Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odbierz kolego Maras tego jak czepianie się ale ciekaw jestem jak oni chca regenerowac te sworznie skoro to przegub kulowy zalewany w aluminium a nie wprasowywany. Troche mnie to ciekawi jak oni to robią.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem Ci ze ja to sam rozebralem i to nie jest zalane w aluminium tylko jest na wcisk i jest tam taki plastikowy koszyczek ktory sie wyciera i dlatego sie tlucze. Nie wiem czy oni poprostu wymieniaja ten plastik w srodku i skladaja czy zalewaja czyms jak mi sie rozwali ten co mi zrobia to rozbiore i zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jeszcze nie byłem na żadnym :/ to może trzeba by się wybrać :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo no baa za pierwszym A i B więc mogę już pojawiać się na spotach bez stresu :decayed: Tak więc jak się sprawy mają organizujemy coś na Jana Pawła w zatoczkach czy coś w tym stylu ?

graty :D to kiedy i gdzie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to może być i dziś wieczorem .. ale ogólnie rzecz ujmując mogę się dopasować :decayed:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Co byście powiedzieli na temat ogarnięcia spotów w 1 i 3 piątek miesiąca np pod Mc na Puławskiej lub Spółdzielczości pracy.Większość klubów organizuje takie akcje i wychodzi im to z powodzeniem więc myślę,że Audi gorsze być nie może pod tym względem ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ori, ale hak już założony ;) A jakby komuś było info potrzebne to polecam firmę KOPER z ul Nałęczowskiej. Gość w porządku, dogadać się idzie bez problemu aczkolwiek samemu założyć hak to jest bajka (nigdy nie zakładałem, śpieszyło mi się i w sumie głównie dlatego zdecydowałem się na warsztat) ale zabawa naprawdę dziecinnie prosta :)

Jeśli ktoś by chciał to mogę za free założyć ;)

A teraz ciąg dalszy, może ktoś wie o jakiejś przyczepce (może znajomy jakiś sprzedaje, może coś)

wymiary jakie mnie interesują to np:

250x125x30

250x130x35

250x135x40

coś takiego +/-

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz opisać krok po kroku sposób montarzu? Ja kupiłem hak i lezy pół roku i nie moge się za to zabrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie opis jest ;)

http://a4-klub.pl/showthread.php?223303-B5-ADR-Monta%BF-haka-zderzak-z-wlewem-od-gazu&highlight=zdj%EAcie+zderzaka

ale możemy siąść któregoś pięknego słonecznego dnia i podziałać ;)

Ja niestety nie mam zdjęć a tylko słownie opisać to ciężko. Jakieś 2h roboty max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak :decayed:

Teoretycznie moglibysmy siąść i założyc ale w LBN ja mam tylko miejsce pod blokiem a to graniczy z cudem zabawa na parkingu.:kwasny: W razie co moge przywieśc hak ze wsi tylko gdzie i kiedy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję zapiąć się vagiem do auta, skasowanie błędów i ogólna diagnostyka bo kontrolki mi się świecą. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wspomóc:wink:

Może jakiegos spota zrobimy i przy okazji podepniemy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...