Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Szanownych Klubowiczów

Chciałbym przedstawić moją Audi, zakochany w niej jestem od pierwszego wejrzenia :D

Autko z 98r po I mini liftingu, 1.8 ADR 125 kucyków.

Wszystko co w niej posiadam jest seryjne nawet wg VIN kierownica trójramienna skórzana.

Wyposażenie fabryczne:

- Trójramienna kierownica skórzana

- Podłokietnik przód i tył

- Klimatronik

- Wycieraczki przedniej szyby z czasową regulacją

- ABS

- 4 x Airbag

- Tempomat nie działa, jedyna opcja która u mnie nie działa - może kiedyś :)

- Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera

- Elektryczne szyby ale tylko przednie

- Elektryczne lusterka

- Centralny zamek z pilota z oryginalnym kluczykiem tzw scyzoryk (domykanie i otwieranie szyb z pilota)

- Było radio Chorus teraz jest Pioneer (czarny front z czerwonym podświetleniem)

- Koła: były 15" seryjne ori alufelgi na lato a są 16" seryjne i stalówki 15" na zimę

- Auto po zaprawach lakierniczych :naughty:

Dołożone wyposażenie w trakcie:

- Świeżo założona sekwencyjna instalacja LPG firmy KME Diego 3, reduktor KME Silver.

- Dołożone czujniki cofania

- Nowe lampy soczewkowe Depo

No i udało mi się zrealizować wszystkie zaplanowane mody wyszczególnione poniżej a nawet więcej :)

- Narazie planuję tylko zmienić boczne kierunki na białe i nic więcej ponieważ autko bardzo mi się podoba

takie jakie jest.

- Myślę poważnie o Lampach Depo Soczewkowych dzielonych + kierunki Clear Depo

- No i może alufelgi na inne ale to duży koszt więc to plany na daleką przyszłość

A to fotki mojej furki, niestety telefonem komórkowym i była trochę brudna:

Tak było na początku zaraz po zakupie:

d6783379eefff39cmed.jpg

5e99eeb2454b0ab6med.jpg

eefef12a5237eb3dmed.jpg

8fc60db63c370eccmed.jpg

0b0f42a18da33d13med.jpg

A tutaj świeże fotki już po zaprawkach lakierniczych:

9a9dae8919b47923med.jpg

7c397e1b1ad5f999med.jpg

1366b80453aa968amed.jpg

52b7722d6147cd1emed.jpg

Jak będą alufelgi na aucie to dołączę fotki.

I następne fotki z narazie jednym MODEM :) kierunki boczne biale :naughty:

dbe539a388b1b309med.jpg

I fotki na aluskach, wiem wiem nieciekawe ale na inne narazie mnie nie stać a te otrzymałem z autem:

2e31dae9bebdb3f4med.jpg

1066d144937cb241med.jpg

f876d89bbe7f2e46med.jpg

e48f5bcda998c07bmed.jpg

a2c4e4d05690a599med.jpg

be6103ab43efb9c4med.jpg

Odnowiłem dekielki felg, nawet ładnie wyszło:

6cf69f21d19c5e92med.jpg

No i nowe skromne mody :)

- Alu ramki na zegary oraz oryginalny termometr w liczniku:

bc6bd03380396e38med.jpg

- zmieniłem srebrnego Pioneer'ka na czarnego z czerwonym poświetleniem:

9599a539b18adee1med.jpg

68ba725a1b135da9med.jpg

no i moja niunia doczekała się nowych lampek:

2da960bfff1da885med.jpg

674abfc3b7dda221med.jpg

2d7b9a28e36b58c1med.jpg

e1742ed4dd89f738med.jpg

c35efa06c1fa16eamed.jpg

No i udało mi się zrealizować ostatni z modów zaplanowanych:

tak było przed:

29a84f61c1fb9fa8med.jpg

a tak jest po modzie :naughty:

94e68d65b71eff76med.jpg

79eba858bcd67fa6med.jpg

5ad4bc1cf4daf60bmed.jpg

Założona sekwencja LPG:

0956820c17b66830med.jpg

9cbeddeb57d51d9dmed.jpg

No jeszcze dorzuciłem mały ale jak istotny dodatek na klapie bagażnika :naughty:

4a194662fc78e948med.jpg

6d4233bddd716746med.jpg

Nie mogłem się powstrzymać i dołożyłem asystenta cofania :) Nieoryginalny :confused4:

5747df7a650a3894med.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

Kolejny szarak w grupie :kox: Zmień reflektory na poliftowe :good:

Opublikowano
  • Autor

Trochę się boję kroić te ranty aby się zmieściły poliftowe lampy, zobaczę w przyszłości może się pokuszę :)

Opublikowano

fajne autko gratulujemy ładnej zadbanej aucziki :) tak jak juz wyzej kolega dawid napisal nie bede sie powtarzac :P

Opublikowano

Trochę się boję kroić te ranty aby się zmieściły poliftowe lampy, zobaczę w przyszłości może się pokuszę :)

To akurat najmniejszy problem bo jak zdemontujesz reflektor to od razu widać co trzeba wyciąć. Właściwie to trzeba odciąć kawałek blaszki.

