Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przypomniało mi sie jak byłem na giełdzie w Elizówce.. i podszedłem do audi b6 i zacząłem sie śmiać z naklejonych emblematów s-line.. Nagle koleś wydarł jape - "Widziałeś s-line'a w dieselu ? " Myślałem że zartuje ale jednak nie.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh te znaczki S-line to zmora tak samo jak M pakiet. Więcej M'ek jeździ niż fabryka dała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Warsztatowni i termin to 3-ci tydzien sierpnia. Ze względu że moj ALT nie jest tak wymagający to szukam innego gazownika. Poza tym cena również sie zmieniła ale już nie dopytywalem o ile.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więcej M'ek jeździ niż fabryka dała

I to tylko w PL :grin: Widziałem nawet A4 w W pakiecie :kox: Ktoś poszedł po bandzie i nakleił znaczek nie dość, że z biemdablju to jeszcze do góry nogami :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi sie jak byłem na giełdzie w Elizówce.. i podszedłem do audi b6 i zacząłem sie śmiać z naklejonych emblematów s-line.. Nagle koleś wydarł jape - "Widziałeś s-line'a w dieselu ? " Myślałem że zartuje ale jednak nie.... :decayed:

:grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off-topik zrobię mały, może komuś ostały się klubowe ramki i naklejki? :)

Podpinam się i ja pod naklejki

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel pod poduchą się wypiął i dlatego sygnału nie było, a co do tempomatu to w czujniku położenia sprzęgła, wewnątrz sprężyna się przekręciła i patyk od czujnika chodził(odbijał) a mechanizm wewnątrz nie, blaszka siedziała w środku i efekt był taki jak by sprzęgło było cały czas wciśnięte. Podłączyłem na "krótko" i wszystko elegancko chodzi.

Teraz siedzę, składam wszystko do kupy i będzie hulać ;)

ff09ebaac35baf8egen.jpg
e14578c7f1126d67gen.jpg
c41a1e3c70618e15gen.jpg
d828f211463f0084gen.jpg

Edytowane przez xMarcin95x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm co się dzieje.
Jeśli nie założę sprężynek i tej kremowej obudowy i ręcznie sam sobie wsuwam i wyciągam patyk z blaszkami to wszystko gra, gdy tylko założę górną obudowę i sprężyny aby samo pod pedałem działało to nie działa WTF :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pierdziele, siedzę już z 4 godziny i na różne sposoby to składam i nie działa z automatu .
Jutro jadę kupię nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wkurzyłem bo przewody i n75 wymienione a w notlaufa dalej łapie :/ chyba mnie czeka czyszczenie geometrii w turbo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...