Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2.4 benzynka

tak naprawdę żaden z silników nie jest bez wad, ale tym miałem okazję się przejechać i mi wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem? To gadaliscie ze b8 kupi.. :) 11 pazdz proponuje o 15 sie spotkac. A co do nowego zimowego miejsca to proponowalbym tarasy bo tam jest McDonald [emoji1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarasy moim zdaniem lipa. Orkana jest ok

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , potrzebuje licznik na podmiane gdyż prawdopodobnie padł mi wskaźnik paliwa i chce licznik wykluczyć. Może ma ktoś w okolicy Lublina aby spróbować podpiąć i wyeliminować że to wina zegarow. Po rozmowach z mechanikiem wykluczył pływak gdyż po podpięciu kompa pokazuje w kompie 22l a wskaźnik leży na 0. Mam benzyne bo chyba to istotna informacja

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak parę razy w poprzedniej b6. Próbowałeś odłączyć bezpiecznik od zegarów? Ewentualnie dotankowac paliwa żeby obudzić licznik?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledzy , potrzebuje licznik na podmiane gdyż prawdopodobnie padł mi wskaźnik paliwa i chce licznik wykluczyć.

Mam taki "testowy licznik", ale chwilowo nie dostępny bo wysłałem forumowiczowi, żeby sobie po testował. Jak Ci się nie pali to za jakiś czas wróci do mnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak parę razy w poprzedniej b6. Próbowałeś odłączyć bezpiecznik od zegarów? Ewentualnie dotankowac paliwa żeby obudzić licznik?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Tankowalem ale cwierc zbiornika padala po 20 min i tak w kółko.

Koledzy , potrzebuje licznik na podmiane gdyż prawdopodobnie padł mi wskaźnik paliwa i chce licznik wykluczyć.

Mam taki "testowy licznik", ale chwilowo nie dostępny bo wysłałem forumowiczowi, żeby sobie po testował. Jak Ci się nie pali to za jakiś czas wróci do mnie. :D
To jak odzyskasz daj znac jesli sie nie uporam to bym pozyczyl na test
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czyj to taki błękitny sedan, na pneumatryce, prawdopodobnie 1.8T?

Widziałem go dzisiaj przy arenie, nice.

Nie wiedziałem, że w Lublinie mamy tak zrobione auta, chciałem pogratulować bo naprawdę robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...