Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT

Hugo

No w LU jest 2x Architektura krajobrazu wnętrz nie znalazłem :gwizdanie: będziem myśleć jak to ścierwo skończe :kox:

Niewiem ile za te wtryski Jarucki chce :no:

• Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chce ktos 100% sprawne wtryski 216ki :przebiegly:Jarucki ma na handel, jak cos to PW do niego :hi:

ile te wtryski? :gwizdanie: :decayed:

Ja w tym roku zakończyłem edukacje.

To tak jak ja :naughty::good::drunk:

W LU nie widziałem takiego kierunku z magisterka ale jeszcze sie rozejrze mam czas :rolleyes:

W sumie tam tylko jest Politechnika o kierunku architektura i urbanistyka

Oj mi sie wydaje że na PL nie ma architektury wnętrz :mysli: Ale architektura wnętrz może być na KULu albo na Akademii Rolniczej zwanej od niedawna Uniwersytetem Przyrodniczym :decayed: Na AR i na KULu na bank była architektura krajobrazu i wydaje mi się że gdzieś była wnętrz :mysli: Gdzieś kiedyś coś czytałem. A jak coś to architektura na PL jest na moim wydziale :) Bo ja kończyłem WBiA :cool1:

A co kończyłeś i gdzie? Bo może się znamy a tak to tu anonimowo :naughty:

Budownictwo na Politechnice :wink4:

A co kończyłeś i gdzie? Bo może się znamy a tak to tu anonimowo :naughty:

Budownictwo na Politechnice :wink4:

No to może być ciężko się znać. Choć może kiedyś przechodziliśmy koło siebie z piwem na juwenaliach :polew:

możliwe :naughty:

Tyle osób z Lublina i okolic. Może się stykniemy kiedyś na jakiegoś małego spota;>

Ja już nie jestem w Lublinie :wink4: Całe 5 lat byłem i nikt klubowych spotów nie chciał :thumbdown: A teraz jak się wyprowadziłem to tyle chętnych... :naughty: Ale jakoś bliżej wiosny można zrobić coś konkretniejszego z jakimś ognichem albo coś w tym stylu :good: Może w styczniu znowu LKA będzie robić serduszko na zamkowym z okazji WOŚPu to pewnie się wybiorę :good:

no to z kim jadę :polew: ;(

no to z kim jadę :polew: ;(

Wpadaj do lublina to Cię zabiorę :kox:

a kedy spot? w LPU?

;(

Znam to, na pierwszy spot LRY nie przyjechałem z podobnego powodu.

e ja myślę, że jednak trzeba założyć wątek spotów w Lublinie i po prostu się spotkać

bo rzeczywiście inaczej nigdy się nie odbędzie

Proponujecie jakąś datę??

bo rzeczywiście inaczej nigdy się nie odbędzie