Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

to gdzie byłeś przez te 5 lat skoro w wieku 20 lat patrzyłes na 15ki i nie robiły dla ciebie takiego szoku jak teraz robią jak masz te 25lat :gwizdanie: przecież nie zmieniły sie, jedyne co tą są bardziej odwazne, takie rzeczy choćby z wiadomosci powinieneś wiedzieć :polew: :polew: ty tez jesteś starszy zmienił sie pogląd na to wszystko, ale do kurfy nędzy przecież sam twierdzisz ze bawiłes sie z tymi 15kami kiedys tam(w co wątpie do teraz :polew: ) to skad ten szok przecież znasz je, wstrząs mózgu w dzieciństwie czy co zanik pamieci :polew:

Mimo tych twoich 7miu lat na uchodztwie twierdze ze mało widziałeś :D jaraj sie dalej warszawskimi 15kami wylansowanymi na hot20 :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jaraj sie dalej warszawskimi 15kami wylansowanymi na hot20 :polew: :polew: :polew:

:polew: pudło :D nie warszawskie - radzyńskie :D kiedyś tam w weekend na meczu jak przyjechałem chwilę odpocząć od Wawy :D no ale... Wybaczam Ci mogłeś się nie domyślić, bo Ty jak jedziesz do Wawy to w Wawie chodzisz do galerii na galerianki :D

kupujesz im loda a one robią Ci dżinsy :polew: :polew: :polew:

to gdzie byłeś przez te 5 lat skoro w wieku 20 lat patrzyłes na 15ki i nie robiły dla ciebie takiego szoku jak teraz robią jak masz te 25lat :gwizdanie: przecież nie zmieniły sie, jedyne co tą są bardziej odwazne, takie rzeczy choćby z wiadomosci powinieneś wiedzieć :polew: :polew:

:polew: Ale jełopie mając 20 lat 15 latka jest dla Ciebie tylko 5 lat młodsza, a to że wygląda na odrobinę młodszą od Ciebie albo porównywalną wiekiem jest ok, ale mając 25 lat 15 latka powinna być dla Ciebie "dzieckiem"... A nie obiektem potencjalnych zainteresowań :polew: jakim może być studentka których wygląd nie jest mi obcy :polew: więc teraz Panie zaciśnięty zwieraczu powiedz która ile ma lat:

1. 41010030.th.jpg

2. yyy2.th.jpg

3. zzz3w.th.jpg

ty tez jesteś starszy zmienił sie pogląd na to wszystko, ale do kurfy nędzy przecież sam twierdzisz ze bawiłes sie z tymi 15kami kiedys tam(w co wątpie do teraz :polew: ) to skad ten szok przecież znasz je, wstrząs mózgu w dzieciństwie czy co zanik pamieci :polew:

Mimo tych twoich 7miu lat na uchodztwie twierdze ze mało widziałeś :D

:polew: :polew: :polew: udowodnij że potrafisz rozszyfrować ich wiek (tych wyżej), tylko mi nie mów, że są wypacykowane albo photoshopem zmieniane :polew: każda jedna na ulicy aż kapie od makijażu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamuj bajere, przecież to Ty sie zapatrzyłeś w swoim starym wieku na młode d*py :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż masz proste zadanie bo znając twoje zdolności i 24 godzinne przebywanie na necie, pewnie znajdziesz którąś z nich i net Ci powie ile ma lat, bo to niby jakieś znane... chociaż ja ich nigdy nie widziałem do tej pory i ni uja nie znam :polew: więc misiu pysiu jak będę miał czas później to znajdę jakieś "naturalne" i wtedy Cię zagnę :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:00_________________________________________________

chamuj bajere, przecież to Ty sie zapatrzyłeś w swoim starym wieku na młode d*py :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: mięczak!!! :polew: już się poddajesz? :D udowodniłem leszczyku że nie masz racji? :D hahaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze niby jak udowodniłeś swoją prostote myslenia chcesz przepisac na mnie :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze niby jak udowodniłeś swoją prostote myslenia chcesz przepisac na mnie :shocked:

:polew: nie leszczyku :D udowodniłem Ci że nie masz racji :polew: chociaż fakt moje myślenie w porównaniu z Twoim abstrakcyjnym podejściem do wszystkiego - architekt :polew: może wydawać się trochę prostsze i bardziej zrozumiałe dla innych :polew: No ale jeszcze się taki nie urodził co by się z architektem dogadał :polew: życie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze niby jak mi udowdoniłes jak ty z rodzicami na imprezy chodziłes :D udeptałeś chociaż jedna 15ke majac 20 lat :polew: :polew: :polew:

bo chyba dopiero teraz to planujesz skoro przyciagaja twoja uwage aż w ten sposób że na forum sie chwalisz :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:13_________________________________________________Rafalekx twój życiorys zawarty jest w tych słowach :decayed:

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:18_________________________________________________po 7 latach na uchodztwie odnalazłeś sie :polew: :polew: gdzie wszyscy juz dawno wiedzą jak wygląda 15ka :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze niby jak mi udowdoniłes jak ty z rodzicami na imprezy chodziłes :D udeptałeś chociaż jedna 15ke majac 20 lat :polew: :polew: :polew:

bo chyba dopiero teraz to planujesz skoro przyciagaja twoja uwage aż w ten sposób że na forum sie chwalisz :decayed:

:polew: nie mam pytań :polew: Pawie Ci uwierzyłem w te imprezy z rodzicami :polew: żeby było ciekawej na imprezy chodzili rodzice tych 15stek i wszyscy deptali :blink::polew: :polew: :polew: A że te 15 miały wyjątkowo młode i zgrabne mamy (góra 35 lat) więc było bardzo sympatycznie :polew:

