Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jest ta fabryka mocy w lbl , ale czy sie znaja to cholera wie, dopoki kots nie pojedzie nie zrobi i nie sprawdzi wiedziec nie bedziemy . a dobrze by bylo miec kogos na miejscu bo z rogalem sie umowic to kurde naprawde nie jest latwo

no to ja będę chyba pierwszy z tego forum ;) spróbuję zaraz po świętach się z nimi umówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie maja troche wykresów, koledze w astrze 2,0t za soft krzykneli 1400zł, myśli do tej pory:facepalm: a po sofcie ładny wyniki 240kucy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomki, pytanko regeneruje ktoś w Lublinie/Lubelskim wahacze do naszych a4? czytałem trochę na temat regeneracji i ludzie sobie chwalą, ciekaw jestem jak to wygląda, a może ktoś z Was regenerował? Raczej wysyłka mnie nie interesuje, wolał bym to na miejscu zobaczyć, pomacać i się zdecydować. PS. może ktoś ma na zbyciu przedni dolny lewy wahacz?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz. Panowie jest ktoś z Radzynia lub okolic co mógłby mi sprawdzić moje audi pod kompem . wymieniałem turbo ostatnio i chciałbym wiedzieć czy wszystko w porządku i ogólnie co i jak.bo mam problem z immo czasami za którymś razem odpala..oczywiście nie za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam taki problem , otoz dzis przestal mi dzialac pliot w kluczyku do otwierania i zamykania auta , myslalem ze baterie ale jednak nie bo po wymianie to samo , kolejna zagadka jest to ze przestal mi dzialac pilot do bramy wjazdowej na osiedle na ktorym mieszkam. Jedyne co sie osotanio zmienilo to to ze dostalem wczoraj nowy pilot wjazdowy na parking sluzbowy przez praca. No i polozylem go normalnie w aucie na polce. Czy jest mozliwe aby ten nowy pilot "rozprogramowal" mi pilota do bramy i samochodu ??? Czy to jakis mega wielki zbieg okolicznosci???

Koleś w Nałęczowie robi chipsy, kolega u niego robił tydzień temu w golfie mk4, z AFN zrobił mu 140KM, ma hamownie, hamował przed i po, 600zł go to kosztowało, dziś rozmawiałem z nim i wie o czym mówi, i nie czaruje że z G...zrobi rakietę, robi tak aby było bezpiecznie. Mam też drugiego gości ale w Parczewie, też sporo ludzi jeździ na jego chipsach i sobie chwali.Jak chcesz to pisz na PW, to Ci podeślę namiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam taki problem , otoz dzis przestal mi dzialac pliot w kluczyku do otwierania i zamykania auta , myslalem ze baterie ale jednak nie bo po wymianie to samo , kolejna zagadka jest to ze przestal mi dzialac pilot do bramy wjazdowej na osiedle na ktorym mieszkam. Jedyne co sie osotanio zmienilo to to ze dostalem wczoraj nowy pilot wjazdowy na parking sluzbowy przez praca. No i polozylem go normalnie w aucie na polce. Czy jest mozliwe aby ten nowy pilot "rozprogramowal" mi pilota do bramy i samochodu ??? Czy to jakis mega wielki zbieg okolicznosci???

Koleś w Nałęczowie robi chipsy, kolega u niego robił tydzień temu w golfie mk4, z AFN zrobił mu 140KM, ma hamownie, hamował przed i po, 600zł go to kosztowało, dziś rozmawiałem z nim i wie o czym mówi, i nie czaruje że z G...zrobi rakietę, robi tak aby było bezpiecznie. Mam też drugiego gości ale w Parczewie, też sporo ludzi jeździ na jego chipsach i sobie chwali.Jak chcesz to pisz na PW, to Ci podeślę namiary.

