Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ramach ścisłości to oni przecież nie są z Puław :gwizdanie:

No chyba, że chodzi o miejsce urodzin. Wtedy ja też jestem z Puław :decayed::wink4:

A to już puławy były jak się rodziłes? :shocked: staruszku :tongue4:

co? :blink: Prawa miejskie Puławy 1906 :mysli: O co Ci cho? :decayed:

na żartach się nie znasz :decayed: Nie chodziło że puławy powstały nie dawno tylko że armi taki stary już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na żartach się nie znasz :decayed: Nie chodziło że puławy powstały nie dawno tylko że armi taki stary już :decayed:

eee tam małolat jeszcze :decayed: jeszcze parę dni... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żartach się nie znasz :decayed: Nie chodziło że puławy powstały nie dawno tylko że armi taki stary już :decayed:

eee tam małolat jeszcze :decayed: jeszcze parę dni... :decayed::naughty:

ile dni ? :naughty: A pozatym ile Armi ma wiosenek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dni ? :naughty: A pozatym ile Armi ma wiosenek?

rok młodsza d#pa od nas :decayed: a co do paru dni... to nie wiem czy on się w Betlejem nie narodził a pierdzieli coś o Puławach :decayed: a nie wróć... paru godzin mu pewno zabraknie to godziny 0.00 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dni ? :naughty: A pozatym ile Armi ma wiosenek?

rok młodsza d#pa od nas :decayed: a co do paru dni... to nie wiem czy on się w Betlejem nie narodził a pierdzieli coś o Puławach :decayed: a nie wróć... paru godzin mu pewno zabraknie to godziny 0.00 :decayed:

:shocked: :shocked:

myślałem że Armi starsza d*pa od nas :gwizdanie: A to faktycznie puławy juz były :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestes buc z wawy wiec juz moszesz wyzywac

:) jaki wrażliwy :gwizdanie: buc to nie wyzwisko... to status na forum :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 13:44_________________________________________________

jest jatka to lubię :D gówniarze :P

cicho... dojrzały (w kwiecie wieku) człowieku :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jak zdiagnozować kulejący dwumas??

Drży mi silnik jak cholera, wczoraj wymieniłem odbój przedni silnika, poduszki suchutkie od skrzyni też cała

To tak na marginesie jatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jak zdiagnozować kulejący dwumas??

Drży mi silnik jak cholera, wczoraj wymieniłem odbój przedni silnika, poduszki suchutkie od skrzyni też cała

To tak na marginesie jatki :D

a plecionka ok? Choć nie wiem czy ma az takie znaczenie w benzynce. A jak jest dwumas to w jakims przedziale obrotów sie też może odzywać ale jak wsześniej nie wiem jak w Pb :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jatka to lubię :D gówniarze :P

Pastaldo poleciał po garnki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: patrzcie go zapamiętał mój tekst :good::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionka zmieniona pół roku temu, trochę pomogło

potem objawy nasiliły się

drży na jałowym, przy ruszaniu mocno podnosił się więc wymieniłem odbój i znowu lepiej, ale nadal drży

przy ruszaniu drży, podczas jazdy mniej odczuwalne ale jednak delikatnie czuć

na Pb to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionka zmieniona pół roku temu, trochę pomogło

potem objawy nasiliły się

drży na jałowym, przy ruszaniu mocno podnosił się więc wymieniłem odbój i znowu lepiej, ale nadal drży

przy ruszaniu drży, podczas jazdy mniej odczuwalne ale jednak delikatnie czuć

na Pb to samo

co to jest odboj?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 14:27_________________________________________________

jest jatka to lubię :D gówniarze :P

Pastaldo poleciał po garnki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: patrzcie go zapamiętał mój tekst :good::tongue4:

zawsze lecisz po garnki jak jest jatka :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nieuciekającym powietrzem w oponie.

Zauważyłem że w mojej prawej przedniej oponie ( gdy była na tylnej osi to było to samo) w przeciągu tygodnia ucieka około 1 atmosfery (bara), w tym czasie auto robi max 15km i resztę stoi. Np tydzień temu pompowałem do ciśnienia 2,2 a po tygodniu miałem zaledwie 1,3. W oponie nie ma żadnego gwoździa ani żadnego widocznego uszkodzenia. Dało by się to naprawić w jakimś dobrym zakładzie wulkanizacyjnym w Lublinie? Oponowa praktycznie nowa z 2009r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nieuciekającym powietrzem w oponie.

Zauważyłem że w mojej prawej przedniej oponie ( gdy była na tylnej osi to było to samo) w przeciągu tygodnia ucieka około 1 atmosfery (bara), w tym czasie auto robi max 15km i resztę stoi. Np tydzień temu pompowałem do ciśnienia 2,2 a po tygodniu miałem zaledwie 1,3. W oponie nie ma żadnego gwoździa ani żadnego widocznego uszkodzenia. Dało by się to naprawić w jakimś dobrym zakładzie wulkanizacyjnym w Lublinie? Oponowa praktycznie nowa z 2009r

w kazdym wulkanizacyjnym za 20-30zł Ci to zrobią. Ja tez tak miałem że po tygodniu dopiero schodziło zauważalnie dla oka. Jakiś miły przechodzień załatwił mi jakąś igła 2 opony. Z jednej znikało powietrze w ciągu nocy a z drugiej w ciągu tygodnia.

Jest jeszcze opcja że uszkodziłs ie wentylek i popuszcza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecionka zmieniona pół roku temu, trochę pomogło

potem objawy nasiliły się

drży na jałowym, przy ruszaniu mocno podnosił się więc wymieniłem odbój i znowu lepiej, ale nadal drży

przy ruszaniu drży, podczas jazdy mniej odczuwalne ale jednak delikatnie czuć

na Pb to samo

Już miałem pisać żebyś pompę wtryskową sprawdził albo wtrysk sterujący.

A za chwilę doczytałem,że na PB to samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FE01929

Amortyzator zawieszenia silnika

Producent:

FEBI

Opis:

=>FE23440 Dystans gumowy zawieszenia silnika Audi (100,200,80,A4,A6,LET) Volkswagen (PASSAT,)

Materiał:

guma

Strona zabudowy:

z przodu

Ciężar [kg]:

0,083

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestes buc z wawy wiec juz moszesz wyzywac

:) jaki wrażliwy :gwizdanie: buc to nie wyzwisko... to status na forum :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 13:44_________________________________________________

jest jatka to lubię :D gówniarze :P

cicho... dojrzały (w kwiecie wieku) człowieku :decayed: :decayed: :decayed::polew:

a ty jaki masz status na forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...