Tak Kowi wyjątkowo wtedy mnie zaciekawiła tamta 15 ale jak wywnioskowałem ile ma lat po jej jednym zdaniu natychmiast przestawił mi się w glowie jej status: z "laski" na "dziecko" :naughty: z małą adnotacją: "ale za rok dwa..." :D i wtedy pomyślałem o Tobie... że już niedługo zobaczymy się na spocie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra nie rźnij głupa :decayed: bo sadzac po twoich wypowiedziach miałeś parcie na nieletnie :decayed:

I nie pisz mi tu o jakis mamach bo byś nie wiedział jak zagadać pewnie :D

A co ty ode mnie chcesz na spocie, nie wiesz jak sie laski wyrywa :naughty:

eh kurfa gdzie ty dorastałeś :polew: :polew: :polew: :polew: aaa wróć dorastasz :decayed:

Ty nie wiesz jak to sie robi :wink4: masz posłuchaj i wyciagaj wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx twój życiorys zawarty jest w tych słowach :decayed:

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:18_________________________________________________po 7 latach na uchodztwie odnalazłeś sie :polew: :polew: gdzie wszyscy juz dawno wiedzą jak wygląda 15ka :decayed:

:polew: yhy yhy :polew:

no nie kompromituj sie już :polew: "umrzyj" :D i udowodnij że potrafisz rozszyfrować wiek tych lasek które wkleiłem :polew:

A nie jak papuga powtarzasz się w kółko :naughty: kowi ostatnio zauwazyłem że troche się bujasz... i plujesz :mysli: wczesniej tego nie było w Twoim zachowaniu :polew: Kupiłeś dresy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem w twoje ślady z jedna małą różnicą bo wiem jak to sie robi :decayed: do stolycy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra nie rźnij głupa :decayed: bo sadzac po twoich wypowiedziach miałeś parcie na nieletnie :decayed:

I nie pisz mi tu o jakis mamach bo byś nie wiedział jak zagadać pewnie :D

A co ty ode mnie chcesz, nie wiesz jak sie laski wyrywa :naughty:

eh kurfa gdzie ty dorastałeś :polew: :polew: :polew: :polew: aaa wróć dorastasz :decayed:

Ty nie wiesz jak to sie robi :wink4: masz posłuchaj i wyciagaj wnioski

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A Ty się uczyłeś to robić słuchając tej piosenki? brawo... :naughty: świeży temat piosenka na youtubie od 2008 roku a znalazłeś ją pewnie dopiero w 2009 więc współczuję :pociesz:

a mamuśki są fajne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umrzyj i szczym ryj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra dobra nie rźnij głupa :decayed: bo sadzac po twoich wypowiedziach miałeś parcie na nieletnie :decayed:

I nie pisz mi tu o jakis mamach bo byś nie wiedział jak zagadać pewnie :D

A co ty ode mnie chcesz, nie wiesz jak sie laski wyrywa :naughty:

eh kurfa gdzie ty dorastałeś :polew: :polew: :polew: :polew: aaa wróć dorastasz :decayed:

Ty nie wiesz jak to sie robi :wink4: masz posłuchaj i wyciagaj wnioski

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A Ty się uczyłeś to robić słuchając tej piosenki? brawo... :naughty: świeży temat piosenka na youtubie od 2008 roku a znalazłeś ją pewnie dopiero w 2009 więc współczuję :pociesz:

a mamuśki są fajne :kox:

nagrana moronie ponad 10 lat temu, ale internet masz od 4lat pewnie (wnioskuje po forum) to i nie dawno sie dowiedziałeś o istnieniu tego wałka :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:43_________________________________________________W ogóle to sprzedawaj to audi bierz logana bo wstyd przynosisz całemu forum :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: nie mówi się szczym tylko sikamy :wallbash::polew:

światowy chłopak z Ciebie :kox: szkoda tylko że taki zacofany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: nie mówi się szczym tylko sikamy :wallbash::polew:

światowy chłopak z Ciebie :kox: szkoda tylko że taki zacofany :polew:

Moze i zacofany, ale Ty ze swoim najszybszym w mieście audi i 15letnimi marzeniami już dawno powieniens być prezesem, a czego nie jesteś :mysli:

ja wiem czego bo nie wiesz jak to sie robi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: yhy yhy :polew:

no nie kompromituj sie już :polew: "umrzyj" :D i udowodnij że potrafisz rozszyfrować wiek tych lasek które wkleiłem :polew:

A nie jak papuga powtarzasz się w kółko :naughty: kowi ostatnio zauwazyłem że troche się bujasz... i plujesz :mysli: wczesniej tego nie było w Twoim zachowaniu :polew: Kupiłeś dresy? :naughty:

wez przestancie bo to sie robi zenujace :confused4::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

to wszystko przez tego rodzyna :wallbash: :wallbash: gdzie go nie spotkam to sie trzęsie odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

to wszystko przez tego rodzyna :wallbash: :wallbash: gdzie go nie spotkam to sie trzęsie odrazu

no trzesipałka z niego straznik 15 letniej moralnosci :decayed:

a masz dodatkowego pecha ze sie dorwal do neta w domu na ten weekend

Rafalekx'u panientaj o mojej gumce :decayed: albo nawet caly mozesz wziac z wtyczkami :naughty:

ide do doma koniec pracy na dzis dzis tsza cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez przestancie bo to sie robi zenujace :confused4::facepalm:

czego cytujesz moją wypowiedź? :naughty: patrz niżej to się nazywa żenująca wypowiedź:

:decayed:

to wszystko przez tego rodzyna :wallbash: :wallbash: gdzie go nie spotkam to sie trzęsie odrazu

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle swojego syfu nie dostrzega, ale co wymagać po WYKSZTAŁCONYM tunelowcu :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:02_________________________________________________ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...