Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,6 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może jutro jakiś spocik ?

Opublikowano

Gdzie przyciemniaja szyby i jakie są ceny? może ktoś jest ogarniety w temacie?


Opublikowano

Czyje czarne A46 1.8T+Q sedan widzialem dzisiaj w Krasnymstawie? Fajniutka sztuka z ramkami klubowymi :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
marzec39,

Ja przyciemniałem u gościa na laurowej w Lublinie i jest spoko :) pisz na pv to dam namiary :)

Opublikowano

chłopy obczaja ktoś A4 B7 na blachach Lo MIKI ?

Opublikowano

Gdzie przyciemniaja szyby i jakie są ceny? może ktoś jest ogarniety w temacie?

Ja też się zastanawiam powoli nad przydymieniem szyb, tutaj podobno spoko robią http://www.radis.com.pl/, ale o ceny się jeszcze nie dowiadywałem.

Opublikowano

Gdzie przyciemniaja szyby i jakie są ceny? może ktoś jest ogarniety w temacie?

Ja też się zastanawiam powoli nad przydymieniem szyb, tutaj podobno spoko robią http://www.radis.com.pl/, ale o ceny się jeszcze nie dowiadywałem.

Jak się coś dowiesz to daj znać.

Opublikowano

Gdzie przyciemniaja szyby i jakie są ceny? może ktoś jest ogarniety w temacie?

Ja też się zastanawiam powoli nad przydymieniem szyb, tutaj podobno spoko robią http://www.radis.com.pl/, ale o ceny się jeszcze nie dowiadywałem.

Jak się coś dowiesz to daj znać.

Dzisiaj do nich napisałem i taką odp. dostałem:

"Witam!

Koszt przyciemnienia szyb w samochodzie Audi A4 B5 Avant to:

- tylne drzwi boczne, tylne szyby boczne i tylna szyba bagażnika: 450zł

Montaż folii wykonujemy bez demontażu szyb i tapicerki.

Czas usługi: około 3 godzin

Gwarancja na folię i montaż: 5 lat.

Na czas usługi proponujemy samochód zastępczy.

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam!

Radosław Sionek

tel. 603 933 122

Edytowane przez Wojtaz

Opublikowano

10842288_703071646472218_390256491530702

Opublikowano

Wojtaz, to ja za 450 zł też w Avancie przyciemniłem wszystkie szybki, prócz czołowej :P też 5 lat gwarancji na folię :)

Opublikowano

Wojtaz, to ja za 450 zł też w Avancie przyciemniłem wszystkie szybki, prócz czołowej :P też 5 lat gwarancji na folię :)

No to elegancko ;) A folię na przednich jeszcze masz ? Jeszcze zdzierać nie musiałeś? :P

Opublikowano

Wojtaz, to ja za 450 zł też w Avancie przyciemniłem wszystkie szybki, prócz czołowej :P też 5 lat gwarancji na folię :)

No to elegancko ;) A folię na przednich jeszcze masz ? Jeszcze zdzierać nie musiałeś? :P

Człowiek chce pomóc to weźmie taki i będzie dogadywał :] wyobraź sobie, że nie musiałem zdzierać folii, a kontrole już miałem :)

Chciałem poinformować, że możesz to zrobić taniej, ale ch*j tam, zapłać więcej :)

Opublikowano

Ale ja nie powiedziałem, że nie skorzystam, jak już będę miał przyciemniać to z pewnością zadzwonię pod kontakt od Ciebie. Też muszę w tym roku liczyć złotówy, także jak będzie okazja zaoszczędzić to z pewnością tak zrobię ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

10842288_703071646472218_390256491530702

Wybiera się ktoś ? Jak z zapisaniem się ? Na wydarzeniu piszą że należy być członkiem forum.. tylko którego i czy nasze forum się kwalifikuje ?

Opublikowano

Tez sie kwalifikuje :-) ja sie wybieram

Opublikowano

szkoda że na ułezu nie zrobili, tam nad firlejem niby fajniej ale mniej pojemnie, 500 aut to napewno nie pomiesci jak w poprzednich edycjach

Opublikowano

no racja... w firleju ilość miejsc będzie mocno ograniczona. Jeśli chodzi o drogę do firleja to jest elegancko ale już sam wjazd na ośrodek to trochę porażka, ponieważ jest mocno nierówna i wystają korzenie drzew w co niektórych miejscach. Tak że będzie trzeba się toczyć na prawdę powoli ^^

Opublikowano

no dla mnie droga nad firlej to porazka od przytoczna 40km/h i co chwile zgrzyt

Opublikowano

A połowa "tuningowców" zawiśnie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.