Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktoś szukał zdrowego 1.8T do auto do jest na sprzedaż.... :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja póki co o aucie to... jeszcze przez jakiś czas zostaje jednak u mnie, za dużo wydatków żeby jeszcze kupowac nowsze auto. na tą chwile przejdzie malą metamorfoze stylistyczną, ale o tym kiedy indziej, auto stoi u lakiernika na poprawkach malarskich. Na chwile obecną wpadają nowe amortyzatory Bilstein B4 pod sportowe zawieszenie :kox:

frl7HID.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzimy dalej, soczewki z polifta oraz nowe żarniki, stare odblysniki przepalone w cholere 

XHc2akx.jpg

Rozklejanie bixów daje w kość, nie wyszło za pięknie ale po kilku godz sie udało 

HI1IwHm.jpg

Jeszcze wkomponowałem odblaski Usa w lampy , miałem przerzucić całe kierunki ale byly w fatalnym stanie a regenerować się nie opłaca więc zdecydowałem sie na same odblaski, jeszcze na koniec jak złoże go qpy lapmy pasuje klosze wypolerować i ma świecić :decayed:

T8zxhDX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze jeszcze powalczyc bo adapterki zalozone a soczewka centralnie nie siedzi tak jak ma byc takze cos nie teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tomekhxc napisał:

musze jeszcze powalczyc bo adapterki zalozone a soczewka centralnie nie siedzi tak jak ma byc takze cos nie teges

adapterki masz metalowe? U mnie teżcentralnie nie siedzi i do tego jest lekko przekręcona na tych adapterkach... rozwiercałem otwory w projektorach i trochę poprawiłem, ale jeszcze musze porezać żeby było idelanie... Jeszcze sprawdź czy dostatecznie podrezałeś plastik w lampie pod dolne ramię mocowania soczewki - może się opiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metalowe, przykrecone mam tak z czuciem, plastików w lampie nie przycinałem bo uchwyt przy soczewce podciąłem i nic sie nie opiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na metalowych adapterach trzeba przyciąć kawałek plastiku w lampie i skosić jedno ucho w odblyśniku - w prawej lampie lewe, a w lewej prawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak przyciac plastik jeszcze? bo ucho w odblysnikach obciete a nie widze zeby tak cos dalej zawadzało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz jeszcze dziabnąć trochę te rogi :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na adapter daje sie po dwie nakretki jako dystans tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby było dobrze :-D ale jak dasz za dużo to się oprą palniki o dekle i poziomowanie nie będzie trybić i z czasem zjarasz silniczki

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 już po poprawkach lakierniczych, troche to trwało ale efekt jest jaki chciałem , jako że dach był troche do poprawki bo zaczą wyskakiwać purchel wieć postanowiłem że dach będzie w całości pomalowany

No i poszło ale na czarno :decayed:

euzpgZ3.jpg

Do tego listwy i lusterka również na czarno, zderzak z przodu cały malowany , kratki odświeżone, na halo poszła folia kameleon nie widać tego na foto ale to zależy pod jakim kątem się patrzy 

0kvLfPm.jpg

brYpIAK.jpg

FWMuT82.jpg

Póki co kilka strzałów z tel bo mam kupe składania i sprzątania ja auto wyczyszcze i umyje to pykne kilka lepszych fot ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomekhxc napisał:

Po założeniu amorów Bilstein B4 jest mega komfort :kox:

Czekam na testy :D Widać, że lakiernik nie jakiś amator z Kambodży ... :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne, czy po zmianie lamp na bix trzeba zmieniać ślizgi? bo nie siadają mi te lampy tak jak trzeba a strasznie tam ciasno, szczególnie lampa od kierowcy nigdy mi nie siadała tak do końca nie dało się jej dobrze wcisnąć 

Edytowane przez tomekhxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie same są, spróbuj odgiąć w lampie wtyki do ślizgów, może nie chcą wjechać na miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...