Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej podejrzewałbym allegro bo co raz mi żona jakieś podsyła :wink4:

BMki Ci podsyła? Musze z nią poważnie na spocie porozmawiać :decayed::naughty:

medik w ktorym szpitalu na tej kardio siedzisz?

snajper może bym się do Ciebie jutro wybrał? :mysli: możliwe ze zadzwonię jakoś jutro :mysli: Chyba, że nie możesz albo nie przyjechałeś to luz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardziej podejrzewałbym allegro bo co raz mi żona jakieś podsyła :wink4:

BMki Ci podsyła? Musze z nią poważnie na spocie porozmawiać :decayed::naughty:

BMKi, S3, S4 i inne powyżej 220KM.

Się gra się ma :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMKi, S3, S4 i inne powyżej 220KM.

Się gra się ma :thumbdown::decayed:

Jeszcze trochę i Ci kupi :decayed:

Dzisiaj jakaś małolata obok mnie na światlach stała, taka 18 lat, widac że prawko dopiero zrobila w nowej bmce 335 cabrio... :decayed: Pytanie czy ma bogatego tatę czy "tatę" :gwizdanie: z którym za rączkę chodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko się wżenić :decayed::wink4:

o drugim przypadku wolę nie myśleć :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko się wżenić :decayed::wink4:

No tak z kumplem myśleliśmy żeby zagadać, ale jakaś taka... dziwna. Uznaliśmy że ta druga opcja jest bardzo prawdopodobna :decayed::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko się wżenić :decayed::wink4:

No tak z kumplem myśleliśmy żeby zagadać, ale jakaś taka... dziwna. Uznaliśmy że ta druga opcja jest bardzo prawdopodobna :decayed::wallbash:

Znając "dzisiejszą młodzież" to bardzo możliwe.

Ale jestem stary :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając "dzisiejszą młodzież" to bardzo możliwe.

Ale jestem stary :decayed:

ty weź ja już dawno się podłamałem... Stoję sobie na meczu obok mnie dwie dziewuszki, mówię do brata: "Ty no niezłe" on potwierdził, coś gadają o jakichs egzaminach, mówię do niego pewnie jakieś studentki -pewnie 1 rok... On potwierdza... w pewnym momencie jedna do drugiej: "Ile będziesz miała punktów?" druga: "24 chyba" pierwsza: "a do jakiej klasy idziesz? bo ja do bio chem" :shocked: :shocked: :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: słoneczko kurfa... gimnazjalistki, Ty stary dziadu :shocked: Za ch#j bym im tyle nie dał ;( :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest.

W dodatku takie gówniary są przebiegłe, na byle kogo nie polecą. Musi mieć samochód i dobre ciuchy (i oczywiście $$) a same oprócz jakotakiego wyglądu nie mają nic.

I weź znajdź sobie normalną dziewczynę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając "dzisiejszą młodzież" to bardzo możliwe.

Ale jestem stary :decayed:

ty weź ja już dawno się podłamałem... Stoję sobie na meczu obok mnie dwie dziewuszki, mówię do brata: "Ty no niezłe" on potwierdził, coś gadają o jakichs egzaminach, mówię do niego pewnie jakieś studentki -pewnie 1 rok... On potwierdza... w pewnym momencie jedna do drugiej: "Ile będziesz miała punktów?" druga: "24 chyba" pierwsza: "a do jakiej klasy idziesz? bo ja do bio chem" :shocked: :shocked: :shocked::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: słoneczko kurfa... gimnazjalistki, Ty stary dziadu :shocked: Za ch#j bym im tyle nie dał ;( :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown::wallbash: :wallbash: :wallbash:

jakis mało zyciowy jesteś, ten proceder od dawna sie juz ciagnie, widać zmiast sie rozerwac udeptać małolate to zes uczył sie weekendami :polew: :polew: :polew: :polew: a teraz poznajesz świat :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis mało zyciowy jesteś, ten proceder od dawna sie juz ciagnie, widać zmiast sie rozerwac udeptać małolate to zes uczył sie weekendami :polew: :polew: :polew: :polew: a teraz poznajesz świat :kox:

15 latki deptałeś? może jeszcze młodsze? :shocked: :shocked: :shocked: pedofil :sick3::thumbdown:

