Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana przycisku ESP, szufladki i uchwytu na kubek


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł mi do głowy pomysł żeby wymienić sobie przycisk ESP, szufladkę na karty i uchwyt na kubek z wersji bez chromu (http://www.allegro.pl/item976268314_szufladka_szuflada_schowek_na_napoje_audi_a4_99_01.html#gallery) na wersje z chromem (http://www.allegro.pl/item981701066_audi_a4_b6_b7_szufladka_ideal.html#gallery).

Może orientuje się ktoś jak to wygląda cenowo w ASO - na Allegro nie ma wszystkiego - i jak z demontażem/montażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montaz i demontaz ?? :gwizdanie: nic prostszego!! jak cos juz zakupisz to pisz bede Cie instruowal jak to sie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku kupiłem chromy podświetlane(bez ESP)

i wygląda to super.Jak nowe ale używki.

Szkoda,że tak pózno bo cyknąłbym Ci foto :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po wymianie tych elementow i zajmie Ci to nie wiecej niz 15 minut

ale zastanow sie czy gra jest warta swieczki

Musisz zaczac od zdjecia tej gorej listwy oslonowej...ktora podwazasz z boku (w rogu) dlugim plaskim wkretakiem, jak odejdzie Ci juz jeden bok to ciagniesz i schodzi cala...jak nie bedziesz wiedzil jak to pisz zrobie zdjecia i Ci pomoge :cool1:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 20:38_________________________________________________aha no i nie trzeba tego wymieniac tylko mozna rozebrac i pomalowac same te elemenciki w ajki tylko kolor sie chce bez wymieniania calych szufladek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz żeby się zastanowić czyli domyślam się, że trochę te elementy mogą kosztować?

z malowaniem to jest jakaś opcja ale coś mi się wydaje, że może nie wyjść tak dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szufladka 70zl

kubek okolo 80zl

przyciski esp okolo 50zl

to jest 200zl + przesylka a czy efefk jest az taki powalajac...to trzebaby sie zastanowic

no i to sa ceny uzywek z allegro a w aso pomnoz to razy 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 to jeszcze do przełknięcia. ale w ASO to raczej odpada.

problem tylko w tym że na Alledrogo trzeba będzie polować...

efekt nie jest może powalający ale myślę, że fajnie by się komponowało z chromem na nawiewach, nad radiam i klimatronikiem, na popielniczce i na ramce drążka zmiany biegów. mała rzecz a cieszy :)

jak się zdecyduję i będę miał problemy z montażem to dam znać :good:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w ASO są naprawdę srogie! Za komplet kubek + szufladka trzeba zapłacić ponad 320pln! Jeśli już to szukaj na alledrogo. :good: Wymiana to kwestia kilku-nastu minut jak koledzy wyżej pisali. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byl caly komplet ze sreberkim :)

zapytaj kolegi czaki22 kiedy bedzie mial bo on takimi cudenkami handluje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119740.0;highlight=przycisk+esp[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:04_________________________________________________dodam tylko ze juz zaklupilem przycisk pdc z paseczkiem i numery czesci ktore sa podane w tamtym temacie sa prawidlowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gdzie w szufladke i uchwyt na kubek jest miejsce bedzie miał podswietlanie no chyba ze woli kupic za 200pln komplet chrom z podswietlaniem:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak gdzie w szufladke i uchwyt na kubek jest miejsce bedzie miał podswietlanie no chyba ze woli kupic za 200pln komplet chrom z podswietlaniem:d

ale temat to chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie niech ktos pomorze jak wyciaga sie przycisk esp i wizytownik sciagnelem ta listwe z gory ciagne za szuflade i nic ....... urwalem juz wierzch tej szuflady i nie chce jej calkiem polamac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u góry masz takie bolce (nr2), musisz je delikatnie nacisnąć śrubokrętem i wysuwasz wtedy bez problemu

PDC_cupholderrem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...