Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km


jacb82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mój też bierze 13/100 ale jazda typowo miejska ,odcinki 1-3 km maks.Wiem że to najbardziej nie ekonomiczna jazda ale tak mam ,wszędzie blisko .

Trochę mnie to martwi ,poprzednie auta miałem 1.6(nie AUDI) i w tym samym cyklu paliły 10-11 maks!

Jednak 3 litry różnicy to dużo.

VAG- nie ma błędów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemow ze spalaniem na butki z gazem 38,67 w trasie zrobie okolo 450 km.. a w miescie/trasie (mieszkam 10 km od miasta) 380 km.. benzyny minimalnie spali mi 7,5l przy trasie /80km/h a w miescie 9,5 .. wiec napewno ADRy sprawne nie palą dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie tak to też trzeba wziąc pod uwage.. ale napisalem jakie jest u mnie.. wprawdzie tereny Bieszczadzkie wiec i trosze gorzyste: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie spalanie mój rekord na trasie 8L (Gazu) w te wakacje będę walczył go pobić o jakies 0.5L miasto od 12 do 14.5 L (gazu) teraz przy tych pogodach pali mi ok 13-14L (kapcie zimowe 185/65/15 latem 205/55/16 średnio 13L muszę liczyć

trasa spalanie benzynki autostrada 130km/h plus komplet osób plus bagaż klima 6.7L miasto na benzynce 9.5L mi spalił najmniej ale średnio pewnie 10-11 by łyknoł :hi:

Myślę że spalanie normalne chociaż chciałbym żeby w mieście mniej wciągał :) widocznie mam noge pod motor 1.8T :hi::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam doznałem małego szoku po moim poprzednim aucie które w 1.6 128KM mieściło się bez problemu w 9L zimą :rolleyes: Ale jak sobie tak pomyślę że tutaj mam prawie 400kg auta więcej (poprzednik ważył 940kg :cool1:) to jakoś mi się to wszystko wydaje ok. Tylko że mi pali 11L w mieście (obliczone przeze mnie - FIS podawał 11,4L). Przy 13L (benzyny) już bym się zaczynał martwić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...