Wiesz co... dzieci mnie nie kręcą :) A życie znam i najprawdopodobniej trochę lepiej niż Ty :D bo żyję trochę dłużej niż Ty :D a proceder wyglądu 15 latki jak studentki nie zawsze jest tak oczywisty :) zwyczajnie miałem 20 lat to taka 15 nie była dla mnie "aż" takim dzieckiem... Mam 25 lat (10 lat różnicy) to już powinna być a tu ZONK bo nie jest :wallbash: i traf na taką imprezę najeb się zamocz i prokurator :wallbash:

Poza tym jeśli ktoś tu się uczył weekendami to Ty :D studencie zaoczny :D Ja weekendami się obijałem i rozrywkowałem :D mało tego ja w ciągu tygodnia miałem czas na rozrywkę a Ty kisiłeś woreczek w domu patrząc w monitor i siedząc na forum - skądś ten czas zalogowania się wziął :D

Ale błysłeś teraz :polew: ogarnij się człowieku :polew: za dużo siedzisz przed tym kompem jak te dzieci neo się robisz :D ale nic dziwnego brak świeżego powietrza tak wpływa na takich jak Ty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy się kochacie :polew:

Kowi ogólnie jest inny bo lubi małych murzynków, małe dziewczynki i chłopców, nawet tych pełnoletnich ale ja średnio odwzajemniam jego uczucia :no::naughty:Kowi wybacz nic z tego nie będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy się kochacie :polew:

Oni tak zawsze a później jeden drugiego na spota wyciąga :decayed:

Przecież nie będą się na siebie obrażać :wink4:

Na forum nie wszystko trzeba brać poważnie albo inaczej, nauczyć się mieć dystans do siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: A potem na spocie za rączkę sobie chodzimy i podskakujemy o tak:

gif020.gif

:polew: :polew: :polew:

Kowi po prawej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze własnie jak brykałeś po nocach, jeśli doznajesz szoku na widok 15latki która wyglada na starszą :polew: :polew: :polew: chyba te imprezy to z rodzicami miałes :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze własnie jak brykałeś po nocach, jeśli doznajesz szoku na widok 15latki która wyglada na starszą :polew: :polew: :polew: chyba te imprezy to z rodzicami miałes :polew: :polew: :polew: :polew:

tak z Twoimi :D bardzo sympatyczni Panowie :polew:

sam byś się dziwił, że 15 latka może być tak "dorodna" :naughty: Chyba, że u Was w Rykach wszystkie tak szybko dorastają :naughty: Poza tym nie wiem jak Ty ale ja na studiach nie imprezowałem z 15latkami :polew: Fajne masz towarzystwo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówie że ja imprezuje TERAZ z 15tkami, jak zwykle kórfanie czytasz do końca, nie rozumiesz tekstu pisanego, nie wyciagasz wniosków, a NAWET nie domyślasz sie, nie łączysz faktów w kolejnych postach, ale cóż, napisze jeszcze raz

jakis mało zyciowy jesteś, ten proceder od dawna sie juz ciagnie,
wiec tłuczniu chodziło mi o to ze jak sie miało lat 18-20 to te dziewczynki 15letnie na dyskotekach juz nie wyglądały!!! na swój wiek, po drugie byłeś przekonany ze sa starsze do momentu pierwszej rozmowy, no ale kurfa skad ty to mozes wiedzieć :kox:
widać zmiast sie rozerwac udeptać małolate to zes uczył sie weekendami

z rodzicami są drętwe zabawy :polew: :polew:

a teraz poznajesz świat

dopiero teraz jak do miasta wyjechałes to poczułeś wolnosć :polew: bo rodzice daleeeko :decayed: toi poznał wyrosniete 15ki w stolycy :decayed:

to tak rozwinałem swoja myśl co byś odrazu mnie zrozumiał a nie tak jak z tymi nissanami :polew: :polew: :polew:

teraz riposta :naughty:

sam byś się dziwił, że 15 latka może być tak "dorodna"
ja w porównaniu do Ciebie wiedziałem o tym fakcie już dawno, imprezy z rodzicami porzuciłem 10-15 lat temu nie tak jak ty :polew: :polew:
Chyba, że u Was w Rykach wszystkie tak szybko dorastają

