Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak zrobić ,aby po otwarciu zamków z pilota, lub kluczyka włączało się światło


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Tak jak wyzej.Chodzi o to aby np. otwieram z pilota i sie wlaczaja swiatla w srodku podswietlenie nog itp.Chodzi o same podlaczenie,jak zamkne to podswietlenie gasnie a jak otworze to juz sie niestety nie zapala.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo mam problem,nieraz jak otworze zamek z klucza otworza sie zamek kierowcy,ale jak otworze drzwi otworzy sie cala reszta samochodu.I denerwuje mnie to bo wtedy z pilota nie otwiera.Nie zapala sie wtedy wnetrze samochodu,tak samo od strony pasazera tylko wtedy otworza sie drzwi pasazera a po otwarciu drzwi cala reszta.I tez nie ma wtedy podswietlenia czy drzwi otwarte czy zamkniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak bys mogl to wyslij na pw.Z gory dziekuje.A ktos wie moze co to jest z tym centralem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przedlifta i oświetlenie zapala się po otwarciu zamka. Pewnie jest od tego jakiś moduł i może Wam nie działa jak powinien

W moim przedlifcie też zapala się oświetlenie w środku po otwarciu zamka pilotem. Może problem tkwi w module komfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie tez cos na rzeczy jest.Bo po zamknieciu sie wylacza a jak sie otworzy to nie łaska.Ten centralny musze dojsc bo z nim cos powiazane jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłem przekonany że dopiero od 97 było oświetlenie po otwarciu auta :blink: oraz możliwość połączenia się VAGiem z pompką :mysli: a macie to fajne ściemnianie i rozjaśnianie oświetlenia czy zapala się i od razu wyłącza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo mam problem,nieraz jak otworze zamek z klucza otworza sie zamek kierowcy,ale jak otworze drzwi otworzy sie cala reszta samochodu.I denerwuje mnie to bo wtedy z pilota nie otwiera.Nie zapala sie wtedy wnetrze samochodu,tak samo od strony pasazera tylko wtedy otworza sie drzwi pasazera a po otwarciu drzwi cala reszta.I tez nie ma wtedy podswietlenia czy drzwi otwarte czy zamkniete.

też tak miałem winne były zimne luty w pompce centralnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się ściemnia i rozświeca powoli, nie ma gwałtownego rozbłysku światła i gwałtownego jego braku. Może poprzedni właściciel (Niemiaszek) tak sobie zażyczył, mam w standardzie jeszcze grzane spryski przedniej szyby i podgrzewane bębenki zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po otwarciu pilotem rozświetla sie światło - po zamknięciu centralnego ściemnia sie aż zgaśnie, znajomy miał rocznik 97 i jemu po otwarciu drzwi klamka dopiero sie rozświetlało śmiał sie zemnie ze w moim autku cos jest źle podłączone , a to ze mi sie włącza światło po pstryknięciu alarmu bardziej mi odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest to opcja dodatkowa np do pakietu oświetlenie :mysli: czy u nas coś nie haloo :confused4: może ktoś podać nr pompki centralnego z roku 95-96 i działającym oświetleniem? postaram się jutro sprawdzić jaki jest u mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam A4 z grudnia 97 model 98 po I Liftingu i mam rozjaśnianie i ściemnianie oraz jak otworze z pilota to również się rozjaśnia światło wewnątrz oraz jak zamknę z pilota to ściemnia, jest również rozjaśnianie jak wyjmę kluczyk ze stacyjki np. po wyłączeniu silnika.

Fajna sprawa i wygodna z tym oświetleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...