Pozdrawiam

eee a co ma robienie programow u jakis tunerow z "pćmia dolnego" do mojego problemu z pilotami ?? bo nie czaje . Zreszta problem sie sam rozwiazal , to byl chyba wplyw jakis wybuchow na sloncu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko pekla mi szybka w samsungu galaxy 1 , ogolnie wszystko dziala tyle tylko ze jest popekane. Poszedlem do pobliskiego serwisu to powiedzieli ze mozna wymienic caly wyswietlacz bo samej szybki sie nie wymienia, koszt ok 600 zl :shock3: . widzialem same szybki na allegro za jakies 80 zl . Jak to wlasciwie jest z ta wymiana orientuje sie ktos?? I czy moze ktos zna jakis serwis w lbl ktory mi to zrobi za normalna cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisów nie znam,ale, ta szybka to rozumiem że chodzi o szybke w obudowie? Czy jak to ? Podejrzewam ze w tej warstwie która pekła jest digitizer(dotyk) i mysle że on powinien byc na jakejś tasiemce poprostu podłaczony. Nie widziałem tego tel w srodku ale może podaj przynajmniej gdzie znalazłes te szybke i jak wygląda jakies foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chłopaki znajdzie dobrego wulkanizatora z dobrymi przyrządami do wyważania kół z Lublinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie zawsze u siebie na wiosce wiec nie pomoge :decayed:

PS. Pozatym coś nam sie tu chłopaki wykruszyli i bida nikt sie nie odzywa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jaki już jestem na wulkanizacji to na Orkana pod galerią, jeszce nic mi nie spaprali.

A dobre przyrządy to jakie? Ważniejsze żeby operator maszyny miał głowę na karku i pojęcie o tym co robi a nie nowoczesność sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwisów nie znam,ale, ta szybka to rozumiem że chodzi o szybke w obudowie? Czy jak to ? Podejrzewam ze w tej warstwie która pekła jest digitizer(dotyk) i mysle że on powinien byc na jakejś tasiemce poprostu podłaczony. Nie widziałem tego tel w srodku ale może podaj przynajmniej gdzie znalazłes te szybke i jak wygląda jakies foto.

http://allegro.pl/samsung-i9000-i9001-galaxy-s-szybka-wyswietlacza-i2267232488.html

gosc w opisie robi male FAQ, ogolnie poleca zaniesc do seriwsu ale serwisy podobno nie chca sie tym zajac... niby opalarke mam ale troche sie boje za to zabierac samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podjadę bo kupiłem 17nastki felgi w okazyjnej cenie i założyłem bez wyważania, tylko koła napompowałem do odpowiedniego i zalecanego przez producenta stanu. Zauważyłem że powyżej 90km/h (przy pełnym obciążeniu auta)koła tylne w szczególności prawe toczy i się jak by było jajkiem, a przy 120km/h to w jakieś dziwne wibracje wpada. Więc muszę dziś lub jutro podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Możecie mi polecić w Lublinie - okolicach firme która zajmuje sie chiptuningiem?

Mam Audi A4 B6 1.9 TDi 105 km i za jakiśczas chciałbym dodać jej troche mocy ;)

Jeszcze jedno pytanko:

Może któryś z kolegów z Lubleskiego montuje RNS-E lub ma do sprzedania albo ma do sprzedania i montuje?? Dodam tylko że mam teraz radio pod 1 DIN i czeka mnie zmiana kosza i klimatroniku pod 2 DIN.

Pozdrawiam

Zapraszam na obie uslugi do nas,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podjadę bo kupiłem 17nastki felgi w okazyjnej cenie i założyłem bez wyważania, tylko koła napompowałem do odpowiedniego i zalecanego przez producenta stanu. Zauważyłem że powyżej 90km/h (przy pełnym obciążeniu auta)koła tylne w szczególności prawe toczy i się jak by było jajkiem, a przy 120km/h to w jakieś dziwne wibracje wpada. Więc muszę dziś lub jutro podjechać.

definitywnie krzywa felga:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...