Nie zapraszałem Cie na kukuryny pod biedronke?? jak nie to przyjedź :wink4:

oza tym nie wiem jak Ty ale ja na studiach nie imprezowałem z 15latkami

U mnie na studiach nie ma 15ek, a imprezy tylko w pełnoletnim gronie adekawatnym do swojego wieku, 15kami intersowałem sie kończąc gimnazjum, Ty wtedy musiałeś pewnie z mamą na msze chodzic :polew: :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówie że ja imprezuje TERAZ z 15tkami, jak zwykle kórfa nie wyciagasz wniosków, a NAWET nie domyślasz sie, nie łączysz faktów w kolejnych postach, ale cóż, napisze jeszcze raz

jakis mało zyciowy jesteś, ten proceder od dawna sie juz ciagnie,

wiec tłuczniu chodziło mi o to ze jak sie miało lat 18-20 to te dziewczynki 15letnie na dyskotekach juz nie wyglądały na swój wiek, po drugie byłeś przekonany ze sa starsze do momentu pierwszej rozmowy, no ale kurfa skad ty to mozes wiedzieć :kox:

czytaj uważnie mysia psitko:

a proceder wyglądu 15 latki jak studentki nie zawsze jest tak oczywisty :)zwyczajnie miałem 20 lat to taka 15 nie była dla mnie "aż" takim dzieckiem... Mam 25 lat (10 lat różnicy) to już powinna być a tu ZONK bo nie jest :wallbash: i traf na taką imprezę najeb się zamocz i prokurator :wallbash:

:polew: ze zdania powyżej też łatwo wywnioskować, że jak miałem naście albo początki 20 lat to imprezy z 15stkami były i nie dziwił mnie ich wygląd było to dla mnie normalne, ale mając 25 lat i różnica wieku 10 lat powinna byc dla mnie zauważalna, a mój post tłuczku do mięsa odnosił się do "starości" o której wspomniał Adam. Ale fakt Ty masz klapki na oczach czytasz tylko swoje posty :polew:

widać zmiast sie rozerwac udeptać małolate to zes uczył sie weekendami

z rodzicami są drętwe zabawy :polew: :polew:

:rolleyes: poczytaj wyżej noch einmal (przetłumaczę Ci bo możesz mieć problem = jeszcze raz, ponownie) :gwizdanie: sam sobie odpowiadasz na swoje posty :D

a teraz poznajesz świat

dopiero teraz jak do miasta wyjechałes to poczułeś wolnosć :polew: bo rodzice daleeeko :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: Kowi fakt zgadza się... od prawie 7 lat już nie mieszkam w domu :polew: A swoją drogą - Kowi z kim mieszkasz od urodzenia do dnia dzisiejszego? :polew: :polew: :polew: :polew: W Rykasz wynajmujesz mieszkanie? :polew: Żeby było taniej to u rodziców? :D

to tak rozwinałem swoja myśl co byś odrazu mnie zrozumiał a nie tak jak z tymi nissanami :polew: :polew: :polew:

teraz riposta :naughty:

sam byś się dziwił, że 15 latka może być tak "dorodna"
ja w porównaniu do Ciebie wiedziałem o tym fakcie już dawno, imprezy z rodzicami porzuciłem 10 lat temu nie tak jak ty :polew: :polew:

chyba niekoniecznie :polew: no ale sam sobie zaprzeczasz :D rondelku mój Ty zloty :D

Chyba, że u Was w Rykach wszystkie tak szybko dorastają

Nie zapraszałem Cie na kukuryny pod biedronke?? jak nie to przyjedź :wink4:

zapraszałeś przepraszam nie skorzystałem :embarrassed: wybacz :polew: balem się że Tobie z Twoją orientacją o coś innego chodzi :polew: :polew: :polew:

oza tym nie wiem jak Ty ale ja na studiach nie imprezowałem z 15latkami

U mnie na studiach nie ma 15ek, a imprezy tylko w pełnoletnim gronie adekawtnym do swojego wieku, 15kami intersowałem sie kończąc gimnazjum, Ty wtedy musiałeś pewnie z mamą na msze chodzic :polew: :polew:

:decayed:

Juz pisałem czytaj uważnie wyżej :D he no co Ty poważnie, nie studiujesz z 15 latkami? Dziwne bo po Twoich wypowiedziach byłem do tej pory święcie przekonany że tak :D Nie wiem jak Ty ale do kościoła czasami zdarzy mi się chodzić ale to akurat nie kwestia 15 latek, tylko swojej wiary, potrzeby duchowej itp., no chyba, że Ty chodzisz/chodziłeś pod kościół dla 15stek :naughty: Poza tym nawet jak chodziłem do kościoła w wieku 15 lat to mnie w tym wieku mama za rączkę nie prowadzała (nie wiem jak Ciebie, ale skoro o tym wspominasz to pewnie tak było :naughty: no ale nic dziwnego w Rykach taki duzy ruch że mama bała się o Ciebie, że Cię samochód przejedzie) :D

:buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...