Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak hamuja te mikody :mysli: wygad maja :kox:

sam sie zastanawialem nad takimi do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak hamuja te mikody :mysli:

mój brat ma Mikody w 245 konnej Maździe i dają radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zartowałem :) naklejki sa i w najbliższym czasie zostają :) i możecie se pisac i pisać nie rusza mnie to :)

to tak po Amerykańsku :naughty: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 08:43_________________________________________________

ciekawe jak hamuja te mikody :mysli: wygad maja :kox:

sam sie zastanawialem nad takimi do siebie

:good: dobrze ,ta firma produkuje i tez sprzedaje pod innymi markami :wink4: co Polskie nie musi byc złe :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzie mówią ze pekają czy cos tam jak nie zobacze to nie bede sie przejmował

Zimmerman tez miał pękać :) i mi w audi jakos jezdzi :)

bardziej mnie zastanawia róznica w hamowaniu 256 a 280 :)

bo hamulce i tak były żyleta to teraz będzie masakra :) [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 09:11_________________________________________________Taki zestawik przyszedł

Przód Mikoda GT 280 mm + Ferodo Premium

Tył Mikoda GT 232 mm + Ferodo Premium

1b8a3da525bb5c02.jpg

a tu porównanie

1ab5931647363f14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś przez przednią szybę nie wyleciał.. i uważaj teraz na dupsko żeby Ci ktoś nie wjechał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek gdzieś się schował? :decayed: Oglądaliśmy z Kowiaczkiem (Kowi87) to Twoje czerwone małe autko, a żeby pogadać czy coś to nie bo szanownego Pana nie było przy aucie :tongue4: Na żywo i przy innych oklejonych w podobny sposób autkach naklejki nie robiły tragedii :naughty: A poza tym to czerwone Lupko fajne :) Ale dach w szachownicę mi się widzi tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż czysty był ? :kox:

jako tako :decayed: Nie licząc tych zaschniętych ptasich kleksów na masce i dachu, takich tygodniowych powiedzmy... Bo twarde jak kamień już chyba wżery są :gwizdanie: I tych całych boków w dużych kropach smoły - jakby po drodze na Ułęż przejechał po świeżej wylewce na drodze :gwizdanie: To tak poza tym nawet czysty był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek gdzieś się schował? :decayed: Oglądaliśmy z Kowiaczkiem (Kowi87) to Twoje czerwone małe autko, a żeby pogadać czy coś to nie bo szanownego Pana nie było przy aucie :tongue4: Na żywo i przy innych oklejonych w podobny sposób autkach naklejki nie robiły tragedii :naughty: A poza tym to czerwone Lupko fajne :) Ale dach w szachownicę mi się widzi tam :)

CZYLI szachownica :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako tako :decayed: Nie licząc tych zaschniętych ptasich kleksów na masce i dachu, takich tygodniowych powiedzmy... Bo twarde jak kamień już chyba wżery są :gwizdanie: I tych całych boków w dużych kropach smoły - jakby po drodze na Ułęż przejechał po świeżej wylewce na drodze :gwizdanie: To tak poza tym nawet czysty był :decayed:

Powiedz, że sobie żartujesz, bo mi normalnie ciśnienie skoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że sobie żartujesz, bo mi normalnie ciśnienie skoczyło.

Poważnie mówię :decayed:

:bag:

CZYLI szachownica :mysli:

Ja tylko powiedziałem co bym tam widział, bo dachu w szachownicę jeszcze nie ma :)

Nie licząc tej szachownicy z kleksów ptasich :polew::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie mówię :decayed:

Utłukę go, Kokos będzie go trzymał, a ja go będę lał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34116_1216413950340_1828596952_407082_3594697_n.jpg

Łukasz czysty był :) i jest włąsnie wróciłem z garażu czyściełem te ptasie kupy :) szpachelką nie chciały zejść :) musisz cos z tym zrobić :) bo ryski zostały

dziś lupo na obwodnicy Garwolina poleciało budzikowe 215 km/h musiąłem hamować :)

na GPSie niedosyt :( 198 km/h [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:50_________________________________________________

:naughty: A może on chce iść w rost? :gwizdanie: :decayed:

nie nie :) aluminum nie rdzewieje :) [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:53_________________________________________________PS. Hamulce miazga :) tył sie podnosi :) jak hamuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie :) aluminum nie rdzewieje :)

wszystko da się zrobić :polew: Widziałeś na zlocie dzisiaj, różne pomysły mają :naughty: Właśnie, jak Ci się podobało? Byłeś od rana, bo ja dopiero zobaczyłem Twoje autko koło 15-16 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tak od 11 :) auto małe i widać nie było :)

szczerze jak na zlot to delikatna kaszana ale to tylko majówka :)

kilka fajnych aut

masa wieśniaków :) i aut zepsutych tjuningjem :)

lepiej niż w zeszłym roku bo nie padało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...