Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Projekt rozpoczęty, będę informował na bieżąco :cool1:

Siatka wykonana z płyty ALUCOBOND (płyta aluminiowa 4mm z tworzywem sztucznym pomiędzy ściankami), wycięta na ploterze.

Projekt robiłem w programie AutoCAD.

Chętnie poczytam Wasze porady :naughty:

Poniżej widoczny grill do przeszczepu :decayed:

40370510.th.jpg 73606659.th.jpg 84183708.th.jpg 30598199.th.jpg

Oczywiście siatka będzie malowana na czarno :wink4:

Opublikowano

Projekt rozpoczęty, będę informował na bieżąco :cool1:

Siatka wykonana z płyty ALUCOBOND (płyta aluminiowa 4mm z tworzywem sztucznym pomiędzy ściankami), wycięta na ploterze.

Projekt robiłem w programie AUTOCAD.

Chętnie poczytam Wasze porady :naughty:

Poniżej widoczny grill do przeszczepu :decayed:

40370510.th.jpg 73606659.th.jpg 84183708.th.jpg 30598199.th.jpg

Oczywiście siatka będzie malowana na czarno :wink4:

Jeśli uda Ci się to ładnie połączyć z ramką i emblematem to będzie łaaadnie... :kox:

Opublikowano

powodzenia :good:

Opublikowano

Jak skończysz to wrzuc na "warsztat" bo bardzo jestem ciekawy :mysli:

Opublikowano

jak skonczysz to poka :) powodzenia :good:

Opublikowano

Szkoda, że nie wyrzeźbiłeś w CADzie wnętrza znaczka.

dsc00331.jpg

Tak czy inaczej koniecznie pochwal sie efektem końcowym :good:

Opublikowano

Czekamy na realizację. Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego

Opublikowano

ja kiedys chciałem wystrugać sam taki plaster miodu wycinając w płycie aluminiowej

akurat dla mnie to nie zadna filozofia bo robiłem bardziej skomplikowane rzeczy ale z braku czasu i warszatu będzie byłaby lipa

ogólnie ciekawy efekt

ile kosztuje wycięcie takich kratek ??

Opublikowano

Byłbyś w stanie załatwić więcej takich płyt bo szukam czegoś takiego żeby w zderzak włożyć ? Będę wdzięczny :wink4:

Opublikowano

podipnam sie pod pytanie Dibo zreszta Pw tez poszlo :)

Opublikowano
  • Autor

Szkoda, że nie wyrzeźbiłeś w CADzie wnętrza znaczka.

dsc00331.jpg

Tak czy inaczej koniecznie pochwal sie efektem końcowym :good:

Mocowanie znaczka i znaczek przełożę ze starego grilla.

Sprecyzuj bardziej o co Ci chodzi.

Wycięcie kratek mnie nic nie kosztuje, bo robię to w pracy jak nadgonię normę.

Co do kosztu płyt to robię to w odpadach, ale żeby je wynieść z pracy to muszę pytać o zgodę przełożonych.

Opublikowano

a dalbys rade wyciac cos wiecej? oczywiscie zaplace Ci :) jak cos to pisz PW

Opublikowano

fajnie , :good:

nie rozumiem tylko czemu nie wyrysowales od razu docelowego ksztaltu.

przeciez latwiej by bylo dokladnie zwymiarowac grill, nawet na probe wyciac szablon z innnego materialu (od biedy nawet wydrukowc w skali 1:1 zeby zobaczyc czy pasuje), zrobic juz wykroje po obwodzie,miejsce na znaczek czy inna strukture wewnatrz znaczka, niz teraz sie meczyc i ciac cos recznie i dopasowywac...

na tym caly urok maszyn CNC ze mozemy wyciac od razu gotowy produkt a nie polfabrykat...

Opublikowano

ja też byłbym chętny na taką krateczkę :naughty:, dawaj fotki jak już przyrezaz coś :wink4:

Opublikowano

w razie gdyby ruszyla masowa produkcja to tez pisze sie na jedna :)

a jakie sa wymiary "oczek" w oryginalnym grilu ??

Opublikowano

ja tez bym sie pisal :decayed: teraz kazdy w A4 bedzie mial :kox: gril a'la RS :kox:

Opublikowano

1,5cmx4,5cm :wink4:

i mi chodzi o samą kratkę, bo grill mam ori :naughty:

Opublikowano
Mocowanie znaczka i znaczek przełożę ze starego grilla.

Sprecyzuj bardziej o co Ci chodzi.

Zastanawiam sę jak przełożysz mocowanie znaczka, wpasujesz całość razem z poziomymi belkami czy nakleisz znaczek z mocowaniem na siatkę?

Opublikowano

i mi chodzi o samą kratkę, bo grill mam ori :naughty

To tak jak mi :wink4:

Opublikowano

Ciekawy projekcik... czekam na rozwój wydarzeń.. (u siebie też coś z grilem planuje zrobić)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.