Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Nowy Program 196KM i 405Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaro to ile wazy jego AJM :gwizdanie:?

Opublikowano

Piotrek98igo realnie ok. 1350 kg czyli tyle samo co ważył mój Leon 1 z silnikiem TDI, skrzynią 6 i heblami 312/256 mm. Byłem zdziwiony jak Leon jest ciężki :shocked:

Opublikowano

Jarol ma sedana to chyba roznicy az takiej nie bedzie ,mysle ze 150kg to max

Opublikowano

A4 B6 i B7 to ciężkie klocki w stosunku do swojej wielkości. Tak samo jak BMW 5 E39. Komfort i bezpieczeństwo skutkują otyłością :wink4:

Opublikowano

no ciekawy jestem ile mój będzie ważył po przeszczepie q :)

Opublikowano
  • Autor

jaro4444 kilka pomysłów na modyfikacje wziołem od Ciebie tak że dzieki za pomoc. :good:

Ja mojego ważyłem i wyszło 1480Kg z 1/4baku paliwa i wszystkimi rzeczami które są na codzień w aucie.

Auto jeździ już całkiem dobrze, ale wiadomo rakieta to nigdy nie będzie.

W aucie jeszcze chce zmienic zderzak z tyłu na S4 + wydech na dwuch tłumikach z 2,0TFSI.

Z przodu jest Caractere.

No i na tym zakończe modyfikacje [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 17:53_________________________________________________

no ciekawy jestem ile mój będzie ważył po przeszczepie q :)

Po dodaniu Q pewnie bedzie wiecej o 150Kg.

Czy ktoś wie ile waży B7 3,0TDI??

Opublikowano

1700 jakoś

Opublikowano

adamooo to jednak nie sprzedajesz autka?? w silniku tez cos będziesz zmieniał??

Opublikowano

w silniku nic :)

Opublikowano

Czy ktoś wie ile waży B7 3,0TDI??

Avant nawet 1800kg, sedany ponad 1700kg.

Opublikowano

Avant nawet 1800kg, sedany ponad 1700kg.

no cos za cos , za to tak jak jaro pisze jest to bardzo fajne auto na autostrady , wlasnie przez ta mase :wink4:

Opublikowano

Powiedz mi , czy po wywaleniu kata , auto nie zrobilo sie glosniejsze?? Moze zauwazyles przy jakies predkosci "buczenie" np. 130 km/h. Pozdr,

Opublikowano
  • Autor

Powiedz mi , czy po wywaleniu kata , auto nie zrobilo sie glosniejsze?? Moze zauwazyles przy jakies predkosci "buczenie" np. 130 km/h. Pozdr,

Po wywaleniu kata nie, ale zroniło sie głośniejsze po zamontowaniu FMIC tak koło 3 tyś obrotów jest najgłośniej.

Opublikowano

jarol gratuluję nowego programu :)

ja szykuję się na lato na małego wirusika...

no i po za tym rozglądam się również za zderzakiem przednim caractere.

i stąd pytanie do Ciebie - masz już założony na swojej srebrnej ?

jeśli tak proszę o foto :)

widziałem ostatnio okazję na allegro - ale był tylko zderzak bez kratek i zaślepek na spryski.

czy jest Ci wiadomo czy te kratki można gdzies dostać ? albo czy jest możliwość je samemu dorezać ?

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Tak zderzak mam naaucie może uda mi się dzisiaj jakieś fotki zrobić

Kratki możesz samemu zrobić. Kupuj bo ten zderzak ciężko dorwać.

Opublikowano

Fajny wynik , gratulacje :good:

Piotrek98igo realnie ok. 1350 kg czyli tyle samo co ważył mój Leon 1 z silnikiem TDI, skrzynią 6 i heblami 312/256 mm. Byłem zdziwiony jak Leon jest ciężki :shocked:

Dokladnie jak wazylem swojego wyszlo 1340 Kg

Jarol teraz zapodawaj GT22 :naughty:

Opublikowano

Jarol dawaj te fotki tego zderzaka :P

srebrnej która ma na przodzie caractere jeszcze tutaj nie ma nie daj sie prosić ;-)

Opublikowano
  • Autor

Jarol dawaj te fotki tego zderzaka :P

srebrnej która ma na przodzie caractere jeszcze tutaj nie ma nie daj sie prosić ;-)

Musze najpierw auto umyc może jutro sie uda :>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 21:58_________________________________________________

Jarol dawaj te fotki tego zderzaka :P

srebrnej która ma na przodzie caractere jeszcze tutaj nie ma nie daj sie prosić ;-)

Zrobiłem na szybko jednąfotke telefonem :>

4ff15774363b0fe6med.jpg

Opublikowano

szkoda ze nia ma 2xx po takich modach :confused4:

Opublikowano

szkoda ze nia ma 2xx po takich modach :confused4:

A co to za znaczenie 201 czy 196 KM, może poza propagandowym? W jeździe żadnej, a wolę rozsądnie zrobione parę KM mniej jak dojebane koxu kosztem + 5-8 KM.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.