Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co mi powiecie na temat audi a4 1.8 turbo


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

witam

niebawem stane sie posiadaczem audi a4 kombi silnik 1.8 turbo lecz jeszcze moge sie z tego wycofac, mam do wszystkich prosbe co mozecie mi powiedziec na temat samochodu na co zwrocic uwage przy nabyciu tego auta, czy sa jakies slabe punktu samochodu.

czy da jakos sie sprawdzic turbine? wspomne jeszcze ze samochod ma 226 tys przelotu czy to duzo jak dla tego motoru? a i jeszcze jedno auto ma chipa podniesiona moc do 190 KM , jak wyglada spalanie

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się staniesz posiadaczem tego cacka to należy się przywitać w NEWBIE i chociaż kilka słów o sobie powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 i najwazniejsze sprawdzic nalezy czy auto mialo sakis wypadek, jak tak to na ile powazny

po 2 zastanow sie na ile ten przebieg jest autentyczny, w jakim stanie sa elementy wnetrza-kierownica, lewarek, padal hamulca gazu sprzegla, niby to wszystko cwany sprzedawca moze zmienic, ale jak nie to takie drobiazgi wiele mowia o aucie-gdzie i jak bylo uzywane

po3 to i tak najlepiej podjechac do ASO (tu juz 1 informacja jak sprzedawca bedzie cos krecil to znaczy ze sumienie ma nieczyste) i tam dokladnie sprawdza Ci autko za niewielkie pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki i sorki ze wczesniej nie napisalem o sobie

znam cala historie auta sprzedajacy nie jest jakims handlarzm i powiedzial co kiedy bylo wymieniane a co jeszcze jest do wymiany - przebieg udekumentowany tylko ciekawi mnie czy przy takim przebiegu jest warto brac taki samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

226000 to wg mnie nie tragiczny przebieg, lepiej 226 rzeczywiste niz 140 3 razy cofane :) przebieg mozna sprawdzic - poszukaj na forum, byl o tym caly temat. policz sobie czy oplaca Ci sie kupic auto z tym silnikiem, bo jest to motor paliwozerny i nie sluzy do powolnego bujania sie w stylu dziadkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

226000 to wg mnie nie tragiczny przebieg, lepiej 226 rzeczywiste niz 140 3 razy cofane :) przebieg mozna sprawdzic - poszukaj na forum, byl o tym caly temat. policz sobie czy oplaca Ci sie kupic auto z tym silnikiem, bo jest to motor paliwozerny i nie sluzy do powolnego bujania sie w stylu dziadkow.

dokladnie jak kolega pisze, zwroc uwage gdzie autko bylo robione, i czy zawieszenie jest w porzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie miał Amiki.
znowu pewnie bedzie mi wstyd, ale o co chodzi??

LPG .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie miał Amiki.
znowu pewnie bedzie mi wstyd, ale o co chodzi??

Murzyn , nie jesteś sam, ja też nie wiedziałem o co biega, tylko TY byłeś odważniejszy i zapytałeś... :oops: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie miał Amiki.
znowu pewnie bedzie mi wstyd, ale o co chodzi??

Murzyn , nie jesteś sam, ja też nie wiedziałem o co biega, tylko TY byłeś odważniejszy i zapytałeś... :oops: :mrgreen:

bo jak czegos nie wiem to sie pytam :D czlowiek sie uczy cale zycie :mrgreen:

skad wogole sie wzielo takie okreslenie na lpg??

Oczywiscie modow i admina prosze o wykasowanie w pozniejszym terminie tego postu bo to juz OT...ale..wiecie... ciekawosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna posiadam takie autko, tyle ze w wersji sport. Poki co jestem z niego bardzo zadowolony, znakomita dynamika silnika, komfortowy bardziej niz poprzednia alfa 146 i bardzo dobre zawieszenie.

Co do minusow...coz, nie da sie ukryc ze w cyklu miejskim potrafi troche spalic, szczegolnie gdy nie mamy oporow przed wciskaniem gazu, do czego prowokuje caly czas silnik ;)

JEzeli chodzi o turbine... coz, podobno zywotnosc takowej to ok. 150,000 km. Moje auto ma tyle przejechane i nie zauwazylem jakichkolwiek problemow.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wasze opinie a jeszcze mam takie pytanko co do spalania auta ile taki motor moze spalic srednio. Zawieszenie jest ok podobno sa faktory na wymiane wiekszosci czesci, czlowiek mi powiedzial co jeszcze trzeba wymienic aby nie bylo zadnych niespodzianek. a czy turbina jesli jest padnieta to czy samochod kopci?

mysle ze sie oplaca taki samochodzik bo wsumie wyniesie mnie 15 tys bo daje swoj stary samochod w rozliczeniu rovera 623si wartego ok 10 tys

pozdrawiam

[ Dodano: 2006-07-01, 22:03 ]

dodam jeszcze ze samochodzik jest bialy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wasze opinie a jeszcze mam takie pytanko co do spalania auta ile taki motor moze spalic srednio.

Trasa do 140km.h spalanie ok 8,5-9l

Miasto 12-13l i więcej jak masz ciężką noge :lol:

skad wogole sie wzielo takie okreslenie na lpg??

LPG, czyli liquid petroleum gas , w Polsce zwany propanem - butanem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn napisał/a:

skad wogole sie wzielo takie okreslenie na lpg??

LPG, czyli liquid petroleum gas , w Polsce zwany propanem - butanem :wink:

dalej nie kumam skad AMIK! moze mnie trza lopatologicznie!

do tematu: dzis jezdzilem 1.8T + LPG...auto cudowne....masz kopniecie jak w TDI (b.duzy moment)+swietne osiagi przy wykorzystaniu silnika na maxa, a spalanie jak w 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie kumam skad AMIK! moze mnie trza lopatologicznie!

Może to chodzi o kuchnię gazową AMIKA :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to chodzi o kuchnię gazową AMIKA

ja od razu miałem takie skojarzenie, ale niech sie autor okresłenia wypowie :razz:

sorry za OT :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie kumam skad AMIK! moze mnie trza lopatologicznie!

Może to chodzi o kuchnię gazową AMIKA :razz:

dobre skojarzenie ......... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie kumam skad AMIK! moze mnie trza lopatologicznie!

Może to chodzi o kuchnię gazową AMIKA :razz:

dobre skojarzenie ......... :twisted:

yes yes yes :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...