrzymaliśmy na zimowych, to co te parę dni znaczy :rolleyes:

Parę dni ? to wiele godz. min. sekund :wallbash:

Opublikowano

Czekam co najmniej do przyszłego tygodnia. Tydzień mnie nie zbawi. W końcu sporo wytrzymaliśmy na zimowych, to co te parę dni znaczy :rolleyes:

Parę dni ? to wiele godz. min. sekund :wallbash:

też już sie doczekać nie mogę :evil:

ale po takich masakrycznych dziurach sie poruszam ze muszę poczekać aż trochę zalepią ;(

Opublikowano

Ja dziś zmieniłem, bo jedna z zimówek mi się uszkodziła. Mam nadzieję, że nie będzie zimowych niespodzianek już.

Opublikowano

Strasznie małe wyglądają ;(

tu to wygląda lepiej:

1d48c00c9e82b028med.jpg

fotki kiepstie bo telefonem robione :wink4:

Sorry, ale nie wygląda... straszne te fele ale jeśli Tobie się podobają to :wink4:

Potwierdzam, kiepskie :no:

Opublikowano

mnie tez już kusi ale kupiłem wczoraj nowe Toyo I alusy 18" i za cholerę nie chcę "wytrzaskac" po dziurskach :disgust: muszę wytrzymać jeszcze ze dwa tygodnie :kox:

Opublikowano

W Skawinie dziś piękna pogoda 17 stopni :naughty::blink::decayed:, ale jeszcze poczekam, bo dziura za dziurą :wallbash::kwasny::disgust:, szkoda felg i zawieszenia :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.