Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Galerii Olimp widziany ciemny sedan przedlift LUxxxTU

Nie wiem czyje to auto ale pozdrawiam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ktoś by chciał się zamienić na felgi. Mam ori 16" z oponami lato bridgestone w dobrym stanie 4 szt bo QUATTRO i 4 zima michelin tez w dobrym stanie komplet dekielków i zaślepek na śruby są i zapasowe gdyby się pogubiły. Felgi obecnie są w czarnym macie nigdy nie prostowane nie spawane żadnych problemów mocne jak to ori. Mogę się zamienić na cokolwiek co mi podpasuje 16" 17" 18" aby z oponami lato i zima ewentualnie zima ze stalówka. Nie mam parcia po prostu chciałbym coś zmienić :) mogę dopłacić jakiś grosz. Chętnie się dogadam jak by ktoś chciał GG 3353345.

Foty poglądowe bo felgi są w czarnym macie obecnie

SAM_2869.jpg

Mam jeszcze do sprzedania akumulator na gwarancji 24 miesiace (karta gwarancyjna+paragon) kupiony w dniu 27.10.2011 w RK Niedziałek- EXIDE EC 440 z pokrowcem termicznym i pompke zamka centralnego o numerze VDO 4 A0 862 257 A

Ceny do uzgodnienia :) bateryjka z pokrowcem za hmm 90(w sklepie trzeba oddac stary akumulator lub kaucje za zlomowanie 30zl) a pompki chodza od 100 oddam za mniej :P (odbior swidnik badz lbn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie czy jest komuś znana ta A4 B7 z Kraśnika jest osoba zainteresowana kupnem takiego auta

Oferta - Audi A4 - Witam,posiadam do sprzedania A4 b7 1,9 TDI 116KM oznaczenie BRB w stanie bardzo dobrym,wersja S-line, model 2007 oryginalnie bez filtra

proszę o odpowiedź na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie czy jest komuś znana ta A4 B7 z Kraśnika jest osoba zainteresowana kupnem takiego auta

Oferta - Audi A4 - Witam,posiadam do sprzedania A4 b7 1,9 TDI 116KM oznaczenie BRB w stanie bardzo dobrym,wersja S-line, model 2007 oryginalnie bez filtra

proszę o odpowiedź na PW.

biale lampy z przodu to chyba byly od 2007 :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...