Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem. Narobiło się tych replik choćby na allegro i teraz sporo aut na tym kole się porusza co mnie denerwuje :decayed:

Dokładnie, oryginalnym trza być, choć nie powiem, RS'y wyglądały świetnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. a to z jakiej audiczki jest ta fela? :wink4:

Bodajże z A8 D2, ale nie interesowałem się tym zbytnio :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 23:56_________________________________________________312mm na przód

759331c9b1f91435m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak jest dziwki kox lasery fura wypasna no dla mnie jeden z najlepszych sedanow na forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe twoja to tez jest dobra dawid tez zalicza sie do tej elity wlasnie dziwki lasery i plesniowe sery ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak dotrę, narazie szału ni ma.

Jak będziesz musiał się chować w trakcie wyprzedzania albo wyhamować z dużej prędkości to powiesz: o k#$^ jak można było wcześniej jeździć z pipkami a nie hamulcami :naughty:

Przy małych prędkościach nie odczujesz, przy większych bez porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowałem przy większych, ale cóż ja mogę powiedzieć jak nawet 100km nie zrobiłem. Dotrę wtedy będę mówił, cudów nie oczekuje prosta sprawa. Bynajmniej ładniej wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl Dawid, zacisk ten sam, klocek ten sam, jedynie tarcza większa, co tym osiągniesz? jedynie lepsze chłodzenie tarczy :rolleyes:

Dlaczego każdy zauważa różnicę? bo założył nowiutki zestaw, każdy nowy zestaw bardzo dobrze hamuje :)

Tak więc, jak dla mnie to strata czasu na szukanie i zbędny bajer, jak zakładać większe hamulce to od razu coś wielkiego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odczułem żadnej różnicy po 300km

Panowie siekiera w dach, auto idzie na części. Nie pisać czemu tylko pisać co kto chce.

Zostaje grill, gwint, recarosy, lampy przód i w sumie tyle. Reszta na dill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...