Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

czym się zajmujesz ?

z wykształcenia to informatyk,a pracuje w Instytucie Agrofizyki na Felinie teraz będę zaczynał doktorat. A zajmuję się symulacjami czyli siedzenie i klepanie przy kompie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja od rana właśnie na d... siadłem :kwasny:

Aż tyle klientek? :decayed:

no niestety, a mnie pupa boli od siedzenia :disgust:

:przebiegly: no u mnie różnie, ale jeszcze tylko 2 godzinki :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:04_________________________________________________Pastaldo a chcesz zmienić pracę? :mysli: znajomy pisał coś że szuka informatyków do: Praca programista X++ :mysli: Jak chcesz to podpytam co i jak :wink4: Albo dam Ci namiary :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj dawno mnie tu nie było hehhe

kupiłeś? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem właśnie sie przekłada

:shocked: :shocked: :shocked: mów coś więcej :decayed: Ta co mówiłeś? od kobity? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od tej babki co były trzy elementy przerysowane i opona do wymiany,jak sie przesiadłem z mojego kondona do tego to była bajka, ale niestety tylko chwilowa nie jestem zadowolony oczekiwałem od tego silnika lepszej kultury pracy i dynamiki , jak wracałem zatrzymałem sie pod berlinem w komisie i znalazłem tam prze za***ista rs4 2006r i teraz sie zastanawiam co tu robić hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od tej babki co były trzy elementy przerysowane i opona do wymiany,jak sie przesiadłem z mojego kondona do tego to była bajka, ale niestety tylko chwilowa nie jestem zadowolony oczekiwałem od tego silnika lepszej kultury pracy i dynamiki , jak wracałem zatrzymałem sie pod berlinem w komisie i znalazłem tam prze za***ista rs4 2006r i teraz sie zastanawiam co tu robić hehe

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: w d#pie Ci się poprzewracało? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nom bez przesady, oglądałem jeszcze cos ale na forum nie będę wspominał bo będzie lincz zaraz :polew:

bmw... też oglądałem i co :decayed::tongue4::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja od rana właśnie na d... siadłem :kwasny:

Aż tyle klientek? :decayed:

no niestety, a mnie pupa boli od siedzenia :disgust:

:przebiegly: no u mnie różnie, ale jeszcze tylko 2 godzinki :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 15:04_________________________________________________Pastaldo a chcesz zmienić pracę? :mysli: znajomy pisał coś że szuka informatyków do: Praca programista X++ :mysli: Jak chcesz to podpytam co i jak :wink4: Albo dam Ci namiary :wink4:

W X++ nie programowałem ale z tego co wyczytałem na wikipedii powinno byc proste do ogarnięcia :decayed: Pomysle i sie odezwę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czasem mogę polatać M3, też robi robotę :decayed:

zdjcie113d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czasem mogę polatać M3, też robi robotę :decayed:

zdjcie113d.jpg

też kardiolog w tym M3 :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto tylko szkoda, że nie cichociemne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się kupuje używkę, to nie można wybierać :wink4:

to ta sama M3 co w teledysku :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy oglądałem ten teledysk, kojarzyłem auto ale za nic w świecie nie skojarzyłbym że występowało w teledysku.

Bardziej podejrzewałbym allegro bo co raz mi żona jakieś podsyła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czasem mogę polatać M3, też robi robotę :decayed:

zdjcie113d.jpg

medik w ktorym szpitalu na tej kardio siedzisz?

też kardiolog w tym M3 :mysli:

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 21:16_________________________________________________medik w ktorym szpitalu na tej kardio siedzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...