Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

No przydało by się wiecej bo juz tej serii tak nie czuje jak na poczatku po przesiadce z golfa 2 1,4 w benzynce :kox:

Ja miałem podobną przesiadkę :) Z opelka 1.4 :naughty: Był szał nie? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

phii 225, 312 :polew: :polew: oj chłopaki współczuje :decayed: dobra ide go przegonic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phii 225, 312 :polew: :polew: oj chłopaki współczuje :decayed: dobra ide go przegonic :evil:

Kowi seria ma ok. 240 niutków :) Moja miała 244,5 niutka teraz ma 312 :good: A Twoje 355,6 przy Q to jest pewnie tak odczuwalne na fotelach jak moje 312 w ośce :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydało by się wiecej bo juz tej serii tak nie czuje jak na poczatku po przesiadce z golfa 2 1,4 w benzynce :kox:

Ja miałem podobną przesiadkę :) Z opelka 1.4 :naughty: Był szał nie? :polew:

Szał? :wink4:

Mi banan z twarzy nie schodził :radocha:

phii 225, 312 :polew: :polew: oj chłopaki współczuje :decayed: dobra ide go przegonic :evil:

Kowi seria ma ok. 240 niutków :) Moja miała 244,5 niutka teraz ma 312 :good: A Twoje 355,6 przy Q to jest pewnie tak odczuwalne na fotelach jak moje 312 w ośce :tongue4:

Mi te 312 już chyba wystarczyło.

Ile moge wyciągnąc samym programem z seryjnymi gratami?

No chyba że po sprawdzaniu okarze sie że wtryski sa kiepski to może kupie 216

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szał? :wink4:

Ile moge wyciągnąc samym programem z seryjnymi gratami?

Szał, czyli z@jebisty krok w przód i tak jak powiedziałeś banan na twarzy non stop :good:

Ja mam na seryjnych gratach :) nawet katalizator na swoim miejscu nic nie robione :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam kata wywalonego (przy okazji zmiany plecionki) i zaślepiony EGR.

Więc może będzie dobrze :kox:

Co do tego słowa "Szał" miałem na mysli że to było coś większego niż szał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 pkt czy ktos ma vaga do b7 ki na terenie lublina i mialby 5 minut na pomoc , potrzebuje sie dostac do ustawien nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 pkt czy ktos ma vaga do b7 ki na terenie lublina i mialby 5 minut na pomoc , potrzebuje sie dostac do ustawien nawigacji

PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile wam pali w zimie.Ostatnio testa robiłem.Zatankowałem do pełna zrobiłem 100 i hop na stacje znów...weszło 7.52 l :blink:

tylko jak się stoi i auto grzeje to km nie przybywa a para z wydechu leci :naughty: :naughty: :naughty: jak sie bajere kręci :tongue4:

tysz prawda :tongue4:

to czyli kłamie serwis :gwizdanie:

Zużycie paliwa:

» Średnie 4.9

» przy 90km/h 3.7

» przy 120km/h 5

» w mieście 6

nie no co Ty te cyfry ładnie wyglądają jak je komuś pokazać :polew: :polew: :polew: :polew: i tyle.

i tu sie kuluniu z falistej tekturki mylisz :tongue4:

ja swoim zrobilem w zeszle wakacje LC-HR-LC w 3 osoby i bagazu po dach i ni c**ja wiecej fis spalania nie pokazal niz 4,4 realnie wyszlo jakeis 5,2 ale to w kulawych obliczeniach bo sie do tego nie przykladalem, w zimie jak sie robie krotkie "zimne" traski w miescinie to mysle ze letkim hójem wciagnie 8L i nie ma sie co oszukiwac :good:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 19:00_________________________________________________

Armi do 16 będe u Ciebie bo widze czytasz :decayed:

Czytam i jem :decayed:

Ok, przyjeżdzaj.

przyjezdzacie kulunie na WOSPa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypadnie to w sensowny dzień, oraz jak auto będzie jednak zdrowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypadnie to w sensowny dzień, oraz jak auto będzie jednak zdrowe :gwizdanie:

:evil: Kurfa nawet tematów nie czytasz i piertolisz potem głupoty :bicz: 9 stycznia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypadnie to w sensowny dzień, oraz jak auto będzie jednak zdrowe :gwizdanie:

:evil: Kurfa nawet tematów nie czytasz i piertolisz potem głupoty :bicz: 9 stycznia!!!

to juz Ci pisąłem o 8-9 że mam zjazd :wallbash: pózniej 22-23 isoboty miedzy tymi datami ;(

Co mi parch popsuł humor :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________Paput nie chcesz kupic porezanego dizla na full opcji :mysli:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput nie chcesz kupic porezanego dizla na full opcji :mysli:

:bag:

Dam 6 i biorę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput nie chcesz kupic porezanego dizla na full opcji :mysli:

:bag:

Dam 6 i biorę :polew:

z 6ką dla mnie to mozemy sie zamienić :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 19:21_________________________________________________chociaz nie wiem czy mi sie opłaca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 6ką dla mnie to mozemy sie zamienić :polew: :polew: :polew:

chociaz nie wiem czy mi sie opłaca :gwizdanie:

dopłacić to możesz Ty mi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz Ci pisąłem o 8-9 że mam zjazd :wallbash: pózniej 22-23 isoboty miedzy tymi datami ;(

kuwa Tobie to cale zycie nie po drodze :thumbdown:

pier**l studia, studia Ci chleba nie dadza, chleb w piekarni :decayed:

Jeszcze czekam az Armi powie ze tez nie bedzie bo zupa byla zaslona :wallbash::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 6ką dla mnie to mozemy sie zamienić :polew: :polew: :polew:

chociaz nie wiem czy mi sie opłaca :gwizdanie:

dopłacić to możesz Ty mi :polew:

Za co :polew: :polew: :polew:

Oj Mrogalik jestem na końcu ostatniego semestru obrona panie ciezkie czasy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co :polew: :polew: :polew:

Oj Mrogalik jestem na końcu ostatniego semestru obrona panie ciezkie czasy :decayed:

Za zdrowe auto :naughty:

Obrona? phi luzik :beach::pali: A u Ciebie na tej architekturze to z tego co mówiłeś to ciut nie w przedszkolu przejście z maluchów do starszaków :polew: Identyczny poziom trudności :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co :polew: :polew: :polew:

Oj Mrogalik jestem na końcu ostatniego semestru obrona panie ciezkie czasy :decayed:

Za zdrowe auto :naughty:

Obrona? phi luzik :beach::pali: A u Ciebie na tej architekturze to z tego co mówiłeś to ciut nie w przedszkolu przejście z maluchów do starszaków :polew: Identyczny poziom trudności :naughty:

a i tak problemy stwarza :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie no a powaznie to musze sie wziaść miałem przez świeta to zrobić tak zrobiłem ze nie pamietam drugiego dnia świat i paru po :naughty: noi teraz dobiło mnie auto, miałem kase na audio fajne a coraz bardziej myśle że pójdzie ona w turbine :wallbash: kórwa juz 3cia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coraz bardziej myśle że pójdzie ona w turbine :wallbash: kórwa juz 3cia

:blink: A auto masz 3 lata? :polew: Ło kurfa, a ja nadal na tej co siedziała w aucie jak kupiłem :naughty: wiem wiem... ale ja podobno wcale nie jeżdżę :polew: Powiem Ci że te Twoje mody, naprawy i wartość szaraczka to taka przyzwoita B7 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...