Opublikowano
  • Autor

Trochę się boję kroić te ranty aby się zmieściły poliftowe lampy, zobaczę w przyszłości może się pokuszę :)

To akurat najmniejszy problem bo jak zdemontujesz reflektor to od razu widać co trzeba wyciąć. Właściwie to trzeba odciąć kawałek blaszki.

Rozumiem ale chodzi mi głównie o późniejszą np. korozję w tym miejscu, tego chciałbym uniknąć.

Opublikowano

Trochę się boję kroić te ranty aby się zmieściły poliftowe lampy, zobaczę w przyszłości może się pokuszę :)

To akurat najmniejszy problem bo jak zdemontujesz reflektor to od razu widać co trzeba wyciąć. Właściwie to trzeba odciąć kawałek blaszki.

Rozumiem ale chodzi mi głównie o późniejszą np. korozję w tym miejscu, tego chciałbym uniknąć.

Skąd ten pomysł? Wystarczy dobrze przeczyścić, odtłuścić i pomalować czymś odpornym na rdzę.

Audi to nie opel :naughty:

Opublikowano

Rozumiem ale chodzi mi głównie o późniejszą np. korozję w tym miejscu, tego chciałbym uniknąć.

jaka rdza? :) Nawet się nie zastanawiaj :good: Ja prysnąłem tylko lekko i już ponad 2 lata jak śmigam i wsio trzyma się jak trzeba :good: rdzy przed złomowaniem tego cuda nie zobaczysz :tongue4: Ile lat planujesz jeszcze tym jeździć? 10-20? :cool1: Nie ma się czym stresować, rdzy nie będzie :wink4:

Ładne kolejne '98 :good: większa felga by sie przydała :)

* wiecie co jest najgorsze... :polew: że jak ja przyszedłem na forum ponad 3 lata temu to też nic nie planowałem zmieniać w aucie :D ale to jest jak choroba... zaraziłem się cholera :polew: moim pierwszym modem też były kierunki na błotnikach :polew:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem ale chodzi mi głównie o późniejszą np. korozję w tym miejscu, tego chciałbym uniknąć.

jaka rdza? :) Nawet się nie zastanawiaj :good: Ja prysnąłem tylko lekko i już ponad 2 lata jak śmigam i wsio trzyma się jak trzeba :good: rdzy przed złomowaniem tego cuda nie zobaczysz :tongue4: Ile lat planujesz jeszcze tym jeździć? 10-20? :cool1: Nie ma się czym stresować, rdzy nie będzie :wink4:

Ładne kolejne '98 :good: większa felga by sie przydała :)

* wiecie co jest najgorsze... :polew: że jak ja przyszedłem na forum ponad 3 lata temu to też nic nie planowałem zmieniać w aucie :D ale to jest jak choroba... zaraziłem się cholera :polew: moim pierwszym modem też były kierunki na błotnikach :polew:

hi hi pewnie masz rację więc nie zarzekam się, że napewno na kierunkach zaprzestane :polew:

Opublikowano

hi hi pewnie masz rację więc nie zarzekam się, że napewno na kierunkach zaprzestane :polew:

:polew: no i po ptokach :polew: za rok lista modów będzie dłuuuuga :naughty:

Opublikowano

Raftik, te alufelgi sprzedaj od razu - nie ma sensu ich zakładać. Samochód od nich nie wypięknieje. Lepsze już stalówki bez dekli.

A kasę przeznacz na piwo lub inne mody :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie chcąc wymienić te boczne kierunki na białe to wystarczy podważyć z którejś strony zaczep i oprawka kierunku wyjdzie bez problemu ?

Opublikowano

tak nożykiem albo ciękim śruboktentem płaskim .

dobra baza do modów , silnik taki sam mam , żaden demon :disgust:

Opublikowano
  • Autor

No już mała po wizycie u lakiernika, jak nowa :) zaprawki i polakierowane dwa zderzaki :naughty:

Fotki dodałem w pierwszym poście.

Opublikowano

tak dokladnie tak :good:

Opublikowano
  • Autor

No i jestem po pierwszym modzie :> nowe kierunkowskazy boczne :naughty:

Nowe foty w pierwszym poście.

Opublikowano

kolego Raftik no i się spotykamy na kolejnym forum :D ładnie ładnie pieścisz swoją adr-kę :) ja jak będzie kasa swoją też podopieszczam :P pozdro brachu

Opublikowano

zawias w dół i lepsze felgi ;)!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.